Nejlevnější Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93CZ/A
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93CZ/A

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší notebooky 2022
Přehledně:
nejlepší notebooky z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší notebooky? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené notebooky podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat notebook?

 1. V první řadě si rozmyslete, pro jaké účely budete chtít notebook primárně použít, tomu přizpůsobte volbu ostatních parametrů. 
 2. Předpokládanému intervalu přenášení a fungování mimo síť přizpůsobte velikost displeje a kapacitu baterie.
 3. Zvolte co nejvyšší kapacitu operační paměti tak, aby se notebook při intenzivnějším využití nezasekával.

 

Podívejte se na nejlepší notebooky:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP notebooky v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Apple Macbook Air 2020 Space Grey MGN63CZ/A Apple Macbook Air 2020 Space Grey MGN63CZ/A 25 619 1,2 Více
2. Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93CZ/A Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93CZ/A 25 639 1 Více
3. Apple Macbook Air 2020 Gold MGND3CZ/A Apple Macbook Air 2020 Gold MGND3CZ/A 25 609 1 Více
4. Apple MacBook Pro 14 (2021) 512GB Space Grey MKGP3CZ/A Apple MacBook Pro 14 (2021) 512GB Space Grey MKGP3CZ/A 53 382 1,2 Více
5. Apple MacBook Air MLY33CZ/A Apple MacBook Air MLY33CZ/A 31 989 1 Více

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší notebooky.

 

TOP notebooky na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN63SL/A Apple MacBook Air 2020 Space Grey MGN63SL/A 24 295 1,1
2. Lenovo V15 G2 82KD003RCK Lenovo V15 G2 82KD003RCK 10 155 1
3. Apple MacBook Pro 14 (2021) 512GB Space Gray MKGP3SL/A Apple MacBook Pro 14 (2021) 512GB Space Gray MKGP3SL/A 46 816 2,3
4. HP 250 G8 59U11EA HP 250 G8 59U11EA 9 985 1,4
5. HP 250 G8 59U09EA HP 250 G8 59U09EA 10 155 1

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší notebooky.

 

TOP notebooky v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple MacBook Air 13,3"/i5/8GB/128GB/macOS Srebrny (MQD32ZEA) Apple MacBook Air 13,3 22 189 1,2
2. Apple MacBook Air 2020 13,3"/i3/8GB/256GB/MacOS (MWTJ2ZEA) Apple MacBook Air 2020 13,3 25 072 1,3
3. MSI GL75 Leopard 17,3"/i5/8GB/256GB/NoOS (GL7510SCSR003XPL) MSI GL75 Leopard 17,3 20 748 1,4

 

TOP notebooky v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple MacBook Air M2 2022 Apple MacBook Air M2 2022 30 294 1,4
2. Apple MacBook Pro 2021 Apple MacBook Pro 2021 46 292 1,4
3. Microsoft Surface Laptop 4 Microsoft Surface Laptop 4 18 949 1,9

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Je váš stávající notebook již zastaralý a pomalý nebo jste zatím majiteli pouze desktopové verze počítače a rádi byste začali pracovat i v terénu a byli mobilní? V obou případech pro vás máme návod, který vám pomůže vybrat to nejvhodnější zařízení právě pro vás. 

 

Co je potřeba si rozmyslet, pokud uvažujete o koupi nového notebooku?

Zcela zásadní podmínkou pro výběr vhodného zařízení je předpokládaný účel jeho použití. Chcete notebook používat na běžnou kancelářskou práci nebo na něm plánujete hrát hry na profesionální úrovni. V závislosti na tom je potřeba vybírat především výkonnost a vybavení vašeho nového laptopu. Při výběru velikosti, a především hmotnosti přístroje byste pak měli brát ohled na to, zda jej plánujete pravidelně přenášet nebo bude váš laptop stát prakticky neustále u vás na stole. 

