Nejlevnější Sheron Zimní kapalina do ostřikovačů -20°C 5 l
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Sheron Zimní kapalina do ostřikovačů -20°C 5 l

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší vody do ostřikovačů 2024
Přehledně:
nejlepší vody do ostřikovačů z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší vody do ostřikovačů? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu. Jsme féroví: přestože je žebříček zpracován zcela nezávisle z širokého spektra informací dostupných na internetu, nejedná se o reklamu, ale vyjadřuje subjektivní názor a nikoho nenutí se jím řídit. Může také obsahovat partnerské affiliate odkazy.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené vody do ostřikovačů podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat vodu do ostřikovačů?

 1. Letní směsi do ostřikovačů jsou obvykle složeny z vody a několika příměsí, zimní obsahují navíc ještě alkohol
 2. Při výběru zimní kapaliny do ostřikovačů nehleďte pouze na její cenu, ale zaměřte se také na její složení, zejména na kvalitu alkoholu a dejte přednost etanolu před metanolem či isopropanolem.
 3. Při koupi zimní směsi věnujte pozornost také bodu tuhnutí kapaliny. Ten by v případě běžné směsi měl odpovídat zamýšlené teplotě použití, v případě směsi koncentrované by měl být nižší v souladu s poměrem naředění.

 

Podívejte se na nejlepší vody do ostřikovačů:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP vody do ostřikovačů v České Republice

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší vody do ostřikovačů.

 

TOP vody do ostřikovačů na Slovensku

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší vody do ostřikovačů.

 

TOP vody do ostřikovačů v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené vody do ostřikovačů
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Płyn spryskiwaczy zimowy K2 Claren 5l odmrażacz do szyb K2 Alaska 700ml Płyn spryskiwaczy zimowy K2 Claren 5l odmrażacz do szyb K2 Alaska 700ml 1,6
2. K2 Claren płyn do spryskiwaczy do -22°C - 2x5L K2 Claren płyn do spryskiwaczy do -22°C - 2x5L 1,5
3. Płyn spryskiwaczy zimowy K2 Claren 5l odmrażacz Marcus szczotko skrobak Płyn spryskiwaczy zimowy K2 Claren 5l odmrażacz Marcus szczotko skrobak 1,5
4. Płyn spryskiwaczy TRAKER/BERN letni a 5 L Płyn spryskiwaczy TRAKER/BERN letni a 5 L Płyn spryskiwaczy TRAKER/BERN letni a 5 L Płyn spryskiwaczy TRAKER/BERN letni a 5 L 1,2
5. Sonax Xtreme Zimowy Płyn Do Spryskiwaczy Z Lejkiem -20°C 4x 4L 16L Sonax Xtreme Zimowy Płyn Do Spryskiwaczy Z Lejkiem -20°C 4x 4L 16L 1,2

 

TOP vody do ostřikovačů v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené vody do ostřikovačů
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. K2 Claren 5L Winter Scheibenwaschflüssigkeit Scheibenreiniger -22C K2 Claren 5L Winter Scheibenwaschflüssigkeit Scheibenreiniger -22C 1,5
2. K2 NANO SPRYSK 4x 5L Sommer Scheibenwaschflüssigkeit Scheibenreiniger | ebay ... K2 NANO SPRYSK 4x 5L Sommer Scheibenwaschflüssigkeit Scheibenreiniger | ebay ... 1,4
3. K2 NANO SPRYSK 2x 5L Sommer Scheibenwaschflüssigkeit Scheibenreiniger (10 Liter) K2 NANO SPRYSK 2x 5L Sommer Scheibenwaschflüssigkeit Scheibenreiniger (10 Liter) 1,4
4. Scheibenklar 500 Ml Scheibenklar 500 Ml 1,6
5. (14,07 EUR/L) 8x SONAX ScheibenKlar Phosphatfrei 500ml | ebay Scheibenpflege ... (14,07 EUR/L) 8x SONAX ScheibenKlar Phosphatfrei 500ml | ebay Scheibenpflege ... 1,1

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

  

DOPORUČENÍ: Kde sehnat vody do ostřikovačů? Projděte si obchody s nejširší nabídkou

 Rozhodně NEPŘEHLÉDNĚTE – ať vám neuniknou obchody kde mají opravdu velký výběr. Vody do ostřikovačů jaké vás jen napadnou mají v nejširší nabídce především v těchto obchodech, tak si je nezapomeňte projít: Poradíme, kde seženete, co hledáte 

 • Alza.cz – nejnovější technologie a elektronika, a taky vody do ostřikovačů často za nejlepší ceny na trhu
 • Allegro.cz – máte rádi nakupování? Potom je to pro vás to pravé místo! Mají vše, od kosmetiky po spotřebiče
 • Autohotarek.cz – obchod pro automobilisty s bohatou nabídkou autodoplňků a autokosmetiky
 • Tipa.eu – nářadí, dům, dílna, zahrada… Sezóna už startuje, jste připravení?

