Nejlevnější KetoDiet Proteinový nápoj 1 týden (35 porcí)
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: KetoDiet Proteinový nápoj 1 týden (35 porcí)

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší ketodiety 2024
Přehledně:
nejlepší ketodiety z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší ketodiety? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu. Jsme féroví: přestože je žebříček zpracován zcela nezávisle z širokého spektra informací dostupných na internetu, nejedná se o reklamu, ale vyjadřuje subjektivní názor a nikoho nenutí se jím řídit. Může také obsahovat partnerské affiliate odkazy.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené ketodiety podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat ketodietu?

 1. Ketodieta je forma redukční diety založená na tzv. stavu ketózy, do kterého se lidský organismus dostane po vyřazení sacharidů ze stravy.
 2. Cílem ketodiety je shození přebytečných kilogramů v pokud možno krátkém čase, přičemž hubnutí se v případě ketodiety rozděluje do 3 fází.
 3. Pro první fázi byste v kvalitní ketodietě měli najít alespoň 5 proteinových jídel denně. Druhá a třetí fáze by měla obsahovat alespoň jedno až dvě denní jídla. Samozřejmostí by měla být vhodná nabídka doplňujících zdravých jídel pro druhou a třetí fázi.

 

Podívejte se na nejlepší ketodiety:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP ketodiety v České Republice

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší ketodiety.

 

TOP ketodiety na Slovensku

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší ketodiety.

 

TOP ketodiety v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené ketodiety
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Keto leczy klastry migdałów karmelowych – 8 klastrów Keto leczy klastry migdałów karmelowych – 8 klastrów 1,4
2. BeKeto Keto Kolagen z Olejem MCT, Bezsmakowy - 300 g BeKeto Keto Kolagen z Olejem MCT, Bezsmakowy - 300 g 1,1
3. Be Levels Keto powder chocolate 300 g of powder (Chocolate) Be Levels Keto powder chocolate 300 g of powder (Chocolate) 1,3
4. Keto Krem Migdał & Wanilia 250g BeKeto Keto Krem Migdał & Wanilia 250g BeKeto 1,2
5. BE KETO OLEJ MCT w proszku DZIKA MALINA ENERGIA BE KETO OLEJ MCT w proszku DZIKA MALINA ENERGIA 1,1

 

TOP ketodiety v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené ketodiety
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Now Foods 7-KETO 100 MG (60 VEG-KAPSELN) Now Foods 7-KETO 100 MG (60 VEG-KAPSELN) 1,5
2. Keto Genesis Gummies, Keto Acv Gummies Offiziell (1 Pack) Keto Genesis Gummies, Keto Acv Gummies Offiziell (1 Pack) 1
3. himbeer Ketone hochdosiert - 1200mg Fatburner zum Abnehmen & Diät - 180 Kapseln himbeer Ketone hochdosiert - 1200mg Fatburner zum Abnehmen & Diät - 180 Kapseln 1,6
4. Keto Collective Keto Riegel - Neues Rezept - 15x40g I 3G Netto-Kohlenhydrate I ... Keto Collective Keto Riegel - Neues Rezept - 15x40g I 3G Netto-Kohlenhydrate I ... 1,2
5. Keto Shake - 1kg - Vanilleeis Keto Shake - 1kg - Vanilleeis 2,5

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

  

DOPORUČENÍ: Kde sehnat ketodiety? Projděte si obchody s nejširší nabídkou

 Rozhodně NEPŘEHLÉDNĚTE – ať vám neuniknou obchody kde mají opravdu velký výběr. Ketodiety jaké vás jen napadnou mají v nejširší nabídce především v těchto obchodech, tak si je nezapomeňte projít: Poradíme, kde seženete, co hledáte 

 • Ketomix.cz – keto dieta není nuda. Podívejte na širokou nabídku keto produktů a receptů na zdravé a chutné jídlo
 • Alza.cz – nejnovější technologie a elektronika, a taky ketodiety často za nejlepší ceny na trhu
 • Allegro.cz – máte rádi nakupování? Potom je to pro vás to pravé místo! Mají vše, od kosmetiky po spotřebiče
 • Drmax.cz – zdraví je to nejdůležitější! Nakupujte nejen léky, doplňky a kosmetiku za skvělé ceny
 • Lekarna.cz – léky, doplňky stravy, kosmetika… vše od renomovaných značek pro zdraví a krásu
 • Benu.cz – ať už potřebujete poradit s vaším zdravím nebo sehnat léky a doplňky
 • Pilulka.cz – ať už potřebujete poradit se zdravím nebo sehnat léky a doplňky, jste tu správně
 • Notino.cz – najděte nejen svůj parfém snů a kosmetické produkty, okouzlete své okolí

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Přemýšlíte o tom, jak zhubnout, abyste se už jednou provždy dostali na svoji ideální váhu a tu si udrželi? Zdá se vám to jako nadlidský úkol, protože jsete vyzkoušeli  již velké množství diet a úspěch se stále nedostavil? Pak je načase vyzkoušet také ketodietu. O co jde a jak celá tato forma diety funguje?

 

Co je ketodieta?

