Nejlevnější Cattara Stůl kempingový skládací BALATON hnědý
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Cattara Stůl kempingový skládací BALATON hnědý

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší zahradní stolky roku 2021
Přehledně:
nejlepší zahradní stolky z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší zahradní stolky? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené zahradní stolky podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat zahradní stolek?

 1. Při výběru zahradního stolku se zamyslete nad tím, zda jej umístíte na volné prostranství nebo pod střechu. Také si dejte pozor na vhodný podklad, na který stolek umístíte.
 2. Mezi nejlevnější zahradní stolky patří ty vyrobené z plastu. Klasiku naopak představují ty, na jejichž výrobu bylo použito domácí nebo exotické dřevo. Velmi oblíbený a odolný je také umělý ratan. Zahradní stolky s nejvyšší nosností jsou pak vyrobeny z kovu.
 3. Z hlediska provedení je nejčastějším typem zahradního stolu pevný stůl s obdélníkovým, čtvercovým či kruhovým tvarem.

 

Podívejte se na nejlepší zahradní stolky:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP zahradní stolky v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené zahradní stolky
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Cattara Stůl kempingový skládací DOUBLE teleskop. hnědý Cattara Stůl kempingový skládací DOUBLE teleskop. hnědý 851 1,3 Více
2. Cattara Stůl kempingový skládací BALATON hnědý Cattara Stůl kempingový skládací BALATON hnědý 689 1,5 Více
3. Cattara Stůl kemping DOUBLE teleskop. šedý + 4x židlička Cattara Stůl kemping DOUBLE teleskop. šedý + 4x židlička 970 1,6 Více
4. Rojaplast Kovový zahradní stůl ZWMT-24 Rojaplast Kovový zahradní stůl ZWMT-24 2 799 1,6 Více
5. COLEMAN Mini Camp Table COLEMAN Mini Camp Table 899 1,4 Více

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší zahradní stolky.

 

TOP zahradní stolky na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené zahradní stolky
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Stôl FARO, 140 x 90 cm, biely Stôl FARO, 140 x 90 cm, biely 530 1,4
2. Stôl kempingový skladacia Cattara DOUBLE teleskop. hnedý Stôl kempingový skladacia Cattara DOUBLE teleskop. hnedý 808 0
3. NABBI JUPITER 60 cm grafit NABBI JUPITER 60 cm grafit 631 1,1
4. Stôl kempingový skladací Cattara Double + 4 stoličky - šedý Stôl kempingový skladací Cattara Double + 4 stoličky - šedý 1 010 0
5. Fox Stolík Session Table with Storage Fox Stolík Session Table with Storage 2 978 0

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší zahradní stolky.

 

TOP zahradní stolky v Polsku

Žebříček pro vás připravujeme…

 

TOP zahradní stolky v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené zahradní stolky
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. SIEGER Boulevard-Klapptisch mit mecalit-Pro-Platte 70 x 70 x 72 cm SIEGER Boulevard-Klapptisch mit mecalit-Pro-Platte 70 x 70 x 72 cm 2 243 1
2. SIEGER Boulevard-Klapptisch mit mecalit-Pro-Platte Ø 100 x 72 cm SIEGER Boulevard-Klapptisch mit mecalit-Pro-Platte Ø 100 x 72 cm 3 465 1,2
3. SIEGER Boulevard-Klapptisch mit mecalit-Pro-Platte 140 x 90 x 72 cm SIEGER Boulevard-Klapptisch mit mecalit-Pro-Platte 140 x 90 x 72 cm 2 550 1,5

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Ještě předtím, než se pustíte do výběru zahradního stolku, byste měli mít jasno, kam jej chcete postavit, kolik lidí je bude používat, ale také jaký bude jeho účel. Chcete jej kvůli zajištění dostatečného prostoru pro zahradní piknik anebo vám stačí menší stolek pro kávu ve dvou? 

 

Co si rozmyslet předtím, než se vydáte pro zahradní stolek?

 

Předem si ujasněte především to, kam budete chtít nábytek umístit. Jiný materiál a provedení stolku je vhodné k umístění na krytou terasu, jiný zase využijete na otevřeném prostranství. Mezi nejodolnější kousky, které vydrží i občasný déšť a hrubší zacházení patří zahradní stolky z umělého ratanu, teakového dřeva, plastu anebo kovu, například hliníku. Jestliže chcete u stolku spíše odpočívat vleže, může mít nižší výšku, naopak stůl, u něhož byste raději seděli na židli a konzumovali výsledky vaší snahy u zahradního grilu, by měl být vysoký alespoň 70 cm. Volbu nábytku podřiďte i podkladu, na kterém bude stát. Do trávy anebo na dlažbu, která má širší spáry, není vhodný stůl s úzkýma nohama, které by se snadno zabořily nebo zapadly. Nohy kovového nábytku mohou naopak poškrábat choulostivou dřevěnou podlahu anebo poškodit keramickou dlažbu.

