Nejlevnější Niceboy HIVE Podsie 2021
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Niceboy HIVE Podsie 2021

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší bezdrátová sluchátka 2022
Přehledně:
nejlepší bezdrátová sluchátka z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší bezdrátová sluchátka? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené bezdrátová sluchátka podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat bezdrátová sluchátka?

  1. Před pořízením bezdrátových sluchátek byste měli mít jasno zejména v tom, jak kvalitní zařízení chcete a jaké finanční prostředky do jeho koupě hodláte investovat.
  2. Zamyslete se také nad volbou technologie propojení sluchátek se zdrojem signálu. Vybírat můžete z infračerveného záření, radiofrekvenčních vln či technologie Bluetooth.
  3. Neposlední řadě se zaměřte také na technické parametry, zejména frekvenční rozsah sluchátek, který by měl odpovídat rozmezí frekvencí, v nichž vnímá vaše ucho.

 

Podívejte se na nejlepší bezdrátová sluchátka:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP bezdrátová sluchátka v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené bezdrátová sluchátka
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A 3 290 1,3 Více
2. Niceboy HIVE Podsie 2021 Niceboy HIVE Podsie 2021 549 1,6 Více
3. Sony WH-CH510 Sony WH-CH510 689 1,4 Více
4. Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 1 814 1,3 Více
5. Apple AirPods 2021 s bezdrátově nabíjecím pouzdrem MME73ZM/A Apple AirPods 2021 s bezdrátově nabíjecím pouzdrem MME73ZM/A 3 970 1,2 Více

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší bezdrátová sluchátka.

 

TOP bezdrátová sluchátka na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené bezdrátová sluchátka
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple AirPods MV7N2ZM/A Apple AirPods MV7N2ZM/A 3 254 1,2
2. Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 Samsung Galaxy Buds Pro SM-R190 2 404 1,3
3. Samsung Galaxy Buds Live SM-R180 Samsung Galaxy Buds Live SM-R180 1 457 1,8
4. JBL Tune 510BT JBL Tune 510BT 874 1,4
5. Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 364 1,6

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší bezdrátová sluchátka.

 

TOP bezdrátová sluchátka v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené bezdrátová sluchátka
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. JBL Tune 500BT biały JBL Tune 500BT biały 865 1,2
2. JBL Tune 500BT czarny JBL Tune 500BT czarny 905 1,2
3. JBL Tune 500BT niebieski JBL Tune 500BT niebieski 888 1,2

 

TOP bezdrátová sluchátka v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené bezdrátová sluchátka
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Thomson WHP3311 Thomson WHP3311 971 1,5
2. Thomson WHP3311 weiß Thomson WHP3311 weiß 1 125 1
3. Sony MDR-RF855RK Sony MDR-RF855RK 1 532 1

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Bezdrátová sluchátka jsou velice oblíbená zejména u hráčů počítačových her či všech uživatelů PC a mobilních telefonů, kteří se nechtějí neustále zamotávat do kabelů. Svým charakterem splňují požadavky moderní doby na jednoduché použití bez většího omezování. Jak ale správná bezdrátová sluchátka vybrat? A na co se při jejich výběru zaměřit?

 

Naprostá svoboda

Bezdrátová sluchátka si oblíbili zejména všichni ti, kteří chtějí poslouchat hudbu za pohybu, a přitom nebýt omezováni volně visícími kabely. Bezdrátové špunty nebo sluchátka jsou tak doménou zejména sportovců, kteří díky nim poslouchej hudbu například při běhu. Využijí je však také mladí hudební maniaci, kteří si svůj pohyb po ulici či v přírodě nedokážou představit bez nepřetržitého přívodu své oblíbené hudby. Předtím, než se vydáte pro svá nová bezdrátová sluchátka, byste si měli zejména rozmyslet, jak vysokou kvalitu reprodukce hudby od nich požadujete. Tomu je potřeba přizpůsobit také cenové rozpětí, s nímž při jejich pořízení počítáte. Rozhodně se nevyplatí kupovat vybraný model naslepo. Ideální je, pokud si můžete před koupí právě ten konkrétní model sluchátek vyzkoušet a ujistit se, že právě tyto jsou pro vaše uši ideální.

