Nejlevnější Flexi New Classic lanko
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Flexi New Classic lanko

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší vodítka pro psy 2023
Přehledně:
nejlepší vodítka pro psy z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší vodítka pro psy? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu. Jsme féroví: přestože je žebříček zpracován zcela nezávisle z širokého spektra informací dostupných na internetu, nejedná se o reklamu, ale vyjadřuje suběktivní názor a nikoho nenutí se jím řídit. Může také obsahovat partnerské affiliate odkazy.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené vodítka pro psy podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat vodítko pro psy?

 1. Při výběru vhodného vodítka pro vašeho psa se v první řadě zajímejte o materiál, ze kterého bylo vyrobeno. Pro větší psí plemena volte kov nebo nylon. Menší psy můžete vodit i na textilním či polyesterovém vodítku.
 2. Chcete-li se psem trénovat povely, pořiďte mu stopovací vodítko. Pro běhání, ježdění na kole a sportování se psem se hodí sportovní vodítko anebo postroj. 
 3. Při výběru vodítka se kromě materiálu zajímejte také o jeho rukojeť, kvalitu a design. Ten přizpůsobte nejen svým preferencím, ale také vzhledu a velikosti vašeho psa.

 

Podívejte se na nejlepší vodítka pro psy:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP vodítka pro psy v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené vodítka pro psy
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Flexi New Classic pásek Flexi New Classic pásek 162 1,3 Více
2. Flexi New Classic lanko Flexi New Classic lanko 148 1,3 Více
3. Flexi Giant Professional vodítko Pásek Flexi Giant Professional vodítko Pásek 649 1,3 Více
4. Flexi New Comfort Tape pásek Flexi New Comfort Tape pásek 159 1,1 Více
5. Flexi Giant vodítko Pásek Flexi Giant vodítko Pásek 599 1,1 Více

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší vodítka pro psy.

 

TOP vodítka pro psy na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené vodítka pro psy
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Flexi Classic Lanko Flexi Classic Lanko 147 1,3
2. Flexi Classic New páska Flexi Classic New páska 147 1,3
3. Flexi NEW COMFORT lanko Flexi NEW COMFORT lanko 147 1,3
4. Flexi New Comfort pásik Flexi New Comfort pásik 147 1,2
5. Flexi New Neon Pásik Flexi New Neon Pásik 147 1,1

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší vodítka pro psy.

 

TOP vodítka pro psy v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené vodítka pro psy
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Swivel Combat Lead BULLYBILLOWS smycz bojowa obrotowa dla psa 140cm khaki Swivel Combat Lead BULLYBILLOWS smycz bojowa obrotowa dla psa 140cm khaki 1,3
2. Smycz dla psa treningowa antypoślizgowa fioletowa - Tatar Dog Smycz dla psa treningowa antypoślizgowa fioletowa - Tatar Dog 1,1
3. Combat Rope Lead BULLYBILLOWS smycz z liny dla psa 140cm różowa Combat Rope Lead BULLYBILLOWS smycz z liny dla psa 140cm różowa 1,4
4. King Smycz Treningowa Taśmowa Dla Psa Bieganie 5M King Smycz Treningowa Taśmowa Dla Psa Bieganie 5M 1,2
5. SMYCZ treningowa ODBLASKOWA dla Psa MOCNA 1,5m SMYCZ treningowa ODBLASKOWA dla Psa MOCNA 1,5m 1,4

 

TOP vodítka pro psy v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené vodítka pro psy
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Flexi Giant L Flexi Giant L 1,3
2. True Love Hundeleine 200cm L - 2,5 cm Orange True Love Hundeleine 200cm L - 2,5 cm Orange 1,1
3. Graue Seil-Leine Waly Zolia - Graue Leine Waly Zolia - 120 cm Graue Seil-Leine Waly Zolia - Graue Leine Waly Zolia - 120 cm 1,2
4. bio-leine ab 35 kg Biothane Schleppleine Honigmelone 3 M bio-leine ab 35 kg Biothane Schleppleine Honigmelone 3 M 1,2
5. Koch Hunde Leine Gepolstert 15mm 200cm verstellbar - Uni Schwarz Koch Hunde Leine Gepolstert 15mm 200cm verstellbar - Uni Schwarz 1,3

