Nejlevnější Samsung Buds2 Pro SM-R510
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Samsung Buds2 Pro SM-R510

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší bezdrátová sluchátka 2024
Přehledně:
nejlepší bezdrátová sluchátka z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší bezdrátová sluchátka? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu. Jsme féroví: přestože je žebříček zpracován zcela nezávisle z širokého spektra informací dostupných na internetu, nejedná se o reklamu, ale vyjadřuje subjektivní názor a nikoho nenutí se jím řídit. Může také obsahovat partnerské affiliate odkazy.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené bezdrátová sluchátka podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat bezdrátová sluchátka?

 1. Před pořízením bezdrátových sluchátek byste měli mít jasno zejména v tom, jak kvalitní zařízení chcete a jaké finanční prostředky do jeho koupě hodláte investovat.
 2. Zamyslete se také nad volbou technologie propojení sluchátek se zdrojem signálu. Vybírat můžete z infračerveného záření, radiofrekvenčních vln či technologie Bluetooth.
 3. Neposlední řadě se zaměřte také na technické parametry, zejména frekvenční rozsah sluchátek, který by měl odpovídat rozmezí frekvencí, v nichž vnímá vaše ucho.

 

Podívejte se na nejlepší bezdrátová sluchátka:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP bezdrátová sluchátka v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené bezdrátová sluchátka
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A 2 849 1,3
2. Samsung Buds2 Pro SM-R510 Samsung Buds2 Pro SM-R510 2 622 1,3
3. Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 1 573 1,4
4. Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Xiaomi Redmi Buds 4 Lite 348 1,7
5. Apple AirPods 2021 s bezdrátově nabíjecím pouzdrem MME73ZM/A Apple AirPods 2021 s bezdrátově nabíjecím pouzdrem MME73ZM/A 4 298 1,3

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší bezdrátová sluchátka.

 

TOP bezdrátová sluchátka na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené bezdrátová sluchátka
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. QCY T1C QCY T1C 278 1,5
2. Apple AirPods MV7N2ZM/A Apple AirPods MV7N2ZM/A 2 549 1,2
3. Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510 Samsung Galaxy Buds2 Pro SM-R510 2 877 1,3
4. JBL Tune 520BT JBL Tune 520BT 908 1,2
5. Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Xiaomi Redmi Buds 4 Lite 328 1,4

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší bezdrátová sluchátka.

 

TOP bezdrátová sluchátka v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené bezdrátová sluchátka
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Słuchawki Apple Airpods 2 Słuchawki Apple Airpods 2 1,3
2. Słuchawki bezprzewodowe douszne Tws I12 Słuchawki bezprzewodowe douszne Tws I12 1,4
3. Słuchawki APPLE AirPods Słuchawki APPLE AirPods 1,4
4. Apple Słuchawki Airpods Pro 2.GEN Magsafe & Usb-c Apple Słuchawki Airpods Pro 2.GEN Magsafe & Usb-c 1,3
5. Nauszne Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem SONY WH-1000XM4B, Aktywna redukcja ... Nauszne Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem SONY WH-1000XM4B, Aktywna redukcja ... 1,3

 

TOP bezdrátová sluchátka v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené bezdrátová sluchátka
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Bluetooth I12 TWS Kopfhörer Headset IPX 6 mit Dockingstation, Kabelloses Laden ... Bluetooth I12 TWS Kopfhörer Headset IPX 6 mit Dockingstation, Kabelloses Laden ... 1,4
2. Baseus bowie wm01 tws drahtlose kopfhörer bluetooth 5,3 kopfhörer hd kopfhörer ... Baseus bowie wm01 tws drahtlose kopfhörer bluetooth 5,3 kopfhörer hd kopfhörer ... 1,2
3. Apple AirPods Pro (mit Magsafe Ladecase) Apple AirPods Pro (mit Magsafe Ladecase) 1,5
4. Apple AirPods Kopfhörer Apple AirPods Kopfhörer 1,4
5. Sony WH-1000XM4 Kopfhörer Schwarz Sony WH-1000XM4 Kopfhörer Schwarz 1,3

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

  

DOPORUČENÍ: Kde sehnat bezdrátová sluchátka? Projděte si obchody s nejširší nabídkou

 Rozhodně NEPŘEHLÉDNĚTE – ať vám neuniknou obchody kde mají opravdu velký výběr. Bezdrátová sluchátka jaké vás jen napadnou mají v nejširší nabídce především v těchto obchodech, tak si je nezapomeňte projít: Poradíme, kde seženete, co hledáte 