 • Při výběru stolku na zahradu pečlivě promýšlejte, kam jej umístíte.
 • Mezi nejodolnější zahradní stolky patří ty vyrobené z kovu, plastu či teakového dřeva. Poradí si i s občasným deštěm.
 • V úvahu vezměte i typ a charakter podlahy, na které bude stůl stát. Nemůže jí náhodou poškodit?

 

Z jakého materiálu se vyrábí zahradní stolky?

 

Nejlevnějším materiálem pro výrobu zahradních stolků je plast. Obvykle je vhodné jej zkombinovat se zahradními židlemi či křesly ze stejného materiálu. Mezi přednosti plastových zahradních stolků patří především nízká hmotnost, snadná údržba, ale také nízká cena. Počítat ale musíte s nižší životností, proto se plastové zahradní stolky a židle hodí spíše jako dočasné řešení. Mnohem vyšší odolnost i trvanlivost mají zahradní stolky ze dřeva. Ty mohou být vyrobeny z běžných typů dřeva, jako například smrku, borovice či tvrdšího buku a dubu. V kurzu jsou však také zahradní stolky z exotického dřeva, které je mnohem odolnější a vyžaduje méně údržby. Dřevěný zahradní nábytek je potřeba před zimou dobře ošetřit a pečlivě uskladnit do suchého větraného prostoru. Velmi oblíbený je také umělý ratan. Ten velmi dobře odolává nepřízni počasí a nabízí poměrně slušnou kvalitu za výbornou cenu. Doplněný o další materiály, například skleněnou desku anebo kovovou kostru, může umělý ratan působit na první pohled velmi luxusně. Mezi nejodolnější patří zahradní stolky vyrobené z kovu. Nejčastěji se jedná o hliník nebo ocel. Mezi jeho přednosti patří především vysoká nosnost, nekonečná odolnost, ale také snadná údržba.

 • Hledáte-li opravdu levný zahradní stolek, vsaďte na plast. Ten sice není tak odolný jako jiné materiály, zato nevyžaduje téměř žádnou údržbu a také je velmi lehký.
 • Zahradní stolky ze dřeva patří ke stálicím českých zahrad. Tento přírodní materiál však vyžaduje pravidelnou údržbu a kryté stanoviště.
 • Velmi luxusně vypadá umělý ratan, který je také poměrně levný a má vysokou životnost.
 • Zahradní stolek s opravdu vysokou nosností a odolností je ten, který je vyroben z kovu. Doplněn o další materiály, například sklo nebo dřevo, může působit velmi originálně.

 

Typy zahradních stolků

 

Z hlediska provedení můžete narazit na mnoho různých typů zahradních stolků určených pro jiné účely. Některé zahradní stolky jsou rozkládatelné. Využít je proto můžete i pro větší počet osob, než kolik dovolují ve složeném stavu. Hodí se jak pro běžnou rodinu, tak pro případnou větší návštěvu. Pořídit si můžete samozřejmě také zahradní klasiku, pevný zahradní stůl, který nabízí nejčastěji obdélníkový, případně čtvercový či kruhový tvar. Jeho předností je vysoká stabilita a využijete ho nejlépe tam, kde nepředpokládáte, že jej budete často přemísťovat. Máte-li k dispozici pouze malý balkón, můžete si pořídit balkónový stolek se dvěma židlemi. Ten je ideální do malého prostoru díky možnosti rychlého složení. Hodí se i k častějšímu transportu. Na balkóně anebo jako doplněk ke stabilnímu zahradnímu stolu využijete menší servírovací a odkládací stolky, které jsou obvykle vybaveny kolečky umožňujícími jejich snadný převoz. Můžete je využít jak na přepravu hostiny na zahradu, tak na odložení hrnku s kávou či knihy na balkóně.

 

 

Jaký je nejlepší zahradní stolek – na co se nejčastěji ptáte?

 

 • Jaký zahradní stolek vydrží nejdéle?

Mezi nejodolnější materiál pro zahradní stolky a nábytek obecně patří kov. Jestliže chcete získat navíc i elegantní kousek, můžete jej zkombinovat s dalšími materiály, například sklem, umělým ratanem anebo dřevem. Například zahradní stolek s kovovou nohou, opletením desky umělým ratanem a skleněnou deskou na vrchu bude nejen velmi stabilní, ale také designově velmi zdařilý.

 

Nejlepší zahradní stolky 2021. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt Cattara Stůl kempingový skládací DOUBLE teleskop. hnědý. Tady pořídíte Cattara Stůl kempingový skládací DOUBLE teleskop. hnědý nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: Cattara Stůl kempingový skládací DOUBLE teleskop. hnědý“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 

Zdá se vám všechno kolem nějak drahé?

Srovnávač pojištění, energií, ručení a mobilních tarifů
Nejlepší srovnávač pojištění, ručení, tarifů a energií ZDARMA

A neplatíte náhodou zbytečně víc tam, kde nemusíte?

Nenecháme vás v tom! Spočítejte si rychle a jednoduše svou cenu a přehledně si ZDARMA srovnejte nové lepší nabídky na:

Běžte na jistotu a srovnejte si vše ZDARMA rovnou teď, ať vám zbude víc na něco lepšího 🙂

 

 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

Líbí? Přidejte 5 hvezdiček