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

  

DOPORUČENÍ: Kde sehnat vodítka pro psy? Projděte si obchody s nejširší nabídkou

 Rozhodně NEPŘEHLÉDNĚTE – ať vám neuniknou obchody kde mají opravdu velký výběr. Vodítka pro psy jaké vás jen napadnou mají v nejširší nabídce především v těchto obchodech, tak si je nezapomeňte projít: Poradíme, kde seženete, co hledáte 

 • Alza.cz – nejnovější technologie a elektronika, a taky vodítka pro psy často za nejlepší ceny na trhu
 • Mall.cz – máte rádi nakupování? Potom je to pro vás to pravé místo! Mají vše, od kosmetiky po spotřebiče
 • Exasoft.cz – zvyště svoji efektivitu, modernizujte IT infrastrukturu za dobré ceny
 • Superzoo.cz – máte doma mazlíčka a hledáte pro něj cokoliv od krmiv, hraček a doplňků, pak jste tu správně
 • Krmeni.cz – mají opravdu široko široký sortiment. Nakupte tam a udělejte své zvířátko šťastným
 • lidl-shop.cz – online supermarket s širokou nabídkou legendárních produktů

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Vodítko pro psa patří k základním kouskům vybavení všech chovatelů těchto čtyřnohých miláčků. Aby se váš pes při chůzi na vodítku cítil dobře a zvykl si na něj, je potřeba vybrat ten správný model, který mu dobře sedne. Jak se ale zorientovat v široké nabídce trhu a vybrat to nejlepší vodítko právě pro vašeho mazlíčka? Poradíme.

 

Jaký materiál vodítka zvolit?

 

I mezi nejobyčejnějším klasickými vodítky pro psa najdete obrovské rozdíly. Vodítka se mohou totiž lišit jak barvou, délkou, tak i použitým materiálem. A právě ten má vliv na jejich trvanlivost, ale také odolnost. Máte-li většího psa, u kterého je alespoň z počátku pravděpodobné, že bude na vodítku tahat, zvolte raději pevné vodítko nylonové nebo kovové. Pro menší psí plemena můžete vybírat vodítka textilní, gumová anebo polyesterová. Klasikou, která nezestárne a je velmi odolná, jsou vodítka kožená. Některá vodítka bývají pro vyšší bezpečí vás i pejska vybavena reflexními prvky. Ty se odráží od světel a dávají tak o vás vědět, pokud se například pohybujete se psem poblíž silnice. Reflexní vodítka jsou základním vybavením pro venčení psa za tmy a za šera. Pro ještě větší pocit bezpečí můžete sáhnout rovnou po LED vodítku, které se obvykla dobíjí prostřednictvím přiloženého kabelu, a zajistí vám oběma velmi vysokou viditelnost již na několik desítek metrů. LED vodítka a svítící pásky se vyplatí zejména při venčení psa ve velkých městech s hustým provozem.

 • Klasická vodítka se mohou odlišovat nejen způsobem provedení, ale také délkou, barvou a především materiálem, ze kterého jsou vyrobena.
 • Chcete-li opravdu odolné vodítko pro větší psí plemena, volte kovová anebo nylonová. Pro menší psy můžete pořídit i textilní, gumová anebo polyesterová vodítka
 • Pro zlepšení viditelnosti vás i psa za šera můžete zvolit vodítko s reflexními prvky anebo rovnou s LED páskem.

 

Samonavíjecí vodítka nejsou vhodná pro výcvik

 

Samonavíjecí vodítko je vhodné, pokud potřebujete občas psa držet nakrátko, ale pak mu zase umožnit více pohybu a volnosti. Samonavíjecí vodítko je ideální, pokud chodíte se psem ulicemi, ale občas se vydáte i na louku, kde se může vyběhat. Z hlediska provedení lze volit mezi páskem a lankem. Vodítka s páskem jsou obvykle odolnější a vhodná i pro větší psy. K nácviku povelů se však samonavíjecí vodítka nehodí. K tomu jsou mnohem lepší vodítka stopovací, která lze běžně sehnat i v délce okolo 15 metrů. Využijete je při nácviku přivolání, aportu, ale i dalších povelů. Navíc umožňují psovi mnohem volnější pohyb na větší vzdálenost. 

