Nejlevnější Beko DIN 26410
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Beko DIN 26410

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší myčky nádobí 2022
Přehledně:
nejlepší myčky nádobí z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší myčky nádobí? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené myčky nádobí podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat myčku nádobí?

 1. Promyslete si, zda dáte přednost volně stojící, vestavěné či stolní myčce nádobí.
 2. Před nákupem zařízení si zjistěte jeho roční spotřebu elektrické energie a vody.
 3. Posuďte situaci vaší domácnosti a podle toho vyberte myčku nádobí s vhodnou kapacitou a rozměry.
 4. Nezapomeňte ani na dostatečný počet programů a maximální rozmezí použitelných teplot. 

 

Podívejte se na nejlepší myčky nádobí:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP myčky nádobí v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Electrolux EES48200L Electrolux EES48200L 9 869 1,5 Více
2. Beko DIN 26410 Beko DIN 26410 6 732 1,6 Více
3. Beko DFN 26421 W Beko DFN 26421 W 7 639 1,4 Více
4. Electrolux EEM48320L Electrolux EEM48320L 12 980 1,4 Více
5. Beko DIN 28430 Beko DIN 28430 9 791 1,8 Více

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší myčky nádobí.

 

TOP myčky nádobí na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Bosch SMV46KX01E Bosch SMV46KX01E 12 966 1,4
2. Electrolux EEM48320L Electrolux EEM48320L 12 027 1,2
3. Electrolux EES48200L Electrolux EES48200L 9 854 1,1
4. Electrolux EEG48300L Electrolux EEG48300L 11 756 1
5. Whirlpool WSIC 3M27 C Whirlpool WSIC 3M27 C 6 965 2,1

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší myčky nádobí.

 

TOP myčky nádobí v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Whirlpool WSFO3O23PF Whirlpool WSFO3O23PF 7 200 1,1
2. AEG FSK83717P AEG FSK83717P 17 266 1
3. BEKO DFS26024W BEKO DFS26024W 6 445 2

 

TOP myčky nádobí v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Myčky nádobí již dávno nepředstavují pro většinu z nás nedosažitelný luxus a stávají se běžnou součástí našich domácností. Vaše nádobí jim můžete bez obav svěřit. Kromě úspory vody a finančních prostředků se postarají i o efektivní využití vašeho času. Jak vybrat tu správnou myčku nádobí pro vaši domácnost? 

 

Z jakých variant myček v závislosti na umístění můžete vybírat?

V současné době jsou na trhu k dispozici tři základní typy myček, které lze různými způsoby umístit do finální pozice. Jde o:

 • Myčky volně stojící.
 • Vestavné myčky.
 • Stolní myčky.

 

Na první z nich myčku volně stojící, kterou můžete postavit na jakékoliv místo v dosahu elektrické zásuvky, přívodu vody a odpadu, jsou kladeny nároky na vzhled čelních dvířek. Ta zůstanou u tohoto typu myčky vždy viditelná a je tedy potřeba, aby ladila se zbytkem interiéru. Vestavěná myčka naopak nabízí možnost plné integrace do kuchyňské linky včetně překrytí dvířek deskou ve stejném vzhledu jako má zbytek kuchyňské linky. Stolní myčku využijete v malých bytech či kancelářích. Je možno ji postavit na stůl, obvykle má však výrazně nižší kapacitu než předchozí dva typy. 

 • Vestavnou myčku lze zakomponovat do kuchyňské linky tak, že nebude na první pohled vůbec poznat pod kterou ze skříněk se skrývá. 
 • Volně stojící myčka se hodí prakticky kamkoliv a lze ji velice snadno nainstalovat.
 • Stolní myčka obslouží spolehlivě malou kancelář či jedno a dvoučlennou domácnost.

 

Na které parametry se při výběru myčky nádobí zaměřit?

Kromě typu myčky je před nákupem potřeba zvážit především:

 • Vnitřní kapacitu.
 • Spotřebu vody a energie.
 • Běžné mycí programy.
 • Speciální funkce.

 

Kapacita myčky se u většiny prodejců neudává v jednotkách objemu, ale v počtu sad nádobí, které je přístroj naráz schopen zpracovat. Obvykle se pohybuje v rozmezí 10 až 16 sad. Součástí jedné vzorové sady je:

 • hluboký a mělký talíř,
 • malý dezertní talíř, 
 • jeden hrnek, 
 • jedna sklenice, 
 • sada náčiní pro jednoho.

