Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší bazénové vysavače 2022
Přehledně:
nejlepší bazénové vysavače z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší bazénové vysavače? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené bazénové vysavače podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat bazénový vysavač?

 1. Bazénový vysavač se používá k čištění dna, stěn, schodů a dalších součástí zahradního bazénu. To vše ideálně v průběhu sezóny.
 2. Z hlediska způsobu použití lze rozlišit bazénové vysavače s kartáčem, poloautomatické a plně automatické vysavače.
 3. Většina bazénových vysavačů si poradí s vyčištěním betonu, fólie a PVC. Jestliže máte bazén s jiným typem povrchu, ptejte se při koupi vysavače, zda si s ním poradí.

 

Podívejte se na nejlepší bazénové vysavače:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP bazénové vysavače v České Republice

No data found for this sheet

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší bazénové vysavače.

 

TOP bazénové vysavače na Slovensku

No data found for this sheet

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší bazénové vysavače.

 

TOP bazénové vysavače v Polsku

No data found for this sheet

 

TOP bazénové vysavače v Německu

No data found for this sheet

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Nechcete při čištění vašeho bazénu používat chemii,ale rádi byste se zbavili nečistot a všudypřítomného kalu? Pak je pro vás bazénový vysavač tím pravým řešením.Jaký typ vysavače můžete vybírat a co všechno při jeho výběru vzít v úvahu?

 

Typy bazénových vysavačů

 

Nejčastěji se setkáváte s bazénovými vysavači na ruční pohon. V tomto případě jde spíše o speciální kartáč, který můžete nasadit na delší teleskopickou tyč a čistit s ním dno a stěny bazénu. Tento typ vysavače je vhodný především pro menší bazény. Mezi jeho příznivé vlastnosti patří poměrně nízká cena. Počítejte ale s tím, že se trochu nadřete. Méně práce budete muset vynaložit s poloautomatickým vysavačem. Ten bývá také někdy označován jako membránový. Pro jeho činnost je ale nutné mít v bazénu připojenou pískovou filtraci. Tento typ vysavačů se na ni totiž napojuje a čistou vodu vrací zpět do bazénu.Většina poloautomatických vysavačů však odstraní nečistoty pouze ze dna.Těch, které zvládnou vyčistit také stěny bazénu, není mnoho. Jediným řešením, které nevyžaduje vaši asistenci, je automatický bazénový vysavač.Ve své podstatě jde o robotický vysavač, který se ale pohybuje na dně bazénu. Ty nejkvalitnější automatické bazénové vysavače zvládnou vyčistit nejen dno, ale také stěny a schody bazénu. Narozdíl od poloautomatického vysavače není nutné ten automatický napojovat na filtraci. V případě potřeby dovoluje robotický bazénový vysavač nastavit délku a intenzitu čištění a některé modely nabízí i dálkový ovladač.

 • Za nejnižší cenu si můžete pořídit bazénové vysavače, které vypadají jako speciální kartáče a vyžadují manuální ovládání.
 • Nechcete-li se při vysávání nečistot z bazénu namáhat, můžete vsadit na poloautomatické a plně automatické (robotické) bazénové vysavače. 

 

Jak velký máte bazén?

 

Velikost bazénu hraje při výběru bazénového vysavače hlavní roli. Je potřeba přizpůsobit se nejenom rozměrům a objemu, ale také tvaru bazénu. Bazény větších rozměrů rozhodně vyžadují poloautomatické či automatické řešení. To se ale nevyplatí, pokud máte pouze malý bazén kruhového tvaru. Některé vysavače s hadicí umožní také pozdější dokoupení prodlužovací hadice. Na tuto možnost se ptejte již při pořizování bazénového vysavače. Při výběru vysavače hraje roli také povrch vašeho bazénu. Většina modelů si hravě poradí s vyčištěním betonu, PVC a fólie. Pozor byste ale měli dát v případě sklolaminátového povrchu, keramiky či mozaiky. Pro některé modely bazénových vysavačů to může být problém. Před koupí bazénového vysavače se proto rozhodně zajímejte o to, pro jaký povrch je určen.

 • Vybíráte-li vysavač do bazénu, zohledněte jeho objem, tvar, ale i rozměry.
 • Při koupi bazénového vysavače se zajímejte o to, pro čištění jakého typu povrchu je vhodný.

 

Nadstandardní funkce

 

Na většinu funkcí, které zpříjemňují používání bazénového vysavače, narazíte pouze u automatických modelů. Především robotické vysavače nabízí možnost dálkového ovládání,případně je můžete nastavit a řídit na dálku pomocí mobilního telefonu anebo tabletu. Praktická je také dioda upozorňující na naplnění filtračního koše. Pokud k němu dojde, vysavač nemá, kam ukládat nečistoty a nemůže tedy řádně fungovat. U robotického vysavače oceníte také lift systém. V jeho případě jde o to, že pokud bude robot vyjíždět z bazénu, vypustí se z něho voda, a díky tomu se sníží jeho hmotnost.Budete tak schopni ho snadno přenášet, kam je potřeba. Máte obavy, že u vašeho bazénového vysavače bude docházet k zamotávání kabelů? Pak si pořiďte model vybavenýfunkcí swivel. Ta spočívá v přítomnosti otočného čepu bránícímu zašmodrchání kabelů.

 • U robotického vysavače můžete narazit na dálkové ovládání nebo možnost řízení mobilem.
 • Šikovná je rovněž dioda upozorňující na naplnění filtračního koše.
 • Proti zamotávání kabelů by vás vysavač měl být vybaven funkcí swivel.

 

Jaký je nejlepší bazénový vasavač – na co se nejčastěji ptáte?

 

 • Jak často vysávat bazén? 

To záleží do jisté míry i na tom, jak často se v něm koupete a jaké je venkovní počasí. Při častém používání a vysokých teplotách je vhodné bazén vysávat minimálně jednou týdně. Nižší letní teploty dovolí i údržbu pouze jednou za 14 dní.

 • Kde se u robotických vysavačů hromadí odpad? 

Většina automatických vysavačů obsahuje filtrační koš, který slouží právě ke shromažďování nečistot. Po ukončení cyklu čištění je vhodné jej vytáhnout a vyprázdnit. Vhodné je i vypláchnutí pod tekoucí vodou, aby se na něm nečistoty neusazovaly a nezasychaly.

 

Nejlepší bazénové vysavače 2022.*

 

Zdá se vám všechno kolem nějak drahé?

Srovnávač pojištění, energií, ručení a mobilních tarifů
Nejlepší srovnávač pojištění, ručení, tarifů a energií ZDARMA

A neplatíte náhodou zbytečně víc tam, kde nemusíte?

Nenecháme vás v tom! Spočítejte si rychle a jednoduše svou cenu a přehledně si ZDARMA srovnejte nové lepší nabídky na:

Běžte na jistotu a srovnejte si vše ZDARMA rovnou teď, ať vám zbude víc na něco lepšího 🙂

 

 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

Líbí? Přidejte 5 hvezdiček