 • Alza.cz – nejnovější technologie a elektronika, a taky bezdrátová sluchátka často za nejlepší ceny na trhu
 • Allegro.cz – máte rádi nakupování? Potom je to pro vás to pravé místo! Mají vše, od kosmetiky po spotřebiče
 • Okay.cz – oblíbené produkty na jednom místě. Objevte širokou škálu elektroniky a domácího vybavení
 • Exasoft.cz – zvyště svoji efektivitu, modernizujte IT infrastrukturu za dobré ceny
 • Smarty.cz – chytré věcičky pro celou rodinu i domácnost, využijte akce na nejžádanější značky
 • Expert.cz – najděte to nejlepší pro vaše domácnosti. Obrovský výběr, fajn ceny
 • Megapixel.cz – fotografujete rádi a hledáte profesionální vybavení? Nakupujte u odborníků na video a fotografii
 • lidl-shop.cz – online supermarket s širokou nabídkou legendárních produktů

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Bezdrátová sluchátka jsou velice oblíbená zejména u hráčů počítačových her či všech uživatelů PC a mobilních telefonů, kteří se nechtějí neustále zamotávat do kabelů. Svým charakterem splňují požadavky moderní doby na jednoduché použití bez většího omezování. Jak ale správná bezdrátová sluchátka vybrat? A na co se při jejich výběru zaměřit?

 

Naprostá svoboda

Bezdrátová sluchátka si oblíbili zejména všichni ti, kteří chtějí poslouchat hudbu za pohybu, a přitom nebýt omezováni volně visícími kabely. Bezdrátové špunty nebo sluchátka jsou tak doménou zejména sportovců, kteří díky nim poslouchej hudbu například při běhu. Využijí je však také mladí hudební maniaci, kteří si svůj pohyb po ulici či v přírodě nedokážou představit bez nepřetržitého přívodu své oblíbené hudby. Předtím, než se vydáte pro svá nová bezdrátová sluchátka, byste si měli zejména rozmyslet, jak vysokou kvalitu reprodukce hudby od nich požadujete. Tomu je potřeba přizpůsobit také cenové rozpětí, s nímž při jejich pořízení počítáte. Rozhodně se nevyplatí kupovat vybraný model naslepo. Ideální je, pokud si můžete před koupí právě ten konkrétní model sluchátek vyzkoušet a ujistit se, že právě tyto jsou pro vaše uši ideální.

 • Před pořízením bezdrátových sluchátek byste měli mít jasno v tom, jak kvalitní zařízení potřebujete a tomu také přizpůsobit jeho finanční náročnost.
 • Snažte se si před finálním rozhodnutím preferovaný model naživo vyzkoušet. Každý vnímá zvuk jinak, a proto by vám sluchátka, která vyhovují vašemu příteli nemusela sedět.

 

Jaká existují bezdrátová sluchátka z hlediska jejich připojení ke zdroji zvuku?

Pravděpodobně nejčastěji si uživatelé pořizují sluchátka, která jsou k mobilnímu telefonu či počítači připojena prostřednictvím technologie Bluetooth. Jejich dosah se pohybuje mezi 10 až 15 m. Výhoda této technologie spočívá především v tom, že dokáže signál přenést i přes silnější zeď či podobnou bariéru. Prakticky tak můžete bezdrátová sluchátka využívající technologii Bluetooth používat například doma, kde v jednom pokoji máte postavený počítač, který vysílá audio signál do sluchátek, v nichž jej ve druhém pokoji posloucháte. Další variantou, jak mohu být bezdrátová sluchátka připojena ke zdroji signálu je infračervené záření. V tomto případě musíte mít jak přijímač, tedy sluchátka, tak také vysílač na straně zařízení. Tyto obě součásti musí být navíc v dohledu. Neplatí proto, jako u Bluetooth sluchátek, že by bylo možno přenést infračervený signál přes zeď. Infračervená bezdrátová sluchátka jsou tak vhodná například pro nerušené sledování televize či poslouchání hudby ve stejné místnosti, ve které se nachází zdroj signálu. I v případě posledního způsobu přenosu prostřednictvím radiofrekvenčních vln potřebujete k jeho zprostředkování kromě přijímače také vysílač. Dosah bezdrátových sluchátek využívajících rádiový signál je v porovnání s ostatními technologiemi bezkonkurenčně nejvyšší. Počítat můžete i s desítkami metrů a překážky v cestě signálu také nejsou problém. Bohužel však se zvyšující se vzdáleností přijímače od vysílače se zhoršuje kvalita signálu.

 • Bezdrátová sluchátka mohou ke svému fungování využívat technologii Bluetooth, která dokáže přenést signál na jednotky metrů a nevadí jí ani překážky.
 • Další variantou přenosu je infračervený signál, který však vyžaduje přímou dohlednost vysílače a přijímače a vysílače a jeho dosah je minimální.
 • Sluchátka založená na radiofrekvenčním přenosu zvládnou přenést signál na vzdálenost až 100 m a překážky na cestě pro ně nepředstavují problém.

 

Na jaké technické parametry se při výběru bezdrátových sluchátek zaměřit?