 

Chcete se psem běhat? Pořiďte mu sportovní vodítko

 

Se sportovním vodítkem můžete společně se psem nejen běhat, ale také jezdit na kole anebo kolečkových bruslích. Tento typ vodítek je bývá vybaven amortizérem, který zmírňuje dopad eventuálního silného škubnutí. Pro sportování je pro psa i páníčka ale mnohem vhodnější postroj doplněný o pohodlný sedák. Tím lze oba dokonale propojit tak, že páníček má volné ruce a pes se nemusí bát zabrat, protože mu tah vodítka nespočívá pouze na krku, ale na celých plecích. 

 • Pro venčení psa v ulicích i na louce se hodí samonavíjecí vodítko, které je na trhu k dispozici ve variantě s páskem a s lankem. Pásek bývá odolnější a vhodný i pro větší psí plemena.
 • Samonavíjecí vodítko není vhodné pro nácvik povelů. 
 • Pro účely výcviku psa si pořiďte stopovací vodítko, které může být dlouhé i desítky metrů. Dobře poslouží k nácviku aportu, přivolání a podobně. 
 • Chcete-li se psem běhat, jezdit na kole a obecně sportovat, pořiďte si sportovní vodítko anebo rovnou postroj s amortizérem.

 

Na co se zaměřit při výběru vodítka?

 

Kromě již zmíněného materiálu, je potřeba hledět při výběru vodítka pro psa také na jeho uchycení. Představte si, že pes začne táhnout a vodítko se vám bude zařezávat do ruky. Z tohoto pohledu jsou ideální vodítka s rukojetí, které tomuto předejdou. Robustnost a materiál vodítka přizpůsobte také rozměrům a hmotnosti vašeho psa. Jestliže byste rádi, aby vám vodítko co nejdéle vydrželo, vsaďte na opravdu kvalitního výrobce a odolný materiál. Levná vodítka pro psa ušetří vaši kapsu jen krátkodobě. Provedení a vzhled vodítka pak přizpůsobte vlastnímu vkusu, ale také vašemu psovi. Ke sportovně založeným mladým psům se bude hodit jiný typ vodítek než k psům starším či k menším plemenům.

 • Při výběru vodítka se zajímejte o jeho rukojeť, ale také kvalitu materiálu, ze kterého je vyrobeno. 
 • Design vodítka přizpůsobte svému vkusu, ale i vašemu psovi.

 

 

Jaké je nejlepší vodítko pro psa – na co se nejčastěji ptáte?

 

 • Kdy je čas zvykat štěně na vodítko?

Hned poté, kdy zvládne mít na krku obojek, aniž by ho sundávalo nebo se s ním pralo. Zvykat štěně na vodítko je vhodné co nejdříve, tedy okolo 2. až 3. měsíce věku. Tedy zhruba v době, kdy si jej přinesete domů. Nejprve jej nechte, aby si vodítko tahalo samo. Může jej využívat také při hře. Například honit jeho druhý konec. Poté začněte čas od času vodítko zvedat a omezovat štěně v pohybu. Samozřejmě pokud omezení akceptuje a nevzpouzí se, odměňte jej.

 

Nejlepší vodítka pro psy 2023. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt Flexi New Classic pásek. Tady pořídíte Flexi New Classic pásek nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: Flexi New Classic pásek“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 

Zdá se vám všechno kolem nějak drahé?

Srovnávač pojištění, energií, ručení a mobilních tarifů
Nejlepší srovnávač pojištění, ručení, tarifů a energií ZDARMA

A neplatíte náhodou zbytečně víc tam, kde nemusíte?

Nenecháme vás v tom! Spočítejte si rychle a jednoduše svou cenu a přehledně si ZDARMA srovnejte nové lepší nabídky na:

Běžte na jistotu a srovnejte si vše ZDARMA rovnou teď, ať vám zbude víc na něco lepšího 🙂

 

 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

5/5 - (7 hlasů)