Nejlevnější KAISER elektrická udírna OSMDESÁTKA nerez s izolací
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: KAISER elektrická udírna OSMDESÁTKA nerez s izolací

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší udírny 2022
Přehledně:
nejlepší udírny z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší udírny? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené udírny podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat udírnu?

 1. Máte-li již na zahradě krb, můžete uvažovat o postavení udírny svépomocí jako přístavby k tomuto krbu. Jestliže se na to necítíte, seženete i tak velké množství různých typů a provedení udíren.
 2. Z hlediska zdroje tepla se můžete na trhu setkat s udírnami, ve kterých se topí dřevem briketami, dřevěnou drtí či pilinami anebo s udírnami elektrickými, v nichž se o zahřátí pilin stará topná spirála. 
 3. Udit lze ale překvapivě také v období, kdy venkovní teploty klesnou pod bod mrazu. Stačí si k tomu pořídit udírnu s izolací.

 

Podívejte se na nejlepší udírny:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP udírny v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené udírny
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. KAISER elektrická udírna PADESÁTKA nerez KAISER elektrická udírna PADESÁTKA nerez 7 290 1,3 Více
2. KAISER elektrická udírna OSMDESÁTKA nerez s izolací KAISER elektrická udírna OSMDESÁTKA nerez s izolací 14 990 1,3 Více
3. KAISER elektrická udírna STOVKA nerez KAISER elektrická udírna STOVKA nerez 8 290 1,4 Více
4. Tohos KOMPLET SET malá Tohos KOMPLET SET malá 8 275 3,6 Více
5. Tohos KOMPLET SET velká Tohos KOMPLET SET velká 9 739 1,5 Více

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší udírny.

 

TOP udírny na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené udírny
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Weber Smokey Mountain Cooker 47 cm Weber Smokey Mountain Cooker 47 cm 10 904 0
2. BRADLEY Smoker 4 rošty BRADLEY Smoker 4 rošty 16 247 0
3. Borniak UW-70 Borniak UW-70 19 428 1
4. TOHOS malá, 59x49x110 cm TOHOS malá, 59x49x110 cm 5 464 0
5. BORNIAK UWD-70 BORNIAK UWD-70 23 313 1

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší udírny.

 

TOP udírny v Polsku

Žebříček pro vás připravujeme…

 

TOP udírny v Německu

Žebříček pro vás připravujeme…

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Domácí udírna je vybavením, které sice není úplně nezbytné, ale rozhodně dokáže zpříjemnit některé aspekty života. Vždyť zakousnout se do vlastnoručně vyrobených klobás či vepřového je pocit pro bohy. Pořiďte si i vy tento doplněk zahrady a vychutnejte si dosyta vše, co život nabízí. Jak se ale popasovat s výběrem udírny, aby splnila i vaše nejdivočejší představy?

 

Máte již venkovní krb? 

 

Pak se můžete pustit do vlastnoruční přístavby udírny k němu. Vyjde vás to levněji než koupě samostatné udírny a nebudete muset hledat místo pro další vybavení. Nutným předpokladem k tomuto kroku jsou ale jisté kutilské schopnosti a také čas. Udírnu a krb v jednom pak ocení zejména majitelé menších zahrad, kteří hledí na každý centimetr prostoru. Na druhou stranu, pořídíte-li si opravdu kvalitní a výkonný výrobek, můžete být překvapeni, jak moc předčí vaše představy a kvality udírny postavené svépomocí. Udírny lze totiž sehnat v rozmanitých velikostech a provedeních. Od těch do zahrady po malé kompaktní udírny použitelné i na terase či v altánu. Odpírat si ji nemusí dokonce ani majitelé bytu s balkónem, samozřejmě v tomto případě není příliš vhodné pořizovat udírnu, ve které se topí dřevem, ale model s elektrickou spirálou. 

 • Domácí kutilové se mohou pustit do přístavby udírny ke krbu, který již stojí v zahradě. 
 • Udírnu si ale mohou pořídit také majitelé panelákového bytu s balkónem. V tomto případě je lepší sáhnout po elektrické udírně
 • Na trhu existují rozmanité druhy a typy udíren s různými zdroji tepla i způsoby ovládání.