Při výběru notebooku se zaměřte na několik parametrů:

 • Velikost displeje a jeho rozlišení.
 • Výdrž notebooku a kapacitu baterie.
 • Hmotnost.
 • Kvalitu klávesnice a touchpadu.
 • Výpočetní výkon procesoru.
 • Kapacitu a rychlost odezvy operační paměti RAM.
 • Kapacitu pevného disku HDD či SSD.
 • Kvalitu grafické karty.
 • Množství a typy externích konektorů

 

Velikost a rozlišení displeje

Pro většinu uživatelů je tento parametr stěžejní. Velice úzce souvisí i s celkovou hmotností zařízení. Takže již při volbě displeje je nutno počítat s předpokládanou frekvencí přenášení laptopu. Velikost displeje je určena jeho úhlopříčkou, která se udává v palcích, přičemž jeden palec je 2,54 cm. Pro časté přenášení volte z laptopů s menším displejem, které jsou také lehčí. Nejčastěji seženete přístroje s displejem 11“, 13“ či 15“. Samozřejmě platí, že velikosti displeje je přímo úměrná i cena počítače. 17“ a větší displeje volte u zařízení, která budou většinu času stát na stole a přenášet je budete minimálně. S velikostí displeje souvisí i jeho rozlišení. V současné době disponují nejlevnější displeje rozlišení Full HD (1 920 x 1 080 px), standardem se však postupně stává rozlišení 4K Ultra HD (3 840 x 2 160 px). Rozlišení se udává v jednotkách pixel, které udávají počet jednotlivých bodů, které je schopen konkrétní displej zobrazit. 

 • Uživatelé nejčastěji volí notebooky s úhlopříčkou 15“.
 • Pro časté přenášení volte notebook s menší úhlopříčkou displeje.
 • Současným standardním rozlišením většiny displejů se stalo 4K Ultra HD.

 

Hmotnost notebooku a velikost baterie

Kromě velikosti displeje ovlivňuje celkovou hmotnost notebooku i kapacita a s ní spojená velikost a váha jeho baterie. Kapacita baterie se udává v mAh a zjednodušeně informuje o tom, jakou energii je schopna baterka naakumulovat pro pozdější běh zařízení bez sítě. Samozřejmě platí, že čím vyšší kapacita baterie, tím lépe. Při koupi notebooku byste měli hledat také hodnotu jeho předpokládané výdrže v hodinách při běžné činnosti. Tuto informaci by měl každý solidní prodejce poskytnout. Díky ní si uděláte obrázek o použitelnosti zařízení.

 

Výkon procesoru a kapacita operační paměti RAM

Rychlost odezev a výkonnost vašeho notebooku ovlivňuje typ procesoru a operační paměti. Procesor lze považovat za jakýsi mozek počítače, jeho výkon se udává v GHz. Procesory používané v současné době disponují obvykle větším počtem jader a obrovskou výkonností. Drtivá většina procesorů na trhu je od dvou výrobců, těmi jsou Intel a AMD. Operační paměť ovlivňuje, kolik procesů bude moci být najednou spuštěno a jak svižně se přitom bude počítač chovat. V současné době nemá smysl kupovat zařízení s operační pamětí nižší než 4 GB, standardem je 8 GB

 

Jaké jsou nejlepší notebooky – na co se nejčastěji ptáte?

 

Jak zrychlit notebook?

Chcete-li něco udělat se svým notebookem, který již zdaleka nedosahuje rychlosti, kterou měl bezprostředně po jeho zakoupení, zaměřte se v první řadě na programy, které se automaticky spouštějí po startu. Ty později běží na pozadí a způsobují zpomalení systém. Na výpočetní výkon je náročný také antivirový skener. Zakažte mu jednoduše automatické spouštění a pravidelnou kontrolu počítače provádějte ručně ve chvíli, kdy s ním nepotřebujete pracovat. Zavírejte již nepotřebné stránky ve vašem prohlížeči a zbytečně jej nerozšiřujte doplňky, které nepotřebujete. K lepšímu výkonu vašeho notebooku pomůže také pravidelná aktualizace operačního systému a dalších důležitých programů. Nezapomínejte také na pravidelné čištění disku a registrů a zbavování se již nepotřebných programů.

 

Jak propojit notebook s TV?

Televizor může v některých případech sloužit jako druhý pracovní monitor vašeho notebooku, případně jej můžete využít jako promítací plochu při prohlížení vašich fotografií z dovolené či sledování filmu. K tomu abyste mohli obě zařízení propojit, je potřeba je správně nastavit. Na ovladači televizoru stiskněte tlačítko s ikonou šipky v obdélníku a po zobrazení menu vyberte typ konektoru, kterým máte k televizoru připojený notebook a volbu potvrďte. Na notebooku stiskněte klávesu F8 a ze zobrazeného menu vyberte způsob připojení televizoru o z možností duplikovat, rozšířit či druhá obrazovka a potvrďte. 

