Nejlevnější Capri-Sun multivitamín 0
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Capri-Sun multivitamín 0

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší džusy 2024
Přehledně:
nejlepší džusy z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší džusy? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu. Jsme féroví: přestože je žebříček zpracován zcela nezávisle z širokého spektra informací dostupných na internetu, nejedná se o reklamu, ale vyjadřuje suběktivní názor a nikoho nenutí se jím řídit. Může také obsahovat partnerské affiliate odkazy.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené džusy podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat džus?

 1. Opravdu kvalitní džus by neměl obsahovat konzervanty, sladidla, aromata a dokonce ani přidaný cukr. Ve 100% džusu by se měla nacházet pouze ovocná šťáva.
 2. Některé druhy ovoce neumožňují výrobu 100% džusu z důvodu vysoké kyselosti anebo nízkého podílu tekutých složek, proto se z něj vyrábějí 50% džusy anebo 20% nektary.
 3. 100% džus nesmí obsahovat žádné konzervační látky. Jediným zákonem povoleným způsobem konzervace džusu je jeho pasterizace, tedy tepelná úprava ničící bakterie a mikroorganismy.

 

Podívejte se na nejlepší džusy:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP džusy v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené džusy
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Capri-Sun mystic dragon 0,2l Capri-Sun mystic dragon 0,2l 10 1 Více
2. Capri-Sun multivitamín 0,2l Capri-Sun multivitamín 0,2l 9 1,3 Více
3. Hollinger Džus pomeranč Bio 1 l Hollinger Džus pomeranč Bio 1 l 79 1 Více
4. Country Life Hollinger Šťáva ovocná červený hrozen Bio 200 ml Country Life Hollinger Šťáva ovocná červený hrozen Bio 200 ml 22 1 Více
5. Capri-Sun Pomeranč 10 x 200 ml Capri-Sun Pomeranč 10 x 200 ml 89 1 Více

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší džusy.

 

TOP džusy na Slovensku


Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /data/web/virtuals/224337/virtual/www/wp-content/plugins/wpgs/src/Frontend.php on line 86
Dlouhodobě nejlépe hodnocené džusy
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Rabenhorst 5 dňová Detoxikačná kúra na očistenie organizmu 5 x 0,75 l Rabenhorst 5 dňová Detoxikačná kúra na očistenie organizmu 5 x 0,75 l 543 1,4
2. Capri Sonne Orange pasterizovaný ovocný nápoj 200ml Capri Sonne Orange pasterizovaný ovocný nápoj 200ml 25 0
3. Capri Sonne Mystic Dragon pasterizovaný ovocný nápoj 200ml Capri Sonne Mystic Dragon pasterizovaný ovocný nápoj 200ml 25 0
4. Capri-Sonne Multivitamín pasterizovaný ovocný nápoj 1x200 ml Capri-Sonne Multivitamín pasterizovaný ovocný nápoj 1x200 ml 25 0
5. Vitar Capri Sonne Multivitamín 200 ml Vitar Capri Sonne Multivitamín 200 ml 1

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší džusy.

 

TOP džusy v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené džusy
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Sok Jabłkowy Tłoczony 100% Słodki 5l Sok Jabłkowy Tłoczony 100% Słodki 5l 1,3
2. Sok Z Granatu Tłoczony Naturalny 100% Nfc 3l Sok Z Granatu Tłoczony Naturalny 100% Nfc 3l 1,3
3. Sadvit Sok jabłko mięta 100% 5L Sadvit Sok jabłko mięta 100% 5L 1,3
4. Sok Z Cytryn 100% 1, 5l Sok Z Cytryn 100% 1, 5l 1,4
5. Sanct Bernhard sok z granatu 1000 ml BIO Sanct Bernhard sok z granatu 1000 ml BIO 1,4

 

TOP džusy v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené džusy
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Clamato Tomatensaft El Original Cóctel de Tomate 946ml Clamato Tomatensaft El Original Cóctel de Tomate 946ml 1,4
2. Ribena Schwarze Johannisbeere Saft Drink Fettfreie Echte Frucht & Reich an ... Ribena Schwarze Johannisbeere Saft Drink Fettfreie Echte Frucht & Reich an ... 1,3
3. Sanct Bernhard - Aloe Vera Saft Sanct Bernhard - Aloe Vera Saft 1,3
4. Bio Aroniasaft - 6x 230ml Bio Aroniasaft / 3 (8% Rabatt) Bio Aroniasaft - 6x 230ml Bio Aroniasaft / 3 (8% Rabatt) 1
5. Saft Don Simon (1 L) Saft Don Simon (1 L) 1,6

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

  

DOPORUČENÍ: Kde sehnat džusy? Projděte si obchody s nejširší nabídkou

 Rozhodně NEPŘEHLÉDNĚTE – ať vám neuniknou obchody kde mají opravdu velký výběr. Džusy jaké vás jen napadnou mají v nejširší nabídce především v těchto obchodech, tak si je nezapomeňte projít: Poradíme, kde seženete, co hledáte 

 • Alza.cz – nejnovější technologie a elektronika, a taky džusy často za nejlepší ceny na trhu
 • Mall.cz – máte rádi nakupování? Potom je to pro vás to pravé místo! Mají vše, od kosmetiky po spotřebiče
 • Drmax.cz – zdraví je to nejdůležitější! Nakupujte nejen léky, doplňky a kosmetiku za skvělé ceny
 • Lekarna.cz – léky, doplňky stravy, kosmetika… vše od renomovaných značek pro zdraví a krásu
 • Pilulka.cz – ať už potřebujete poradit se zdravím nebo sehnat léky a doplňky, jste tu správně

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Džusy se obvykle snažíme kupovat a vybírat proto, abychom si dopřáli dávku vitamínů a zdraví a udělali něco pro svoje tělo. Kromě toho jsou džusy také chutným a osvěžujícím nápojem, který lze konzumovat ve studené i teplé podobě. Jak se ale v jejich široké nabídce zorientovat tak, abychom pro sebe vybrali to nejlepší a nezaplatili přitom více, než je nezbytně nutné?