 

Co si promyslet před koupí udírny?

 

Důležité parametry udírny se odvíjí od toho, jak často ji chcete používat a kolik a čeho v ní budete chtít udit. Jiný výrobek vám bude stačit na občasné vyuzení několika klobásek, jiný využijete na pravidelné několikadenní uzení syrového masa. 

 • Ujasněte si, co budete udit, jak často a v jakém množství.

 

S jakými typy udíren se můžete setkat?

 

Velmi ekonomické a zároveň efektivní je uzení v elektrických udírnách. Ty bývají vybaveny elektrickou topnou spirálou, která zajistí vznik kouře pomocí dřevěné drti nebo pilin. Výhodou tohoto typu udíren je zejména možnost poměrně efektivně regulovat intenzitu uzení. Díky tomu máte jistotu, že postupujete správně a uzení může být opravdu rychlé a efektivní. Elektrické udírny se hodí prakticky kamkoliv, dokonce i na již zmiňovaný balkón v panelovém domě. Trochu vyšší level elektrických udíren představují udírny digitální. Ty mají celý proces uzení digitalizovaný a přístroj ho má plně pod kontrolou. Navíc jsou tyto udírny často vybaveny také digitálním displejem, přes který je možno je ovládat. Digitální udírny ale nemusí být jen elektrické, setkat se můžete i s přístrojem, ve kterém se topí briketami. Z tohoto hlediska jsou pak praktické i multifunkční udírny, které dokážou kombinovat několik zdrojů tepla. Použít v nich tedy můžete jak topnou spirálu, tak dřevo, brikety anebo piliny. Chcete-li při uzení zároveň i grilovat, poohlédněte se po nabídce udíren s grilem. V nich je možné na jediné zatopení udit i grilovat. Nejčastěji používají jako zdroj tepla klasické dřevo. Jestliže byste si rádi dopřáli čerstvě vyuzené křupavé klobásky i za zimního počasí, sáhněte po udírně s izolací, kterou je možno používat, i když venkovní teploty klesnou pod 0 °C.

 • Elektrické udírny jsou založeny na ohřívání dřevených pilin pomocí topné spirály. Jsou velice kompaktní a lze je využít prakticky kdekoliv. 
 • Celý proces pod kontrolou můžete mít v udírnách digitálních
 • Multifunkční udírny umožňují použít více zdroj tepla. Například si můžete vybrat, zda v nich zatopíte dřevem anebo použijete topnou spirálu. 
 • Pro uzení i za mrazu si můžete pořídit udírny s izolací.

 

Jak vybrat nejlepší udírnu? Na co se nejčastěji ptáte?

 

 • Jaký je nejlepší materiál pro udírny?

Jednoznačná odpověď zní: nerezová ocel. Existují samozřejmě i udírny ze dřeva anebo zděné modely, obvykle se ale jedná o udírny, které si postavíte svépomocí anebo necháte vyrobit na zakázku. Nerezové udírny jsou sice dražší, ale mají delší životnost, vyšší odolnost a také lepší tepelné vlastnosti. Dokonce se i lépe udržují. Poněkud finančně dostupnější alternativou nerezových udíren jsou ty vyrobené z pozinkovaného plechu. U těch ale počítejte s tím, že budete muset kvůli odstranění olejového filmu na povrchu provést první uzení na prázdno.

 

Nejlepší udírny 2022. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt KAISER elektrická udírna PADESÁTKA nerez. Tady pořídíte KAISER elektrická udírna PADESÁTKA nerez nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: KAISER elektrická udírna PADESÁTKA nerez“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 

Zdá se vám všechno kolem nějak drahé?

Srovnávač pojištění, energií, ručení a mobilních tarifů
Nejlepší srovnávač pojištění, ručení, tarifů a energií ZDARMA

A neplatíte náhodou zbytečně víc tam, kde nemusíte?

Nenecháme vás v tom! Spočítejte si rychle a jednoduše svou cenu a přehledně si ZDARMA srovnejte nové lepší nabídky na:

Běžte na jistotu a srovnejte si vše ZDARMA rovnou teď, ať vám zbude víc na něco lepšího 🙂

 

 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

5/5 - (16 hlasů)