 

Jak vyčistit notebook?

Jestliže po měsících používání začíná být váš notebook hlasitější a více se přehřívá než v době, kdy jste si jej pořídili, nastal čas na jeho vyčištění. Jeho cílem je zbavit jej nánosů prachu, které se uchytili na žebrech chladiče a snižují jeho účinnost. Notebook na tento stav obvykle reaguje zvyšováním otáček ventilátoru, což paradoxně vede k ještě většímu znásobení vrstev prachu na chladiči, které přináší snížení výkonu notebooku. Nechcete-li notebook rozebírat, profoukněte sprejem se stlačeným vzduchem alespoň chladič a prostor ventilátoru. Použít můžete také vysavač. V jeho případě si ale dejte pozor, abyste sebou nevzali klávesy. Odstraněním prachu docílíte snížení hlučnosti celého systému a snížení jeho provozní teploty. Prodloužíte také životnost vašeho zařízení a předejdete poškození ventilátoru.

 

Jak restartovat notebook?

Jestliže váš notebook tak zvaně zamrzne, je nejjednodušším způsobem jeho opětovného oživení stisk klávesové kombinace CTRL+ Alt + Delete. Po jejím použití vyberte z nabízeného menu Task managera, v němž můžete program, který způsobil zamrznutí vašeho počítače, zastavit. Jestliže notebook ještě úplně nezamrzl, ale pouze se zpomalil, restartujte jej jednoduše najetím na menu start v levém spodním rohu obrazovky, kliknutím na tlačítko Vypnout a volbou menu Restartovat.

 

Jaký notebook pro školáka?

Každý školák, který potřebuje notebook na učení, ve skrytu duše doufá, že na něm bude moci hrát také hry. Před rodiči tedy stojí otázka výběru zařízení, které poskytne jejich dítku dostatek prostoru pro obojí. Základem je dostatečná velikost displeje, volte alespoň 14“, a také nízká hmotnost vhodná pro časté přenášení. Bude-li váš školák notebook často přenášet, je potřeba dostatečná, alespoň 8 hodinová výdrž baterie. Použitelnost notebooku ovlivní také grafická karta, kterou pro náročné aplikace volte raději dedikovanou, a velikost a typ pevného disku. Neomezuje-li vás rozpočet, volte SSd disk.

 

Kdy vyměnit baterii v notebooku?

To, že nastal pravý čas na výměnu baterie ve vašem notebooku, poznáte podle několika indikátorů. Především dojde ke zkrácení doby provozu zařízení při napájení z akumulátoru a pak také k nárazovému zvýšení odběru energie. Rychlé ubývání kapacity baterie ale může být způsobeno také náročnými programy či aplikacemi běžícími na pozadí. Pokud tuto možnost vyloučíte, nastal čas baterii vyměnit. Nová baterie do notebooku stojí v závislosti na modelu několik tisícovek. Nechcete-li do ní investovat, můžete zařízení stejně dobře provozovat i bez ní. Dejte si ale pozor na vytažení napájecího kabelu vlivem nepozornosti.

 

Jak napsat zavináč (@) na notebooku?

Nejjednodušším způsobem je stisk kombinace kláves pravý Alt + číslo 64 na numerické klávesnici. Další možností je stisk kombinace levý Alt + levý Ctrl + V. Jestliže máte nastavenu na notebook anglickou klávesnici, můžete zavináč napsat také stiskem kláves Shift a 2. 