 

Hledejte 100% složení

 

Chcete-li opravdu kvalitní džus bez přídatných látek a zbytečného cukru navíc, hledejte 100% džus. Jeho složením by v souladu se zákonem měla být výhradně šťáva z čistého ovoce. Žádné konzervanty, cukr, sladidla, aroma anebo další látky by se v něm neměly vyskytovat. To se týká jak džusů ve sklenici, tak těch v krabici anebo v plastové láhvi. Zároveň musí platit, že chuť a barva džusu odpovídá ovoci, z něhož je nápoj vyroben. I 100% džusy obsahují cukr, ale jen ten, který je přirozeně obsažen v ovoci. To znamená, že do sebe dostanete stejné látky, které byste přijaly konzumací ovoce. I džusy z koncentrátu mohou být stoprocentní. V čem se liší od těch vyrobených z čerstvého ovoce? Koncentrát používaný na výrobu džusu není sám o sobě špatný. Možná jen jeho označení zní trochu uměle, ale pro výrobu této suroviny používané na přípravu džusu se vždy využívá ovoce sklizené v době, kdy je nejvíce zralé a tedy i nejkvalitnější. Následné rozředění už na kvalitu džusu obvykle nemá významný vliv. Džus z koncentrátu tedy vůbec nemusí být špatnou variantou tohoto nápoje.

 • Kvalitní džus by měl obsahovat 100% ovocné šťávy a neměly by v něm být přídatné látky jako aromata, zvýrazňovače chuti či náhradní sladidla anebo jiný cukr než ten přirozeně obsažený v ovoci.
 • I džus vyrobený z koncentrátu může být velmi kvalitní. Na koncentrát je totiž používáno výhradně dokonale zralé ovoce

 

50% džusy a nektary

 

Z některého ovoce by nikomu 100% džus nechutnal, proto se vyrábí ve slabší koncentraci anebo ve formě nektaru, což je nápoj, který musí obsahovat alespoň 20% ovocné složky. Typicky jde o drobné bobulové ovoce jako černý rybíz, brusinka, jahody, borůvky a podobně. Některé ovoce také neobsahuje dostatek tekutých složek, takže při jeho zpracování získáte spíše pyré. Typicky se jedná o banán, opět jahody anebo třeba exotické ovoce jako například mango. Pozor si ale dejte na to, že některé obaly džusů na sobě mají číslovku 100 %, která se ale pojí s jiným sdělením než s tím, že jde o 100 % džus. Například může jít o informaci, že v džusu je 100 % chuti ovoce, ve skutečnosti se ale uvnitř obalu vyskytuje pouze 50 % džus.

 • Džusy lze sehnat nejenom v nejoblíbenější 100% koncentraci, ale také například 50% anebo 20%. Ty jsou pak označovány jako nektary.
 • Některé druhy ovoce, které obsahují nízké procento šťávy anebo mají vysokou kyselost, neumožňují výrobu 100% džusu, proto bývají součástí směsí anebo jsou z nich vyráběny nektary. Typicky jde například o banán anebo jahody či jiné drobné bobuloviny.

 

Může džus obsahovat konzervanty?

 

100% džusy musí být výhradně bez konzervantů. Jedinou možnou konzervací džusů je jejich pasterizace, to znamená telená úprava ničící bakterie a mikroorganismy. Díky tomuto procesu mají džusy dlouhou dobu spotřeby, ale zároveň si zachovají všechny nutričně hodnotné látky. Nepřítomnost chemických konzervantů v džusech je výrobcům dokonce nařízena zákonem.

 • 100% džus nesmí obsahovat žádné konzervační látky
 • Jediným zákonem povoleným způsobem konzervace 100% džusu je jeho pasterizace tedy tepelná úprava, při které se zničí všechny mikroorganismy a bakterie.

 

Jaký je nejlepší džus – na co se nejčastěji ptáte?

 

 • Jak se dělá džus?

Chcete-li si vyrobit poctivý domácí džus například z pomerančů, připravte si do hrnce nejprve 1 l vody, do něho přidejte 12 oloupaných a na měsíčky nakrájených pomerančů, přisypte 5 lžic cukru a půl lžíce kyseliny citronové a vařte asi půl hodiny. Poté pomeranče rozmixujte, přilijte ještě 2l studené vody a vše společně povařte. A máte koncentrát, který stačí jen naředit v poměru 1:10 a poté hotový džus plnit do lahví. Před podáváním jej nezapomeňte důkladně vychladit.

 

Nejlepší džusy 2024. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt Capri-Sun mystic dragon 0,2l. Tady pořídíte Capri-Sun mystic dragon 0,2l nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: Capri-Sun mystic dragon 0,2l“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 

Zdá se vám všechno kolem nějak drahé?

Srovnávač pojištění, energií, ručení a mobilních tarifů
Nejlepší srovnávač pojištění, ručení, tarifů a energií ZDARMA

A neplatíte náhodou zbytečně víc tam, kde nemusíte?

Nenecháme vás v tom! Spočítejte si rychle a jednoduše svou cenu a přehledně si ZDARMA srovnejte nové lepší nabídky na:

Běžte na jistotu a srovnejte si vše ZDARMA rovnou teď, ať vám zbude víc na něco lepšího 🙂

 

 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

5/5 - (41 hlasů)