Nejlevnější LG 32LM6300
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: LG 32LM6300

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší televizory 2021
Přehledně:
nejlepší televizory z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší televizory? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené televizory podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat televizor?

 1. Zhodnoťte své finanční možnosti a rozhodněte se pro konkrétní typ výrobní technologie.
 2. V závislosti na plánované pozorovací vzdálenosti zvolte odpovídající úhlopříčku televizoru.
 3. Vyberte si přístroj s nejvyšším možným rozlišením. 
 4. Nezapomeňte ani na dostatečnou konektivitu a vybavení jak fyzickými porty, tak bezdrátovými moduly.

 

Podívejte se na nejlepší televizory:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP televizory v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Samsung UE43TU7172 Samsung UE43TU7172 8 499 1,4 Více
2. LG 32LM6300 LG 32LM6300 6 367 1,4 Více
3. Samsung UE55TU7172 Samsung UE55TU7172 11 349 1,4 Více
4. Samsung UE50TU8502 Samsung UE50TU8502 11 551 1,4 Více
5. LG OLED55BX LG OLED55BX 24 490 1,1 Více

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší televizory.

 

TOP televizory na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení Více o produktu
1. Samsung UE50TU8502 Samsung UE50TU8502 10 921 1,6 Viac
2. Samsung UE55TU7172 Samsung UE55TU7172 10 324 1,5 Viac
3. Samsung UE43TU7172 Samsung UE43TU7172 7 990 1,4 Viac
4. Samsung QE55Q80T Samsung QE55Q80T 19 948 1,1 Viac
5. Samsung UE65TU7172 Samsung UE65TU7172 14 578 1,6 Viac

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší televizory.

 

TOP televizory v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Xiaomi Mi LED TV 4S 43" Xiaomi Mi LED TV 4S 43 7 835 1,3
2. Xiaomi Mi LED TV 4A 32"' Xiaomi Mi LED TV 4A 32 4 428 1,3
3. Xiaomi Mi LED TV 4S 55" Xiaomi Mi LED TV 4S 55 10 060 1,3

 

TOP televizory v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Samsung TU8079 Samsung TU8079 10 176 1,8
2. Samsung Q60T Samsung Q60T 12 348 1,8
3. Samsung Q90T Samsung Q90T 30 058 1

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Kvalitní televizor je neodmyslitelnou součástí drtivé většiny domácností. Je zdrojem zábavy i poučení a pomáhá mnoha lidem trávit volný čas či vytvářet zvukovou kulisu. Proto, aby ten váš splňoval přesně to, co od něho očekáváte, jsme pro vás připravili stručný návod, který vám napoví, na co se při výběru televizoru zaměřit. 

 

Na jaké technologie můžete při výběru televizoru v současné době narazit?

V současnosti existují na trhu televize se 4 typy zobrazovacích technologií:

 • LCD (Luiquid Crystal Display)
 • Plazma
 • LED (Light-Emitting Diode) 
 • OLED

 

Rozdíl mezi nimi je u některých typů velmi zásadní. U televizorů založených na LCD technologii je obrazovka podsvícena několika trubicemi. Díky tomu je tato technologie poměrně levná. Dražší plazmové televizory fungují na principu vyzařování světla jednotlivými pixely. Důsledkem jsou skvělé pozorovací úhly a autentičnost barev, ale i kratší životnost a již zmíněná vysoká cena. Tu řeší technologie LED, jejíž princip fungování je srovnatelný s LCD, kvalita podsvícení je však vyšší. Barevný kontrast a jas jsou tak ve srovnání s LCD lepší. Nedostatky všech předchozích zobrazovacích metod řeší nejmodernější OLED technologie vycházející ze stejného principu jako plazma. Každý pixel je tedy podsvícen zvlášť. Díky tomu je možno dosáhnout tenké obrazovky, ale i slušných pozorovacích úhlů.

 • Chcete-li ušetřit zaměřte se na LCD technologii. 
 • Nejdražší, ale zároveň nejkvalitnější zobrazení nabízí plazmová technologie se skvělou reprodukcí barev a dokonalými pozorovacími úhly.
 • LED technologie vylepšuje nedostatky LCD za stále rozumnou cenu.
 • OLED navazuje na plazmu, ale snižuje cenovou náročnost.

 

Jakou zvolit velikost obrazovky?

Při výběru televizoru hraje zásadní roli velikost obrazovky, respektive její úhlopříčka. Ta se udává v palcích, přičemž 1 palec = 2,54 cm. Volbu úhlopříčky televizoru podřiďte předpokládané vzdálenosti diváka od zařízení. Rozumná průměrná pozorovací vzdálenost se pohybuje okolo 3-4 metrů, odpovídají jí úhlopříčky od cca 45“ do 60“. 

 

Jaké rozlišení televizoru je ideální?

S velikostí obrazovky souvisí i její rozlišení. To prakticky informuje o tom, kolik pixelů je obrazovka televizoru schopna zobrazit. Větší úhlopříčky vyžadují větší rozlišení. Ne ale vždy je vysoké rozlišení zárukou kvalitního obrazu. V současné době se můžeme setkat se 3 typy rozlišení:

 • Ready HD (1 366 x 768 px)
 • Full HD (1 920 x 1 080 px)
 • Ultra HD 4K (3 840 x 2 160 px)

 

S rozlišení Ready HD se setkáte u nejlevnějších typů televizorů. Stačí na běžný příjem televizního vysílání. Jestliže chcete televizor používat jako multimediální centrum vybírejte raději z modelů s rozlišením Full HD nebo ještě lépe nejmodernějším Ultra HD 4K, které se pro většinu výrobců postupně stává standardem. S televizorem s touto hodnotou rozlišení můžete televizor používat nejen na běžný příjem televizních kanálů, ale i pro hraní her a sledování datově náročných filmů. 