 

Nejlepší notebooky 2022. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt Apple Macbook Air 2020 Space Grey MGN63CZ/A. Tady pořídíte Apple Macbook Air 2020 Space Grey MGN63CZ/A nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: Apple Macbook Air 2020 Space Grey MGN63CZ/A“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 

Nejlepší notebooky HP seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní notebooky HP? Chcete vědět, které modely v kategorii (HP) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší notebooky HP jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky hp
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. HP 250 G8 59U06EA HP 250 G8 59U06EA 5 655 1,1
2. HP 250 G8 59U07EA HP 250 G8 59U07EA 7 641 1,4
3. HP 250 G8 59U09EA HP 250 G8 59U09EA 9 800 1,4
4. HP ProBook 455 G9 6S6K1EA HP ProBook 455 G9 6S6K1EA 16 202 0
5. HP 250 G8 59U08EA HP 250 G8 59U08EA 7 729 1,6

 
 

Nejlepší notebooky Apple seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní notebooky Apple? Chcete vědět, které modely v kategorii (Apple) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší notebooky Apple jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky apple
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple Macbook Air 2020 Space Grey MGN63CZ/A Apple Macbook Air 2020 Space Grey MGN63CZ/A 25 210 1,2
2. Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93CZ/A Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93CZ/A 25 210 1
3. Apple Macbook Air 2020 Gold MGND3CZ/A Apple Macbook Air 2020 Gold MGND3CZ/A 25 210 1
4. Apple MacBook Pro 14 (2021) 512GB Silver MKGR3CZ/A Apple MacBook Pro 14 (2021) 512GB Silver MKGR3CZ/A 52 470 1
5. Apple MacBook Air MLY13CZ/A Apple MacBook Air MLY13CZ/A 32 000 0

 
 

Nejlepší notebooky Acer seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní notebooky Acer? Chcete vědět, které modely v kategorii (Acer) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší notebooky Acer jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky acer
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Acer Aspire 5 NX.A1HEC.009 Acer Aspire 5 NX.A1HEC.009 13 990 1
2. Acer Aspire 3 NX.A6TEC.00G Acer Aspire 3 NX.A6TEC.00G 11 690 0
3. Acer Aspire 3 NX.ADDEC.00L Acer Aspire 3 NX.ADDEC.00L 9 789 1
4. Acer Aspire 3 NX.HE3EC.00B Acer Aspire 3 NX.HE3EC.00B 7 989 0
5. Acer Aspire 5 NX.A19EC.007 Acer Aspire 5 NX.A19EC.007 17 290 1,5

 
 

Nejlepší notebooky Asus seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní notebooky Asus? Chcete vědět, které modely v kategorii (Asus) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší notebooky Asus jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky asus
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Asus Y1511CDA-BQ1473W Asus Y1511CDA-BQ1473W 7 544 1,3
2. Asus G513IE-HN065 Asus G513IE-HN065 20 824 2,5
3. Asus E410MA-EK1323WS Asus E410MA-EK1323WS 5 388 2
4. Asus E210MA-GJ320WS Asus E210MA-GJ320WS 4 703 1,1
5. Asus Vivobook 17 X1702ZA-AU050W Asus Vivobook 17 X1702ZA-AU050W 14 990 0

 
 

Nejlepší notebooky Lenovo seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní notebooky Lenovo? Chcete vědět, které modely v kategorii (Lenovo) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší notebooky Lenovo jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky lenovo
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Lenovo IdeaPad 3 81WH008KCK Lenovo IdeaPad 3 81WH008KCK 4 590 1,5
2. Lenovo Thinkbook 15 G3 21A40147CK Lenovo Thinkbook 15 G3 21A40147CK 16 490 0
3. Lenovo ThinkBook 15 G2 20VE005BCK Lenovo ThinkBook 15 G2 20VE005BCK 9 990 1,9
4. Lenovo IdeaPad Flex 5 82HT004UCK Lenovo IdeaPad Flex 5 82HT004UCK 14 409 1
5. Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K201S8CK Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K201S8CK 24 289 0

 
 

Nejlepší notebooky Dell seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní notebooky Dell? Chcete vědět, které modely v kategorii (Dell) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší notebooky Dell jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky dell
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Dell Latitude 5530 P8N9V Dell Latitude 5530 P8N9V 32 130 0
2. Dell Vostro 3510 2FCD2 Dell Vostro 3510 2FCD2 23 152 1
3. Dell Vostro 3510 MX35X Dell Vostro 3510 MX35X 19 477 1
4. Dell Vostro 3510 YRKH4 Dell Vostro 3510 YRKH4 16 069 0
5. Dell Vostro 5620 P67JW Dell Vostro 5620 P67JW 25 285 1

 
 