Jestliže tedy často vaříte a potřebujete tedy mýt i hrnce a kastroly, pořiďte si raději větší myčku s kapacitou až 16 sad nádobí. Počítejte u ní se šířkou okolo 60 cm. Pro menší domácnosti postačí užší model se šířkou okolo 45 cm a počtem jednorázově mytých sad pohybujících se okolo 10.

 

Spotřeba elektrické energie a vody

Při výběru myčky nádobí je potřeba přemýšlet i nad její energetickou spotřebou. Jelikož se jedná o zařízení provozované i několik hodin denně, finance za jeho provoz se mohou již vyšplhat k významným částkám, které vaše domácnost pocítí. Před koupí přístroje si tedy důkladně prostudujte jeho energetický štítek, na kterém naleznete jak předpokládanou roční spotřebu vody, tak energetickou třídu a odhad roční spotřeby elektrické energie. Ve většině případů se vyplatí si mírně připlatit za zařízení, které vám poté ušetří stovky až tisíce korun ročně.

 • Nižší cena myčky nádobí nemusí vždy znamenat výhodu.
 • Při výběru tohoto zařízení vezměte v potaz i jeho průměrnou roční spotřebu elektřiny a vody a jeho energetickou třídu. 

 

Mycí programy a správný výběr teploty

Většina myček nádobí má k dispozici větší počet programů, které se odlišují v délce jednotlivých cyklů, ale také v teplotě použité při mytí. Čím vyšší teplota, tím spíše si poradí se zaschlými zbytky jídla a odolnější špínou. Nejvyšší teplota se u většiny myček nádobí pohybuje okolo 75 °C. Méně špinavé nádobí či kousky, na kterých ještě zbytky jídla nestačily zaschnout umyjete bez potíží i při teplotě 35 °C

 • Většina myček nádobí disponuje až 6 programy.
 • V rámci programu lze volit i teplotu mytí nádobí. Na odolnější špínu použijte co nejvyšší teplotu.

 

Jaké jsou nejlepší myčky na nádobí – na co se nejčastěji ptáte?

 

Jak vyčistit myčku nádobí?

Na první pohled to možná vypadá, že se myčka nádobí při každém mytí čistí sama. Není to ale pravda. Na povrchu stěn se může snadno uchytit mastnota, kterou hned tak něco neodstraní, o vodním kameni a zanesením filtru se zbytky jídel ani nemluvě. Ten je potřeba alespoň jedenkrát za 15 mytí vyjmou a vyprázdnit. Zbytky jídla z něho odstraňte kartáčkem. Přibližně jednou za měsíc navíc své myčce dopřejte pořádnou koupel a nechte ji běžet naprázdno se speciálním čističem na myčky, který seženete v každé drogerii. Ten stačí pouze otevřít a postavit do spodního koše v myčce. Chcete-li použít ekologičtější čistič, naplňte dávkovač na gel octem, kyselinou citronovou nebo jedlou sodou. Výsledkem bude perfektně čistá myčka za pár korun.

 

Jak nainstalovat myčku nádobí?

Jakmile myčku nádobí přivezete domů, ustavte ji do vodorovné polohy a připravte na instalaci. Jejím základem je zejména připojení na vodu. Z tohoto důvodu je výhodné myčku postavit co nejblíže dřezu. Přívodní hadici, která je obvykle součástí balení, připojte na přívod vody a odtokovou k připravenému sifonu. Standardně se délka přibalených hadic pohybuje okolo 1,5 m. Nebude-li vám tato vzdálenost k vodě a odpadu stačit, budete muset k myčce přikoupit novou sadu delších hadic. Posledním krokem instalace je zapojení myčky do elektrické sítě. Pro jistotu zkontrolujte, že jistič, na který myčku připojujete, je dostatečně silný.

 

Proč myčka nádobí špatně myje?

Jedním z hlavních důvodů nedostatečné funkce myčky na nádobí je ucpání trysek. Na vině může být mastnota, zbytky jídla či další nečistoty. Jestliže tedy z myčky vyndáváte nádobí přibližně stejně špinavé, jako když jste jej tam umístili, pořiďte si kvalitní odmašťovač a myčku s ním nechte jeden cyklus jet naprázdno. Kromě pročištění trysek, odstraníte zápach a zlepšíte výkon spotřebiče. Jestliže problém přetrvává, je na řadě kontrola mycích ramen. Zjistíte-li, že je některé z nich prasklé nebo volné v uložení, vyměňte jej.