K těm nejvýznamnějším patří bezesporu frekvenční rozsah. Ten by měl odpovídat parametrům lidského ucha, které je schopno vnímat zvuk v rozmezí frekvencí přibližně od 18 Hz do 18 kHz. Právě v této hladině by sluchátka měla být schopna přenášet zvuk. Na kvalitu poslechu hudby bude mít vliv také přítlak sluchátek. Samozřejmě platí, že sluchátka s větším přítlakem dokážou lépe odrušit okolní vlivy a posluchač jejich prostřednictvím dosáhne lepšího zážitku. Ideální je, pokud se přítlak sluchátek pohybuje na hodnotách do cca 4 Newtonů.

 • Nejdůležitějším technickým parametrem bezdrátových sluchátek je jejich frekvenční rozsah, který by se měl pohybovat v rozmezí od cca 18 Hz do 18 kHz
 • Kvalitu zážitku dokáže ovlivnit také přítlak sluchátek. Ten by se měl pohybovat na rozumné hranici odpovídající kompromisu mezi zvukovými vlastnostmi a pohodlím uživatele.

 

Nejlepší bezdrátová sluchátka 2024. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A. Tady pořídíte Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 

Nejlepší sluchátka do uší seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní sluchátka do uší? Chcete vědět, které modely v kategorii (do uší) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší sluchátka do uší jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené sluchátka do uší
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A 2 888 1,3
2. Samsung Buds2 Pro SM-R510 Samsung Buds2 Pro SM-R510 2 880 1,3
3. Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 2 090 1,4
4. JBL T110 JBL T110 179 1,4
5. Apple EarPods MMTN2ZM/A Apple EarPods MMTN2ZM/A 330 1,6

 
 

Nejlepší sluchátka přes hlavu seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní sluchátka přes hlavu? Chcete vědět, které modely v kategorii (přes hlavu) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší sluchátka přes hlavu jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené sluchátka přes hlavu
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. HyperX Cloud II HyperX Cloud II 1 699 1,4
2. JBL Tune 520BT JBL Tune 520BT 918 1,4
3. Sony WH-CH520 Sony WH-CH520 880 1,4
4. JBL Tune 720BT JBL Tune 720BT 1 380 1,4
5. Marshall Major IV Bluetooth Marshall Major IV Bluetooth 2 057 1,3

 
 

Nejlepší sluchátka s mikrofonem seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní sluchátka s mikrofonem? Chcete vědět, které modely v kategorii (s mikrofonem) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší sluchátka s mikrofonem jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené sluchátka s mikrofonem
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A 2 888 1,3
2. Samsung Buds2 Pro SM-R510 Samsung Buds2 Pro SM-R510 2 880 1,3
3. Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 2 090 1,4
4. Apple EarPods MMTN2ZM/A Apple EarPods MMTN2ZM/A 330 1,6
5. Apple AirPods 2021 s bezdrátově nabíjecím pouzdrem MME73ZM/A Apple AirPods 2021 s bezdrátově nabíjecím pouzdrem MME73ZM/A 4 290 1,3

 
 

Nejlepší sluchátka pro iPhone seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní sluchátka pro iPhone? Chcete vědět, které modely v kategorii (pro iPhone) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší sluchátka pro iPhone jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené sluchátka pro iphone
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A 2 888 1,3
2. Apple EarPods MMTN2ZM/A Apple EarPods MMTN2ZM/A 330 1,6
3. Apple AirPods 2021 s bezdrátově nabíjecím pouzdrem MME73ZM/A Apple AirPods 2021 s bezdrátově nabíjecím pouzdrem MME73ZM/A 4 290 1,3
4. Intezze CLIQ Intezze CLIQ 1 290 1,3
5. Niceboy HIVE Beans Niceboy HIVE Beans 599 1,7

 
 

Nejlepší sluchátka k mobilním telefonům seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní sluchátka k mobilním telefonům? Chcete vědět, které modely v kategorii (k mobilním telefonům) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší sluchátka k mobilním telefonům jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené sluchátka k mobilním telefonům
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Xiaomi Redmi Buds 4 Lite 338 1,8
2. Xiaomi Redmi Buds 5 Xiaomi Redmi Buds 5 766 1,6
3. Xiaomi Redmi Buds 5 Pro Xiaomi Redmi Buds 5 Pro 1 310 1,9
4. Sony WF-C700N Sony WF-C700N 2 069 1,4
5. Sencor SEP 540BT Sencor SEP 540BT 199 1,9

 
 

Nejlepší sluchátka na běhání seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní sluchátka na běhání? Chcete vědět, které modely v kategorii (na běhání) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší sluchátka na běhání jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené sluchátka na běhání
Produkt Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Sencor SEP 550BT Sencor SEP 550BT 460 1,0
2. Intezze CORE Intezze CORE 1 267 1,5
3. Koss KSC32 Koss KSC32 99 1,9
4. JVC HA-EB75 JVC HA-EB75 231 2,0
5. Grundig ED-205924 Grundig ED-205924 136 1,0

 

 
 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

5/5 - (60 hlasů)