Nejlepší MSI notebooky seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní MSI notebooky? Chcete vědět, které modely v kategorii (MSI) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší MSI notebooky jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky msi
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. MSI Katana GF66 12UC-063CZ MSI Katana GF66 12UC-063CZ 26 990 0
2. MSI Vector GP76 12UH-278CZ MSI Vector GP76 12UH-278CZ 53 990 0
3. MSI GF63 Thin 11UC-492CZ MSI GF63 Thin 11UC-492CZ 22 785 0
4. MSI GF76 Katana 12UE-039CZ MSI GF76 Katana 12UE-039CZ 36 990 2
5. MSI Modern 15 A11MU-881CZ MSI Modern 15 A11MU-881CZ 22 490 0

 
 

Nejlepší herní notebooky seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní herní notebooky? Chcete vědět, které modely v kategorii (herní) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší herní notebooky jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky herní
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Acer Nitro 5 NH.QFGEC.001 Acer Nitro 5 NH.QFGEC.001 15 189 0
2. Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K201S8CK Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K201S8CK 24 289 0
3. Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200RBCK Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200RBCK 16 649 0
4. Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200RDCK Lenovo IdeaPad Gaming 3 82K200RDCK 19 061 0
5. MSI Katana GF66 11UE-808CZ MSI Katana GF66 11UE-808CZ 26 989 0

 
 

Nejlepší dotykové notebooky seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní dotykové notebooky? Chcete vědět, které modely v kategorii (dotykové) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší dotykové notebooky jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky dotykové
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Umax VisionBook 12Wr UMM220T22 Umax VisionBook 12Wr UMM220T22 6 141 0
2. Lenovo IdeaPad Duet 3 82T60016MC Lenovo IdeaPad Duet 3 82T60016MC 8 825 0
3. Lenovo IdeaPad Duet 5 82TQ001LCK Lenovo IdeaPad Duet 5 82TQ001LCK 23 915 0
4. Asus UX363EA-OLED788W Asus UX363EA-OLED788W 19 990 0
5. Lenovo Yoga 7 82BJ00FCCK Lenovo Yoga 7 82BJ00FCCK 27 199 1

 
 

Nejlepší notebooky do 14,1 palců seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní notebooky do 14,1 palců? Chcete vědět, které modely v kategorii (do 14,1 palců) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší notebooky do 14,1 palců jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky do 14,1 palců
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple Macbook Air 2020 Space Grey MGN63CZ/A Apple Macbook Air 2020 Space Grey MGN63CZ/A 25 210 1,2
2. Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93CZ/A Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93CZ/A 25 210 1
3. Apple Macbook Air 2020 Gold MGND3CZ/A Apple Macbook Air 2020 Gold MGND3CZ/A 25 210 1
4. Apple MacBook Air MLXW3CZ/A Apple MacBook Air MLXW3CZ/A 32 000 1
5. Apple MacBook Pro 14 (2021) 512GB Space Grey MKGP3CZ/A Apple MacBook Pro 14 (2021) 512GB Space Grey MKGP3CZ/A 53 382 1,2

 
 

Nejlepší notebooky od 15,6 do 16 palců seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní notebooky od 15,6 do 16 palců? Chcete vědět, které modely v kategorii (od 15,6 do 16 palců) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší notebooky od 15,6 do 16 palců jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky od 15,6 do 16 palců
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Acer Swift 3 NX.ABDEC.009 Acer Swift 3 NX.ABDEC.009 19 984 1
2. Apple MacBook Pro 16 (2021) 1TB Silver MK1F3CZ/A Apple MacBook Pro 16 (2021) 1TB Silver MK1F3CZ/A 63 666 1
3. Apple MacBook Pro 16 (2021) 512GB Silver mk1e3cz/A Apple MacBook Pro 16 (2021) 512GB Silver mk1e3cz/A 56 990 1
4. Apple MacBook Pro 16 (2021) 1TB Space Grey MK193CZ/A Apple MacBook Pro 16 (2021) 1TB Space Grey MK193CZ/A 67 990 1
5. Apple MacBook Pro 16 (2021) 512GB Grey MK183CZ/A Apple MacBook Pro 16 (2021) 512GB Grey MK183CZ/A 59 490 1

 
 