 

Proč myčka neodtéká?

Neodtéká-li vám voda z myčky nádobí, bude problém pravděpodobně na straně filtru, hadice nebo čerpadla. Asi nejjednodušší je kontrola a vyčištění filtru. Ten z přístroje vyjměte, vyprázdněte a kartáčkem vyčistěte. Stále jste problém neodstranili? Podívejte se na stav hadic. Není náhodou některá z nich ohnutá tak, že přes ni voda nemůže odtékat? Jestliže jsou i hadice v pořádku, zbývá vám poslední krok, kterým je čerpadlo. S opravou zablokovaného čerpadla si pravděpodobně doma svépomocí neporadíte. Na tuto práci si již raději objednejte profesionála, který má s tímto druhem oprav zkušenosti.

Nejlepší myčky nádobí 2022. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt Electrolux EES48200L. Tady pořídíte Electrolux EES48200L nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: Electrolux EES48200L“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 

Nejlepší myčky nádobí vestavné 60cm seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní myčky nádobí vestavné 60cm? Chcete vědět, které modely v kategorii (vestavné 60cm) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší myčky nádobí vestavné 60cm jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí vestavné 60cm
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Beko DIN 26410 Beko DIN 26410 6 874 1,6
2. Electrolux EEG48300L Electrolux EEG48300L 13 517 1
3. Beko DIN 28430 Beko DIN 28430 9 174 1,8
4. Electrolux EEM48200IX Electrolux EEM48200IX 12 618 1
5. ELECTROLUX EEC67310L ELECTROLUX EEC67310L 19 990 1,8

 
 

Nejlepší myčky nádobí vestavné 45cm seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní myčky nádobí vestavné 45cm? Chcete vědět, které modely v kategorii (vestavné 45cm) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší myčky nádobí vestavné 45cm jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí vestavné 45cm
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Electrolux EEM23100L Electrolux EEM23100L 9 989 1
2. Electrolux EEA22100L Electrolux EEA22100L 8 990 3,5
3. MORA IM565 MORA IM565 9 879 1
4. Whirlpool WSIC 3M17 Whirlpool WSIC 3M17 7 399 1
5. Mora VM 545 X Mora VM 545 X 7 476 3,3

 
 

Nejlepší volně stojící myčky nádobí seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní volně stojící myčky nádobí? Chcete vědět, které modely v kategorii (volně stojící) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší volně stojící myčky nádobí jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí volně stojící
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Beko DFN 26421 W Beko DFN 26421 W 7 643 1,4
2. Beko DFN 28430 W Beko DFN 28430 W 8 099 1,4
3. Whirlpool WSFO 3O23 PF X Whirlpool WSFO 3O23 PF X 8 489 1,1
4. Whirlpool WSFO 3O34 PF X Whirlpool WSFO 3O34 PF X 10 290 1,4
5. Beko DFN 26422 X Beko DFN 26422 X 8 233 1,4

 
 

Nejlepší myčky nádobí AEG seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní myčky nádobí AEG? Chcete vědět, které modely v kategorii (AEG) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší myčky nádobí AEG jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí aeg
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. AEG FFB 62700 PW AEG FFB 62700 PW 12 330 1,6
2. AEG FFB62700PM AEG FFB62700PM 13 580 1,7
3. AEG FFB 83730 PM AEG FFB 83730 PM 16 699 1,6
4. AEG FSB52637P AEG FSB52637P 11 990 1,6
5. AEG FSB53927Z AEG FSB53927Z 15 515 1,8

 
 

Nejlepší myčky nádobí Beko seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní myčky nádobí Beko? Chcete vědět, které modely v kategorii (Beko) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší myčky nádobí Beko jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí beko
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Beko DIN 26410 Beko DIN 26410 6 874 1,6
2. Beko DFN 26421 W Beko DFN 26421 W 7 643 1,4
3. Beko DIN 28430 Beko DIN 28430 9 174 1,8
4. Beko DTC 36610 W Beko DTC 36610 W 5 390 1,4
5. Beko DFN 28430 W Beko DFN 28430 W 8 099 1,4

 
 

