Nejlevnější ESET Family Security Pack 3 licence
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: ESET Family Security Pack 3 licence

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší antiviry 2020
Přehledně:
nejlepší antiviry z hodnocení, recenzí i testů

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Vyhnete se chybě, kterou dělá většina lidí?

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší antiviry? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené antiviry podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat antivir?

  1. Kvalitní antivir by měl zabránit vstupu škodlivého kódu do vašeho počítače, případně ho po jeho uložení objevit a deaktivovat.
  2. O účinnosti a kvalitě antiviru vypovídá nejvíce četnost aktualizace jeho databází.
  3. Antivir vás ochrání před všemi druhy škodlivého kódu, od tradičních virů, po trojské koně, počítačové červy až po spyware.

 

Podívejte se na nejlepší antiviry:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP antiviry v České Republice

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší antiviry.

 

TOP antiviry na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené antiviry
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. ESET Family Security Pack 4 lic. 18 mes. ESET Family Security Pack 4 lic. 18 mes. 1 218 1,2 Viac
2. ESET internet security 1 lic. 1 rok ESET internet security 1 lic. 1 rok 450 1 Viac
3. ESET NOD32 Antivirus 1 lic. 12 mes. ESET NOD32 Antivirus 1 lic. 12 mes. 344 1 Viac
4. Kaspersky Internet Security 1 lic. 12 mes. Kaspersky Internet Security 1 lic. 12 mes. 318 1,1 Viac
5. ESET Internet Security 1 lic. 24 mes. ESET Internet Security 1 lic. 24 mes. 662 1 Viac

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší antiviry.

 

TOP antiviry v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené antiviry
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Bitdefender Family Pack 1 Rok (BDFPN1YNL) Bitdefender Family Pack 1 Rok (BDFPN1YNL) 598 1,2
2. Symantec Norton Security Deluxe 3.0 3U 1Rok ESD (21358337) Symantec Norton Security Deluxe 3.0 3U 1Rok ESD (21358337) 388 1,2
3. Bitdefender Total Security Multi-Device 5PC 1 Rok (BDMDN1Y5D) Bitdefender Total Security Multi-Device 5PC 1 Rok (BDMDN1Y5D) 376 1,4

 

TOP antiviry v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené antiviry
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Symantec Norton Security Deluxe 3.0 Symantec Norton Security Deluxe 3.0 294 1,7
2. Kaspersky Lab Internet Security 2020 Kaspersky Lab Internet Security 2020 168
3. Symantec Norton Security Premium 3.0 Symantec Norton Security Premium 3.0 625 1,3

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Potřebujete ochránit vás počítač před útoky zvenčí a v klidu si užívat surfování, čtení zpráv, využívání internetového bankovnictví, ale i práci? Není nic jednoduššího než pořídit kvalitní antivir. Jak ho ale vybrat, když úroveň internetové kriminality neustále stoupá a hrozba napadení právě vašeho počítače se zvyšuje? 

 

Jakými nejdůležitějšími součástmi by měl disponovat kvalitní antivir?

 Základem každého úspěšného softwaru pro ochranu vašeho počítače je rezidentní štít. Ten by měl být aktivní po celou dobu, kdy je počítač zapnutý a měl by se postarat o zabránění vstupu škodlivého obsahu z internetu do vašeho zařízení. Stejně tak by měl zachytit i pokus o nainstalování viru z vašich flash disků a dalších externích zařízení. Další obvyklou komponentou kvalitních antivirů je skener, tedy softwarový nástroj, který po vaší aktivaci začne na vašem pevném disku vyhledávat potenciálně nebezpečný zdrojový kód. Opravdu výborný antivir by měl být schopen oskenovat váš počítač stejně kvalitně bez ohledu na to, zda má přístup k internetu. Vzhledem k tomu, že počítačoví hackeři si vždy udržují náskok, měl by být váš antivir co nejčastěji aktualizován. To se týká především jeho databází. V mnoha případech totiž platí, že vir, který minulý týden ještě neexistoval, může tento týden kompletně zničit vaše data. Ohlídat byste si tedy měli i četnost aktualizace databází. Tu byste měli poznat podle statistik zveřejněných na webu výrobce. Porovnáním několika společností snadno poznáte, který z antivirů je aktualizován častěji. 

  • Základem každého antiviru je rezidentní štít, který slouží k zamezení vstupu škodlivého kódu z internetu či z externího zařízení do vašeho počítače. 
  • Skener vám pomůže aktivně prohledat váš počítač a odstranit již přítomné viry a trojské koně. 
  • Podmínkou efektivního fungování antiviru je co nejčastější aktualizace jeho databází.

 

Co na vás číhá za branami internetu?

Kromě nestabilně fungujícího PC mohou škodlivé kódy zjistit vaše hesla, otevírat vaším jménem stránky s obsahem, který může poškodit vaše zařízení či způsobit jeho naprostou nefunkčnost. Mezi základní programy, které mohou zničit váš počítač, či jeho obsah patří počítačové viry. O nich jistě slyšel již každý. Většinou jsou koncipovány tak, aby prováděly nějakou nežádoucí aktivitu, od kopírování dat z vašeho disku, po samovolné restartování či otevírání nežádoucích programů či stránek. Zvláštním typem virů jsou tzv. trojské koně. Ty opravdu fungují stejně jako bájná řecká zbraň. Obvykle jde o škodlivý kód zakomponovaný v některém na první pohled obyčejném programu, například hře nebo spořiči obrazovky. Po aktivaci začne posílat citlivá data o vašem počítači na příslušná místa, která se již o zbytek postarají. O tom, že se vám jejich aktivita nebude zamlouvat, nemůže být pochyb. Jedním z nejnebezpečnějších druhů škodlivých programů jsou tzv. worms neboli červi. Ty obvykle zneužijí bezpečnostní slabinu vašeho systému ke své záškodnické aktivitě. Jejich cílem je stejně jako u virů ukradení či smazání vašich dat, zpomalení vašeho počítače či destrukce jeho systému. 

Existuje také třída softwaru, který není přímo škodlivý, ale přesto využívá slabin vašeho počítače ke sběru informací o vašem chování a aktivitách. Ty jsou později odesílány do nepovolaných rukou a samozřejmě zneužívány. Takzvané špehovací programy neboli spyware zneužívají i obchodníci pro zjištění aktivit svých potenciálních zákazníků a následné přizpůsobení své nabídky. Především v rámci internetových prohlížečů se setkáte s obtěžujícím adwarem, jehož cílem je podsunout vám právě ten druh reklam, který vás zajímá.

  • Nejnebezpečnějšími programy, před kterými byste se měli chránit prostřednictvím kvalitního antiviru, jsou počítačoví červi
  • Hlavu a především data na vašem disku vám může zamotat i trojský kůň
  • Špehovací programy neboli spyware slouží především k získání informací o vašem chování na internetu.

 

Nejlepší antiviry 2020. Vybrali jste si?

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.