Nejlepší notebooky nad 17 palců seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní notebooky nad 17 palců? Chcete vědět, které modely v kategorii (nad 17 palců) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší notebooky nad 17 palců jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky nad 17 palců
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Acer Aspire 3 NX.A6TEC.00G Acer Aspire 3 NX.A6TEC.00G 11 690 0
2. Acer Nitro 5 NH.QF9EC.001 Acer Nitro 5 NH.QF9EC.001 22 499 0
3. MSI Titan GT77 12UHS-014CZ MSI Titan GT77 12UHS-014CZ 77 990 1
4. Acer Predator Helios 300 NH.QB7EC.005 Acer Predator Helios 300 NH.QB7EC.005 51 686 0
5. Lenovo Legion 5 82JY00AXCK Lenovo Legion 5 82JY00AXCK 34 990 0

 
 

Nejlepší notebooky levné do 20000 Kč seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní notebooky levné do 20000 Kč? Chcete vědět, které modely v kategorii (levné do 20000 Kč) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší notebooky levné do 20000 Kč jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky levné do 20000 kč
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. HP 250 G8 59U06EA HP 250 G8 59U06EA 5 655 1,1
2. Acer Aspire 5 NX.A1HEC.009 Acer Aspire 5 NX.A1HEC.009 13 990 1
3. HP 250 G8 59U07EA HP 250 G8 59U07EA 7 641 1,4
4. HP 250 G8 59U09EA HP 250 G8 59U09EA 9 800 1,4
5. HP 250 G8 59U08EA HP 250 G8 59U08EA 7 729 1,6

 
 

Nejlepší notebooky od 20000 do 40000 Kč seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní notebooky od 20000 do 40000 Kč? Chcete vědět, které modely v kategorii (od 20000 do 40000 Kč) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší notebooky od 20000 do 40000 Kč jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky od 20000 do 40000 kč
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple Macbook Air 2020 Space Grey MGN63CZ/A Apple Macbook Air 2020 Space Grey MGN63CZ/A 25 210 1,2
2. Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93CZ/A Apple MacBook Air 2020 Silver MGN93CZ/A 25 210 1
3. Apple Macbook Air 2020 Gold MGND3CZ/A Apple Macbook Air 2020 Gold MGND3CZ/A 25 210 1
4. Acer Nitro 5 NH.QFGEC.001 Acer Nitro 5 NH.QFGEC.001 15 189 0
5. Lenovo Thinkbook 15 G3 21A40147CK Lenovo Thinkbook 15 G3 21A40147CK 16 490 0

 
 

Nejlepší notebooky nad 50000 Kč seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní notebooky nad 50000 Kč? Chcete vědět, které modely v kategorii (nad 50000 Kč) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší notebooky nad 50000 Kč jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené notebooky nad 50000 kč
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple MacBook Pro 14 (2021) 512GB Silver MKGR3CZ/A Apple MacBook Pro 14 (2021) 512GB Silver MKGR3CZ/A 52 470 1
2. Apple MacBook Pro 14 (2021) 1TB Silver MKGT3CZ/A Apple MacBook Pro 14 (2021) 1TB Silver MKGT3CZ/A 60 990 1
3. Apple MacBook Pro 14 (2021) 512GB Space Grey MKGP3CZ/A Apple MacBook Pro 14 (2021) 512GB Space Grey MKGP3CZ/A 53 382 1,2
4. Apple MacBook Pro 14 (2021) 1TB Grey MKGQ3CZ/A Apple MacBook Pro 14 (2021) 1TB Grey MKGQ3CZ/A 61 545 1,1
5. Lenovo ThinkPad T14 G3 21AH0094CK Lenovo ThinkPad T14 G3 21AH0094CK 48 388 0

 

Zdá se vám všechno kolem nějak drahé?

Srovnávač pojištění, energií, ručení a mobilních tarifů
Nejlepší srovnávač pojištění, ručení, tarifů a energií ZDARMA

A neplatíte náhodou zbytečně víc tam, kde nemusíte?

Nenecháme vás v tom! Spočítejte si rychle a jednoduše svou cenu a přehledně si ZDARMA srovnejte nové lepší nabídky na:

Běžte na jistotu a srovnejte si vše ZDARMA rovnou teď, ať vám zbude víc na něco lepšího 🙂

 

 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

4.9/5 - (50 hlasů)