Nejlevnější SENCOR SWS 4250
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: SENCOR SWS 4250

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší meteostanice 2024
Přehledně:
nejlepší meteostanice z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší meteostanice? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu. Jsme féroví: přestože je žebříček zpracován zcela nezávisle z širokého spektra informací dostupných na internetu, nejedná se o reklamu, ale vyjadřuje suběktivní názor a nikoho nenutí se jím řídit. Může také obsahovat partnerské affiliate odkazy.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené meteostanice podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat meteostanici?

 1. Před výběrem meteostanice si ujasněte, co všechno budete chtít měřit. Bude vám stačit teplota a rosný bod nebo byste rádi i předpověď počasí na základě hodnot barometrického tlaku?
 2. Meteostanice dokážou zobrazit širokou škálu měřených veličin. Od teploty, tlaku, množství srážek, intenzity UV záření, až po rosný bod či pocitovou teplotu.
 3. Chcete-li si data z meteostanice později zpracovat na počítači, volte zařízení, která umožňují jeho připojení, případně poskytují speciální k tomu určený software.

 

Podívejte se na nejlepší meteostanice:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP meteostanice v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené meteostanice
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Solight TE 81 Solight TE 81 897 1,6 Více
2. SENCOR SWS 4250 SENCOR SWS 4250 564 1,8 Více
3. Sencor SWS 9300 Sencor SWS 9300 1 889 1,2 Více
4. SENCOR SWS 2850 SENCOR SWS 2850 359 1,7 Více
5. SENCOR SWS 5600 SENCOR SWS 5600 922 1,3 Více

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší meteostanice.

 

TOP meteostanice na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené meteostanice
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Emos E 6018 Emos E 6018 864 1,5
2. Solight TE 81 Solight TE 81 889 2
3. EMOS E 0114 EMOS E 0114 198 1,3
4. Sencor SWS 25 BS Sencor SWS 25 BS 321 1,6
5. Sencor SWS 25 WS Sencor SWS 25 WS 321 1,8

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší meteostanice.

 

TOP meteostanice v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené meteostanice
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Stacja Pogody ThermoPro TP50 Stacja Pogody ThermoPro TP50 1,3
2. Camry Stacja pogodowa Camry Stacja pogodowa 1,7
3. Cr 1166 Stacja Pogodowa Cr 1166 Stacja Pogodowa 1,7
4. Bresser Stacja pogodowa 5 w 1 Bresser Stacja pogodowa 5 w 1 1,6
5. Bezprzewodowa Stacja Pogodowa Pogody Zegar Bezprzewodowa Stacja Pogodowa Pogody Zegar 1,8

 

TOP meteostanice v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené meteostanice
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Funk-Wetterstation mit LC-Farbdisplay - Schwarz - Tchibo Funk-Wetterstation mit LC-Farbdisplay - Schwarz - Tchibo 1,7
2. Wetterstation mit Außensensor Thermometer Uhr Tischuhr LCD Display Wetterstation mit Außensensor Thermometer Uhr Tischuhr LCD Display 1,4
3. Wetterstation mit Farbdisplay Digital Thermometer Hygrometer 8119 Wetterstation mit Farbdisplay Digital Thermometer Hygrometer 8119 1,8
4. Sencor SWS 1500 B Wetterstation Sencor SWS 1500 B Wetterstation 1,5
5. ISO Funkwetterstation mit Hygrometer Wetterstation ISO Funkwetterstation mit Hygrometer Wetterstation 1,6

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

  

DOPORUČENÍ: Kde sehnat meteostanice? Projděte si obchody s nejširší nabídkou

 Rozhodně NEPŘEHLÉDNĚTE – ať vám neuniknou obchody kde mají opravdu velký výběr. Meteostanice jaké vás jen napadnou mají v nejširší nabídce především v těchto obchodech, tak si je nezapomeňte projít: Poradíme, kde seženete, co hledáte 

 • Alza.cz – nejnovější technologie a elektronika, a taky meteostanice často za nejlepší ceny na trhu
 • Mall.cz – máte rádi nakupování? Potom je to pro vás to pravé místo! Mají vše, od kosmetiky po spotřebiče
 • Okay.cz – oblíbené produkty na jednom místě. Objevte širokou škálu elektroniky a domácího vybavení
 • Exasoft.cz – zvyště svoji efektivitu, modernizujte IT infrastrukturu za dobré ceny
 • Expert.cz – najděte to nejlepší pro vaše domácnosti. Obrovský výběr, fajn ceny
 • 4home.cz – nejnovější trendy v bytovém designu, nábytek a dekorace pro každou místnost a každý vkus
 • lidl-shop.cz – online supermarket s širokou nabídkou legendárních produktů
 • Smarty.cz – chytré věcičky pro celou rodinu i domácnost, využijte akce na nejžádanější značky

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Rádi byste každý den po probuzení přesně věděli, jaké bude počasí, aniž byste museli pracně lovit předpovědi na internetu? Nechcete se spoléhat pouze na orientační výhled, ale mít přesná data? Pak si pořiďte domácí meteostanici, která si z napojených venkovních čidel sejme hodnoty a ty přemění v informace, které vám pomohou obléknout se přesně podle toho, jak konkrétní den bude. 