  • Před pořízením bezdrátových sluchátek byste měli mít jasno v tom, jak kvalitní zařízení potřebujete a tomu také přizpůsobit jeho finanční náročnost.
  • Snažte se si před finálním rozhodnutím preferovaný model naživo vyzkoušet. Každý vnímá zvuk jinak, a proto by vám sluchátka, která vyhovují vašemu příteli nemusela sedět.

 

Jaká existují bezdrátová sluchátka z hlediska jejich připojení ke zdroji zvuku?

Pravděpodobně nejčastěji si uživatelé pořizují sluchátka, která jsou k mobilnímu telefonu či počítači připojena prostřednictvím technologie Bluetooth. Jejich dosah se pohybuje mezi 10 až 15 m. Výhoda této technologie spočívá především v tom, že dokáže signál přenést i přes silnější zeď či podobnou bariéru. Prakticky tak můžete bezdrátová sluchátka využívající technologii Bluetooth používat například doma, kde v jednom pokoji máte postavený počítač, který vysílá audio signál do sluchátek, v nichž jej ve druhém pokoji posloucháte. Další variantou, jak mohu být bezdrátová sluchátka připojena ke zdroji signálu je infračervené záření. V tomto případě musíte mít jak přijímač, tedy sluchátka, tak také vysílač na straně zařízení. Tyto obě součásti musí být navíc v dohledu. Neplatí proto, jako u Bluetooth sluchátek, že by bylo možno přenést infračervený signál přes zeď. Infračervená bezdrátová sluchátka jsou tak vhodná například pro nerušené sledování televize či poslouchání hudby ve stejné místnosti, ve které se nachází zdroj signálu. I v případě posledního způsobu přenosu prostřednictvím radiofrekvenčních vln potřebujete k jeho zprostředkování kromě přijímače také vysílač. Dosah bezdrátových sluchátek využívajících rádiový signál je v porovnání s ostatními technologiemi bezkonkurenčně nejvyšší. Počítat můžete i s desítkami metrů a překážky v cestě signálu také nejsou problém. Bohužel však se zvyšující se vzdáleností přijímače od vysílače se zhoršuje kvalita signálu.

  • Bezdrátová sluchátka mohou ke svému fungování využívat technologii Bluetooth, která dokáže přenést signál na jednotky metrů a nevadí jí ani překážky.
  • Další variantou přenosu je infračervený signál, který však vyžaduje přímou dohlednost vysílače a přijímače a vysílače a jeho dosah je minimální.
  • Sluchátka založená na radiofrekvenčním přenosu zvládnou přenést signál na vzdálenost až 100 m a překážky na cestě pro ně nepředstavují problém.

 

Na jaké technické parametry se při výběru bezdrátových sluchátek zaměřit?

K těm nejvýznamnějším patří bezesporu frekvenční rozsah. Ten by měl odpovídat parametrům lidského ucha, které je schopno vnímat zvuk v rozmezí frekvencí přibližně od 18 Hz do 18 kHz. Právě v této hladině by sluchátka měla být schopna přenášet zvuk. Na kvalitu poslechu hudby bude mít vliv také přítlak sluchátek. Samozřejmě platí, že sluchátka s větším přítlakem dokážou lépe odrušit okolní vlivy a posluchač jejich prostřednictvím dosáhne lepšího zážitku. Ideální je, pokud se přítlak sluchátek pohybuje na hodnotách do cca 4 Newtonů.

  • Nejdůležitějším technickým parametrem bezdrátových sluchátek je jejich frekvenční rozsah, který by se měl pohybovat v rozmezí od cca 18 Hz do 18 kHz
  • Kvalitu zážitku dokáže ovlivnit také přítlak sluchátek. Ten by se měl pohybovat na rozumné hranici odpovídající kompromisu mezi zvukovými vlastnostmi a pohodlím uživatele.