Nejlepší myčky nádobí Bosch seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní myčky nádobí Bosch? Chcete vědět, které modely v kategorii (Bosch) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší myčky nádobí Bosch jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí bosch
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Bosch SPV6ZMX23E Bosch SPV6ZMX23E 15 490 1
2. Bosch SMS4EVI14E Bosch SMS4EVI14E 13 360 1,3
3. Bosch SMV6ZDX49E Bosch SMV6ZDX49E 23 990 1,1
4. Bosch SPV4EKX20E Bosch SPV4EKX20E 12 790 1
5. Bosch SRV2IKX10E Bosch SRV2IKX10E 9 508 1

 
 

Nejlepší myčky nádobí Electrolux seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní myčky nádobí Electrolux? Chcete vědět, které modely v kategorii (Electrolux) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší myčky nádobí Electrolux jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí electrolux
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Electrolux EES48200L Electrolux EES48200L 10 085 1,5
2. Electrolux EEM48320L Electrolux EEM48320L 12 960 1,4
3. Electrolux ESF9500LOW Electrolux ESF9500LOW 10 490 1,3
4. Electrolux EEG48300L Electrolux EEG48300L 13 517 1
5. Electrolux EEM63310L Electrolux EEM63310L 13 449 1,2

 
 

Nejlepší myčky nádobí Whirlpool seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní myčky nádobí Whirlpool? Chcete vědět, které modely v kategorii (Whirlpool) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší myčky nádobí Whirlpool jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí whirlpool
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Whirlpool WSFO 3O34 PF Whirlpool WSFO 3O34 PF 10 290 1,6
2. Whirlpool WSFO 3O23 PF X Whirlpool WSFO 3O23 PF X 8 489 1,1
3. Whirlpool WSFO 3O34 PF X Whirlpool WSFO 3O34 PF X 10 290 1,4
4. Whirlpool WFC 3C26 PF X Whirlpool WFC 3C26 PF X 9 350 1,4
5. Whirlpool WBC 3C26 X Whirlpool WBC 3C26 X 8 990 1,6

 
 

Nejlepší myčky nádobí Miele seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní myčky nádobí Miele? Chcete vědět, které modely v kategorii (Miele) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší myčky nádobí Miele jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí miele
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Miele G 5000 SC Active Miele G 5000 SC Active 18 990 1,4
2. Miele G 5210 SC nerez Miele G 5210 SC nerez 23 340 1
3. Miele G 5430 SC SL Miele G 5430 SC SL 20 990 1,5
4. Miele G 5000 SCi Briliantová bílá Miele G 5000 SCi Briliantová bílá 25 990 0
5. Miele G 5260 SCVi Miele G 5260 SCVi 33 990 0

 
 

Nejlepší myčky nádobí Siemens seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní myčky nádobí Siemens? Chcete vědět, které modely v kategorii (Siemens) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší myčky nádobí Siemens jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí siemens
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Siemens SN53ES14CE Siemens SN53ES14CE 16 877 2,1
2. Siemens SR55ZS11ME Siemens SR55ZS11ME 18 290 1,5
3. Siemens SN23EC14CE Siemens SN23EC14CE 15 789 1,3
4. Siemens SN85EX56CE Siemens SN85EX56CE 23 790 1
5. Siemens SN615X03EE Siemens SN615X03EE 9 490 1,3

 
 

Nejlepší myčky nádobí levné do 10000 Kč seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní myčky nádobí levné do 10000 Kč? Chcete vědět, které modely v kategorii (levné do 10000 Kč) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší myčky nádobí levné do 10000 Kč jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené myčky nádobí levné do 10000 kč
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Beko DIN 26410 Beko DIN 26410 6 874 1,6
2. Beko DFN 26421 W Beko DFN 26421 W 7 643 1,4
3. Beko DIN 28430 Beko DIN 28430 9 174 1,8
4. Beko DTC 36610 W Beko DTC 36610 W 5 390 1,4
5. Beko DFN 28430 W Beko DFN 28430 W 8 099 1,4

 

Zdá se vám všechno kolem nějak drahé?

Srovnávač pojištění, energií, ručení a mobilních tarifů
Nejlepší srovnávač pojištění, ručení, tarifů a energií ZDARMA

A neplatíte náhodou zbytečně víc tam, kde nemusíte?

Nenecháme vás v tom! Spočítejte si rychle a jednoduše svou cenu a přehledně si ZDARMA srovnejte nové lepší nabídky na:

Běžte na jistotu a srovnejte si vše ZDARMA rovnou teď, ať vám zbude víc na něco lepšího 🙂

 

 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

4.9/5 - (34 hlasů)