 

Co si lze pod meteostanicí představit a jaké základní typy existují? 

Meteostanice je přístroj, jehož prostřednictvím můžete získávat přesná data o aktuální teplotě venku i v interiéru, vlhkosti vzduchu, tlaku, směru a intenzitě větru, fázích měsíce, dobách východu a západu Slunce a podobně. Mnohé modely si poradí i s předpovědí počasí. To vše získáte přehledně zobrazeno na displeji přímo v teple vašeho domova. Každá meteostanice je jiná a dokáže zobrazit jiné údaje. 

Obecně lze rozlišit meteostanice na několik různých typů v závislosti na jejich parametrech. Důležité je však především to, zda má zařízení přístup na internet, případně s jakými veličinami si poradí. Například meteostanice s možností měření barometrického tlaku dokážou poměrně přesně odhadnout vývoj počasí v následujících několika hodinách právě na základě hodnot atmosférického tlaku. Připojení k internetu je zase potřebné k tomu, aby si zařízení dokázalo stáhnout data, která nedokáže změřit z meteorologických serverů.

 • Meteostanice dokáže sbírat údaje o počasí z připojených čidel a přehledně je zobrazovat na displeji, případně na základě nich vytvářet přesné předpovědi počasí.
 • Meteostanice lze rozlišit podle jejich vlastností na několik různých typů. Podstatná však je především schopnost snímat barometrický tlak, případně možnost připojení k internetu.

 

Jaké veličiny může meteostanice měřit a zobrazovat?

Meteostanici byste měli vybírat zejména podle zobrazovaných veličin a způsobu jejich zpracování. Jakýmsi základem u většiny těchto zařízení je měření a vyhodnocování teploty. Stanice si obvykle poradí s teplotou vnější i vnitřní. Meteostanice vybavené srážkoměrem umí zjistit i celkové srážkové úhrny. Některé modely dokážou měřit také směr a rychlost větru a zobrazí i časy západů a východů Slunce. Tyto hodnoty jsou obvykle získávány z internetu nebo ze systému Meteotime, v rámci něhož jsou centrálně zpracovávány meteorologické údaje, jež lze přijímat podobně jako časový signál DCF. Chcete-li například v létě zjistit, kolik UV záření Slunce aktuálně vysílá k zemskému povrchu, pořiďte si meteostanici s touto funkcí. Zajímavé může být také měření rosného bodu či pocitové teploty, do které se započítává i rychlost větru.

 • Základní funkcí meteostanic je měření a vyhodnocování teploty. A to jak vnitřní, tak vnější. K té je potřeba obvykle umístit do exteriéru čidlo a to připojit k meteostanici.
 • Zajímavé mohou být také informace o celkovém srážkovém úhrnu či zobrazení časů západů a východů Slunce.
 • Jako speciální funkce dostupné jen u některých modelů pak lze získat například měření intenzity UV záření či aktuální předpověď rosného bodu.

 

Meteostanici vybírejte i s ohledem na možnosti budoucího zpracování dat

Chcete si údaje z meteostanice později zpracovat na počítači? Vyberte si model, který to umí. Kromě internetového připojení prostřednictvím WI-fi lze meteostanici připojit k počítači díky technologii Bluetooth nebo jednoduše přes USB port. Zajímejte se již při výběru, jestli preferované zařízení některou z těchto možností disponuje. Většina takto vybavených stanic obvykle dokáže nabídnout i speciální software, který vám pozdější zpracování dat umožní. Některé nejmodernější meteostanice umožňují dokonce propojení s aplikací v mobilním telefonu, kde si můžete data v reálném čase zobrazit. 

 • Chytré meteostanice umožňují propojení s počítačem prostřednictvím technologie Bluetooth nebo USB kabelu
 • Ty nejlepší modely se dokážou spárovat s aplikací ve smartphonu, v níž si můžete data přehledně zobrazit a sledovat v reálném čase.

 

Meteostanice značky EMOS je ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivé a přesné zařízení pro měření místního počasí. Nabízí působivou škálu funkcí, od srážkoměru po ukazatel rychlosti větru, a navíc čidla teploty a vlhkosti. Většina zařízení má dokonce integrovaný barometr pro sledování údajů o tlaku vzduchu. Navíc jsou vybaveny velkým LCD displejem, který zobrazuje všechny důležité údaje přehledně.

 

Nejlepší meteostanice 2024. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt Solight TE 81. Tady pořídíte Solight TE 81 nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: Solight TE 81“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 

Zdá se vám všechno kolem nějak drahé?

Srovnávač pojištění, energií, ručení a mobilních tarifů
Nejlepší srovnávač pojištění, ručení, tarifů a energií ZDARMA

A neplatíte náhodou zbytečně víc tam, kde nemusíte?

Nenecháme vás v tom! Spočítejte si rychle a jednoduše svou cenu a přehledně si ZDARMA srovnejte nové lepší nabídky na:

Běžte na jistotu a srovnejte si vše ZDARMA rovnou teď, ať vám zbude víc na něco lepšího 🙂

 

 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

4.9/5 - (66 hlasů)