Nejlevnější Genevo One S
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Genevo One S

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší antiradary 2024
Přehledně:
nejlepší antiradary z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší antiradary? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu. Jsme féroví: přestože je žebříček zpracován zcela nezávisle z širokého spektra informací dostupných na internetu, nejedná se o reklamu, ale vyjadřuje subjektivní názor a nikoho nenutí se jím řídit. Může také obsahovat partnerské affiliate odkazy.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené antiradary podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat antiradar?

 1. Při výběru antiradaru si v první řadě rozmyslete, zda budete chtít signál policejní radaru pouze detekovat, mít k dispozici databázi měřených úseků anebo jej i rušit. 
 2. Dejte si pozor na legálnost použití takového zařízení. Pasivní přijímač signálu policejního radaru mít v autě můžete, rušička již zákonná není.
 3. Mezi praktické příslušenství k antiradaru patří nabíjecí kabel do zapalovače, pouzdro anebo dálkové ovládání.

 

Podívejte se na nejlepší antiradary:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP antiradary v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené antiradary
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Genevo MAX Genevo MAX 23 780 1,1
2. Genevo One S Genevo One S 9 990 1,3
3. Genevo One M Genevo One M 15 990 1,2
4. Genevo One S Black Edition Genevo One S Black Edition 15 880 1,1
5. Genevo One Genevo One 11 879 1,4

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší antiradary.

 

TOP antiradary na Slovensku

Žebříček pro vás připravujeme…

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší antiradary.

 

TOP antiradary v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené antiradary
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Wideorejestrator 70mai Dash Cam M300 + Zasilanie trybu parkingowego + Karta ... Wideorejestrator 70mai Dash Cam M300 + Zasilanie trybu parkingowego + Karta ... 1,1
2. Wideorejestrator 70MAI M300 Dash Cam Czarny + Karta pamięci SAMSUNG Pro Endurance ... Wideorejestrator 70MAI M300 Dash Cam Czarny + Karta pamięci SAMSUNG Pro Endurance ... 1,2
3. Wideorejestrator 70mai D06 Dash Cam 1S Wideorejestrator 70mai D06 Dash Cam 1S 1,2
4. Wideorejestrator 70MAI A800S 4K Kamera RC06 Wideorejestrator 70MAI A800S 4K Kamera RC06 1,3
5. Wideorejestrator 70mai A500S Dash Cam Pro Plus+ Wideorejestrator 70mai A500S Dash Cam Pro Plus+ 1,3

 

TOP antiradary v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené antiradary
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Lamax S9 Dual GPS Dashcam Lamax S9 Dual GPS Dashcam 1,3
2. Lowrance Halo24 Radar Lowrance Halo24 Radar 1,3
3. AUTOOL X60 HUD Auto Smart Digital Multi-Funktion Alarm Meter Temperatur Gauge ... AUTOOL X60 HUD Auto Smart Digital Multi-Funktion Alarm Meter Temperatur Gauge ... 1,5
4. OOONO Co-Driver No2 (Schwarz) OOONO Co-Driver No2 (Schwarz) 1,6
5. XGODY City 70 Navi 7 Zoll Display LKW PKW Navigationsgerät Navigation Radar ... XGODY City 70 Navi 7 Zoll Display LKW PKW Navigationsgerät Navigation Radar ... 1,8

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

  

DOPORUČENÍ: Kde sehnat antiradary? Projděte si obchody s nejširší nabídkou

 Rozhodně NEPŘEHLÉDNĚTE – ať vám neuniknou obchody kde mají opravdu velký výběr. Antiradary jaké vás jen napadnou mají v nejširší nabídce především v těchto obchodech, tak si je nezapomeňte projít: Poradíme, kde seženete, co hledáte 

 • Alza.cz – nejnovější technologie a elektronika, a taky antiradary často za nejlepší ceny na trhu
 • Allegro.cz – máte rádi nakupování? Potom je to pro vás to pravé místo! Mají vše, od kosmetiky po spotřebiče

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Jezdíte rádi rychle? A to tak, že pokuty za rychlou jízdu dostáváte na každém rohu? Pak je načase s tím něco udělat. Zkuste si spočítat, zda by se vám místo neustálého placení pokut nevyplatilo pořídit si antiradar, který vás na přítomnost policejního radaru upozorní. Anebo jezdit pomaleji. Volba je samozřejmě na vás. My vám poradíme s výběrem zařízení na detekci přítomnosti radaru Policie České republiky. 

 

Jaké druhy antiradarů si můžete pořídit? 