 

Nejlepší bezdrátová sluchátka 2022. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A. Tady pořídíte Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 

Nejlepší sluchátka do uší seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní sluchátka do uší? Chcete vědět, které modely v kategorii (do uší) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší sluchátka do uší jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené sluchátka do uší
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A 3 489 1,3
2. QCY T1C QCY T1C 289 1,8
3. Apple EarPods MMTN2ZM/A Apple EarPods MMTN2ZM/A 199 1,6
4. Niceboy HIVE Podsie 2021 Niceboy HIVE Podsie 2021 621 1,6
5. Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Xiaomi Redmi Buds 3 Pro 1 173 1,4

 
 

Nejlepší sluchátka přes hlavu seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní sluchátka přes hlavu? Chcete vědět, které modely v kategorii (přes hlavu) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší sluchátka přes hlavu jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené sluchátka přes hlavu
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Sony MDR-ZX110 Sony MDR-ZX110 285 1,5
2. HyperX Cloud II HyperX Cloud II 1 369 1,3
3. Sony WH-CH510 Sony WH-CH510 799 1,4
4. Sony PS5 Pulse 3D Wireless Headset Sony PS5 Pulse 3D Wireless Headset 1 989 1,3
5. JBL Tune 510BT JBL Tune 510BT 989 1,3

 
 

Nejlepší sluchátka s mikrofonem seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní sluchátka s mikrofonem? Chcete vědět, které modely v kategorii (s mikrofonem) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší sluchátka s mikrofonem jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené sluchátka s mikrofonem
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A 3 489 1,3
2. QCY T1C QCY T1C 289 1,8
3. Apple EarPods MMTN2ZM/A Apple EarPods MMTN2ZM/A 199 1,6
4. Niceboy HIVE Podsie 2021 Niceboy HIVE Podsie 2021 621 1,6
5. HyperX Cloud II HyperX Cloud II 1 369 1,3

 
 

Nejlepší sluchátka pro iPhone seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní sluchátka pro iPhone? Chcete vědět, které modely v kategorii (pro iPhone) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší sluchátka pro iPhone jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené sluchátka pro iphone
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A Apple AirPods 2019 MV7N2ZM/A 3 489 1,3
2. LAMAX Dots2 Wireless Charging LAMAX Dots2 Wireless Charging 776 1,6
3. Apple EarPods MMTN2ZM/A Apple EarPods MMTN2ZM/A 199 1,6
4. LAMAX Taps1 LAMAX Taps1 567 1,6
5. Apple AirPods PRO MWP22ZM/A Apple AirPods PRO MWP22ZM/A 5 200 1,1

 
 

Nejlepší sluchátka k mobilním telefonům seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní sluchátka k mobilním telefonům? Chcete vědět, které modely v kategorii (k mobilním telefonům) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší sluchátka k mobilním telefonům jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené sluchátka k mobilním telefonům
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Koss Porta Pro Koss Porta Pro 779 1,9
2. Sony MDR-EX15LP Sony MDR-EX15LP 125 1,9
3. Sony MDR-ZX310AP Sony MDR-ZX310AP 372 1,6
4. Sony MDR-EX15AP Sony MDR-EX15AP 159 1,8
5. Sony MDR-EX110AP Sony MDR-EX110AP 329 1,4

 
 

Nejlepší sluchátka na běhání seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní sluchátka na běhání? Chcete vědět, které modely v kategorii (na běhání) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší sluchátka na běhání jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené sluchátka na běhání
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Swissten YS-D2 Swissten YS-D2 60 1,4
2. Niceboy Hive Bones 2 Niceboy Hive Bones 2 902 1,6
3. Energy Sistem Earphones Sport 2 Energy Sistem Earphones Sport 2 224 1,8
4. QCY T5 TWS QCY T5 TWS 349 1,3
5. Intezze Move 2 Intezze Move 2 1 299 1,6

 

Zdá se vám všechno kolem nějak drahé?

Srovnávač pojištění, energií, ručení a mobilních tarifů
Nejlepší srovnávač pojištění, ručení, tarifů a energií ZDARMA

A neplatíte náhodou zbytečně víc tam, kde nemusíte?

Nenecháme vás v tom! Spočítejte si rychle a jednoduše svou cenu a přehledně si ZDARMA srovnejte nové lepší nabídky na:

Běžte na jistotu a srovnejte si vše ZDARMA rovnou teď, ať vám zbude víc na něco lepšího 🙂

 

 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

5/5 - (50 hlasů)