 

Ketodieta je způsob hubnutí založený na účinném spalování tuků. Poprvé byla použita pro léčebné účely již na počátku 20. století. Na ketodietu můžete narazit také pod pojmy proteinová dieta, bílkovinnou anebo ketogenní dieta. Aby ketodieta fungovala, je potřeba, aby se tělo dostalo do tzv. stavu ketózy. To je stav organismu charakterizovaný vyšším obsahem ketolátek v krvi. Ty jsou tělem využívány jako zásobárny energie. Aby se tělo do ketózy dostalo, je potřeba snížit příjem sacharidů a naopak navýšit obsah tuků a bílkovin v přijímané stravě. Při zavedení ketodiety nastává ketóza v organismu v průběhu 2 až 5 dnů. Co se týče sacharidů je potřeba eliminovat nejen ty obsažené například v sladkostech či čokoládách, ale i sacharidy v ovoci, rýži, těstovinách, bílém pečivu, apod. Místo sacharidů pak tělo začne samo využívat již zmíněné ketolátky vznikající štěpením tukových buněk. 

 • Ketodieta je založena na principu účinného spalování tuků díky vyřazení sacharidů ze stravy.
 • Vznikající ketolátky, tedy vedlejší produkty štěpení tukové tkáně tělo využívá místo chybějících sacharidů.
 • Od zavedení ketodiety se tělo do ketózy dostane za zhruba 2 až 5 dní.

 

Fáze ketodiety

 

Většina producentů ketodiet nabízí své dietní balíčky rozdělené na týdny anebo na fáze ketodiety. Minimálně lze v závislosti na reakci těla rozlišit 3 fáze. 

 

1. Fáze

 

1. fázi je obvykle možné konzumovat pouze některé druhy zeleniny a potraviny s vysokým obsahem proteinů. V této fázi také váha ubývá nejrychleji. Délka fáze závisí nejen na tom, kolik chcete shodit, ale také na tom, jak se v průběhu diety cítíte a jaké je složení vašeho těla. Člověk s vyšším procentem svalové hmoty bude chtít v první fázi zůstat jinou dobu než ten, jehož tělo je z větší části tvořeno tukem. V první fázi je potřeba také úplně eliminovat konzumaci alkoholu. Sportovat je naopak povoleno, ale pokud možno v rozumné intenzitě. Ani v průběhu této fáze byste neměli mít hlad a chutě na sladké. 

 

2. Fáze

 

2.fáze je poté již stabilizační. To znamená, že jejím účelem je spíše ustálit novou váhu. Není ale výjimkou, že u řady lidí i v této fázi váha ještě trochu poklesne. Již v průběhu druhé fáze je tělo postupně připravováno na to, že bude přivedeno k běžnému způsobu stravování. Postupně dochází k úbytku proteinových jídel, která jsou nahrazována jinými, ale stále zdravými potravinami. Tím by se mělo předejít vzniku jojo efektu. Rozhodně neplatí, že by bylo možné se vrátit k předchozímu nezdravému způsobu stravování. I pokud byste rádi ještě něco málo shodili, je dobré po druhé fázi přejít alespoň na 3 týdny do třetí fáze, ve které si tělo odpočine, a poté můžete navázat další dietou.

 

3. Fáze

 

3. fáze je fixační dobou. V jejím průběhu byste si měli zafixovat nejen nové stravovací návyky, ale také novou váhu. V tomto období už by hubnutí mělo být naprosto minimální nebo žádné. Po několikatýdenním setrvání ve 3. fázi může následovat opět první fáze anebo běžný režim založený na zdravých potravinách a jídelníčku s běžným podílem sacharidů.

 

Na co si při výběru ketodiety dát pozor?

 

Nejdůležitějším parametrem je počet jídel za den. Ve většině případů byste v rámci ketodiety měli mít alespoň 5 denních jídel. Pokud balíček obsahuje jen 4, může se snadno stát, že budete mít během dne hlad a dietu porušíte. Na pozdější fáze ketodiety je pak obvykle v hubnoucím balíčku připraveno již jen jedno až dvě jídla denně. Ty je ale potřeba doplňovat běžnou zdravou stravou. Její složení by vám mělo být doporučeno samotným výrobcem ketodiety. Počítat musíte s tím, že i v průběhu ketodiety bude nutné si vařit normální jídla bohatá na proteiny. Pokud na vaření nemáte čas, měl by být dodavatel ketodiety schopen vám nabídnout již hotová zdravá jídla, která lze s dietou vhodně kombinovat. 

 • první fázi ketodiety byste měli zkonzumovat alespoň 5 proteinových jídel denně. 
 • Druhá a třetí fáze pak již obsahuje jídel méně. 
 • Jako doplněk je druhé a třetí fázi by vám dodavatel ketodiety měl být schopen nabídnout již hotová zdravá jídla.

 

 

Jaká je nejlepší ketodieta – na co se jenčastěji ptále?

 

 • Kolik se dá zhubnout ketodietou?

Počet shozených kilogramů pomocí ketodiety je velice individuální. K největšímu úbytku hmotnosti však u každého dochází v první fázi hubnutí. V průměru lze ketodietou zhubnout 2 až 4 kg týdně. Záleží na vaší výchozí váze a hubnoucím záměru. Někdo může zhubnout 10 kg za 14 dní, jiný 20 kg za dva měsíce. Jedno je ale jisté, ketóza při hubnutí opravdu funguje.

 

Nejlepší ketodiety 2024. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt KetoMix Proteinový koktejl 40 porcí 1200 g. Tady pořídíte KetoMix Proteinový koktejl 40 porcí 1200 g nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: KetoMix Proteinový koktejl 40 porcí 1200 g“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 
 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

5/5 - (30 hlasů)