 

Detektor policejního radaru pro měření rychlosti není jediným zařízením, jehož účelem je snížení vašich nákladů na pokuty za vysokou rychlost při řízení. Kromě antiradaru, který vás pouze upozorní na signál policejního radaru nacházející se ve vaší bezprostřední blízkosti, si můžete pořídit také antiradar s GPS, který vás nejen upozorní na blízký radar, ale také vám dá vědět, budete-li projíždět měřeným úsekem. Antilaser neboli laserová rušička pak signál policejního radaru nejen detekuje, ale také ruší. To znamená, že i když rychlost překročíte, nebudete změřeni. Poslední varianta je ale nezákonná, proto si dobře rozmyslete, zda vám stojí za to ji použít. 

 • Antiradar slouží k detekci přítomnosti a k upozornění na signál policejního radaru měřícího rychlost vozidla.
 • Antiradar s GPS kromě toho monitoruje také měřené úseky a dám vám vědět pokaždé, když se v nějakém z nich budete nacházet.
 • Antilaser pak signál policejního radaru dokonce ruší. Dejte si ale pozor. Jeho použití je nezákonné.

 

Upřednostníte antiradar instalovaný napevno? 

 

Anebo byste raději jeho přenosnou variantu? Napevno instalovaný radar je sice přesnější a seženete ho za nižší cenu, nebudete jej ale moci přesouvat mezi vozy. To znamená, že jestliže vlastníte více automobilů, budete muset pořídit pro každý nový model. To může ve výsledku vyjít dráž než pořízení jediného přenosného antiradaru a jeho přenášení. Součástí pevného antiradaru je anténa, která se instaluje do přední části automobilu a ovládací jednotka umístněná v interiéru auta. Přenosný radar má anténu zabudovanou přímo v sobě. Nevyžaduje také nákladnou instalaci. Jeho nevýhodou je ale trochu horší účinnost a viditelnost v autě. Zatímco pevný antiradar lze vybavit díky nenápadnosti také rušičkou, u toho přenosného na to raději nemyslete. Připoutá pozornost na první pohled. 

 • Pevný antiradar je sice levnější, ale připočítat musíte náklady na pracnou instalaci antény a řídicí jednotky do vozu. 
 • Přenosný antiradar použijete, máte-li v domácnosti více vozů. Nebudete tak muset pro každý pořizovat antiradar, ale jednoduše ho přesunete z auta do auta.

 

Praktické doplňky použití antiradaru zpříjemní

 

Ať již se rozhodnete pro antiradar, který budete moci snadno přemísťovat z auta do auta anebo pro jeho napevno instalovanou variantu, můžete si k němu pořídit širokou škálu volitelného příslušenství. Mezi to patří například držák s přísavkami, které pevně zafixují zařízení v autě. Aby mohl být antiradar neustále v pohotovosti, pořiďte si k němu nabíjecí kabel vybavený koncovkou do zapalovače. Jestliže chcete mít i přes možnost nabíjení antiradaru zapalovač neustále dostupný, bude pro vás nezbytností zapalovací rozdvojka. Ta vám zajistí další volný konektor navíc. Některé antiradary bývají vybaveny také dálkovým ovládáním, které je umožní vypnout či zapnout v průběhu jízdy. Nezbytným vybavením přenosného radaru je pouzdro, v němž jej budete moci přesouvat mezi několika vozy, aniž by došlo k jeho poškození neobratnou manipulací. 

 • Pro přemístitelný antiradar, který často přesouváte z auta do auta, byste měli mít dostatečně pevný držák s přísavkami
 • Aby vašemu antiradaru v autě nikdy nedošla šťáva, pořiďte mu praktický nabíjecí kabel s koncovkou do zapalovače. 
 • Pro snadnější zapínání a vypínání antiradaru i během jízdy rozhodně oceníte dálkové ovládání.

 

Jaký je nejlepší antiradar – na co se nejčastěji ptáte?

 

 • Je antiradar legální? 

To záleží na tom, jakou verzi máte na mysli. Ta pasivní, která pouze odposlouchává signál policejního radaru a upozorní vás na něj v České republice legální je. Naopak aktivní antiradar, který signál radaru i ruší, už zákonný není. Pozor si ale dejte, pojedete-li do Rakouska nebo Německa. Tam není dovoleno používat ani pasivní variantu.

 

Nejlepší antiradary 2024. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt Genevo MAX. Tady pořídíte Genevo MAX nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: Genevo MAX“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 

 
 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

4.9/5 - (33 hlasů)