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Vodu do ostřikovačů většina motoristů používá jako druhou nejčastější kapalinu v autě hned po palivu. Právě na ní záleží, jaký výhled z auta budete mít a jak bezpečně tedy budete jezdit. Správný typ kapaliny do ostřikovačů rozhoduje i o kondici vaše vozu. Necháte-li letní kapalinu v ostřikovačích i za mrazivých dnů, v lepším případě nebudete ostřikovat, v tom horším budete měnit popraskané přívodní hadičky. Výběr této provozní kapaliny se opravdu nevyplácí podceňovat. Na co se tedy v tomto případě zaměřit? 

 

Od zimních i letních směsí do ostřikovačů vyžadujte především kvalitu

Společným prvkem letních i zimních kapalin do ostřikovačů je voda. Zimní směsi navíc obsahují také alkohol. U obou typů jsou pak nezbytné další přísady jako parfémy, barviva, saponáty, jejichž účelem je zvýšení čistících vlastností a zmírnění nepříjemného zápachu. Většina kvalitních zimních směsí obsahuje jako alkoholovou složku ethanol. Některé levnější směsi se naopak mohou pochlubit nebezpečným metanolem či isopropanolem. Ty nejenže nepříjemně zapáchají, mohou ale také poškodit sklo, gumové obložení, a dokonce i lak automobilu. 

 • U zimních směsí do ostřikovačů si ohlídejte, aby jejich alkoholovou složku tvořil etanol
 • Kapaliny s metanolem nebo isopropanolem mohou poškozovat vaše zdraví i kondici vašeho vozu.

 

Je možné smíchat letní a zimní kapalinu do ostřikovačů?

Zbývá-li vám v nádržce zbytek letní směsi a přemýšlíte nad tím, zda je vhodné do ní přimíchat kapalinu zimní a celou směs tak naředit, pak na to raději zapomeňte. V tomto případě se opravdu šetření nevyplácí. V případě, že v nádržce zůstanou zbytky letní směsi, která je tvořena zejména vodou, při smísení s lihem obsaženým ve směsi zimní dojde jeho plavání na hladině a obě kapaliny se nikdy nesmísí. Když udeří vysoké mrazy, voda z letní kapaliny zmrzne a ztuhne. Jestliže jste tedy nespotřebovali letní kapalinu před zimou úplně, je potřeba ji vyčerpat a nádržku doplnit zimní směsí. 

 • V žádném případě nepřistupujte k mísení zimní a letní kapaliny, tyto směsi se nikdy pořádně nespojí a letní kapalina v zimě zmrzne.

 

Jakými parametry se při výběru vody do ostřikovačů řídit?

Na koupi letní vody do ostřikovačů není nic co zkazit. Se zimní směsí je to poněkud komplikovanější. Současný trh disponuje rozmanitou škálou zimních kapalin do ostřikovačů s různými body tuhnutí. Nejčastěji se setkáte s kapalinami schopnými fungovat v rozmezí teplot od -5 °C do – 20 °C, což pro naše končiny bohatě postačí. Narazit však můžete i na kapalinu použitelnou při -50 °C. Zimní směs do ostřikovačů však lze zakoupit i v koncentrované formě a později jednoduše rozředit. Počítejte však s tím, že mezní teplota fungování by u koncentrované směsi měla být nižší a odpovídat poměru naředění. Chcete-li například získat kapalinu do ostřikovačů, která nezmrzne při -10 °C, můžete si buď zakoupit odpovídající množství směsi určené pro tuto teplotu nebo nemrznoucí kapalinu do -20 °C a tu pak naředit v poměru 1:2.

 • Při koupi zimní směsi do ostřikovačů si kromě jejího složení ohlídejte také její teplotu tuhnutí
 • Zimní kapalinu lze zakoupit v běžné formě či v její koncentrované podobě určené k ředění, v druhém případě pak počítejte s tím, že by kapalina měla mít bod tuhnutí nižší, než je požadovaný a odpovídající naředění.

 

Nejlepší vody do ostřikovačů 2024. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt Sheron Letní kapalina do ostřikovačů 5 l. Tady pořídíte Sheron Letní kapalina do ostřikovačů 5 l nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: Sheron Letní kapalina do ostřikovačů 5 l“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 
 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

4.9/5 - (43 hlasů)