 • Nedělejte kompromis a vyžadujte televizor alespoň s rozlišením Ultra HD 4K či alespoň Full HD.

 

Jaké porty vyžadovat, abyste byli schopni k televizoru připojit většinu běžných zařízení?

Kromě LAN či Wi-fi modulu, které umožní bezdrátové připojení, bývají současné televizory standardně vybaveny několika HDMI konektory. Ty umožní připojení většiny zařízení včetně herních konzolí či počítačů. Stejně tak připojíte prostřednictvím USB konektoru k televizoru například flashku s fotografiemi, které si budete chtít prohlédnout na větším formátu. V neposlední řadě disponují některé televizory i konektorem typu jack, který umožňuje připojit reproduktory či sluchátka, díky nimž můžete poslouchat zvuk z přístroje bez nutnosti vyrušování všechny okolo. 

 

Jaká je nejlepší televize – na co se nejčastěji ptáte?

 

Jak velkou úhlopříčku televizoru?

Na volbu úhlopříčky televizoru má vliv zejména plánovaná pozorovací vzdálenost. Ta by měla být alespoň o ¼ vyšší než úhlopříčka televizoru. V případě, že se tedy plánujete dívat na televizi z průměrné vzdálenosti 1,5 m, úhlopříčka televizoru by měla být alespoň 45“.

 

Jak vysoko televizi na zdi?

Při sledování televize byste neměli mít hlavu zakloněnou ani předkloněnou. Ideální je tedy změřit si výšku vašich očí při sezení a přesně do ní televizor přichytit. U většiny průměrných lidí se tato výšky pohybuje mezi 90 a 110 cm.

 

Jak připojit televizor k wifi?

Připojení k internetu přes wifi je velice jednoduché. V menu televizoru se dostaňte do Nastavení a vyhledejte Nastavení sítě. Volba se pravděpodobně u rozdílných výrobců bude jmenovat jinak. Důležitý je ale princip. V tomto menu byste měli najít dostupné sítě v okolí. Z nich vyberte svoji domácí síť, vyplňte heslo a máte hotovo. Celý proces je náročný zhruba jako připojení mobilního telefonu k wifi.

 

Jak připojit TV na internet?

Moderní chytrá televize se bez připojení k internetu prakticky neobejde. Nejjednodušším způsobem propojení televize a internetu je vsunutí datového kabelu do zásuvky na zadní straně televizoru. Ta je obvykle označena jako LAN. Dražší televizory bývají vybaveny bezdrátovým Wifi modulem. Díky němu můžete televizi připojit na domácí síť stejně jako ostatní mobilní zařízení.

 

Jak daleko od televize?

Optimální vzdálenost pro sledování televize by se měla odvíjet od její úhlopříčky. Minimální vzdálenost by se měla pohybovat na asi 5/4 úhlopříčky televizoru a maximální na zhruba dvojnásobku. U televizoru s úhlopříčkou 45“ by se tedy optimální pozorovací vzdálenost měla pohybovat od cca 1,5 m do asi 2,5 m.

 

Proč televizor kostičkuje?

S kostičkováním obvykle souvisí i výpadek zvuku. Celý tento problém souvisí s faktory ovlivňujícími kvalitu příjmu. Je-li například vítr nebo mráz anebo dokonce sněží, kazí tyto podmínky příjem signálu a ten k vám nedoputuje v kvalitě, ve které byl vyslán. Jestliže se kostičkování však objevuje pravidelně, bude zřejmě problém se sílou signálu, případně s nasměrováním antény. V tomto případě se rozhodně vyplatí zavolat odbornou pomoc.

 

Proč nemít televizor v ložnici?

Do ložnice si chodíme odpočinout, vyčistit hlavu a především se vyspat. Bude-li vám u toho všeho hrát televizor, ať již jako hlavní zdroj zábavy nebo jen jako zvuková kulisa, rozhodně si pořádně neodpočinete. Televizor v ložnici bude také tlumit konverzaci mezi partnery, která je důležitá pro harmonický vztah. O studiích prokazujících vliv televizoru v ložnici na vznik některých nemocí ani nemluvě.

 

Jaký televizor má nejlepší obraz?

Kvalita obrazu u televizoru do jisté míry závisí na jeho rozlišení. V současné době patří k modelům s nejvyšším rozlišením televizory 4K (3 840 x 2 160 px ). Poměrně slušný obraz poskytují i televizory s Full HD rozlišením (1 920 x 1 080), ty už ale v mnohých dalších vlastnostech zaostávají. V nejvyšších cenových kategoriích televizorů narazíte i na rozlišení 8K. Jeho masivní rozšíření je ale zatím hudbou budoucnosti. 

 

Nejlepší televizory 2021. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt Samsung UE43TU7172. Tady pořídíte Samsung UE43TU7172 nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: Samsung UE43TU7172“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 

Nejlepší televizory LG seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory LG? Chcete vědět, které modely v kategorii (LG) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory LG jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory lg
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. LG 32LM6300 LG 32LM6300 6 013 1,4
2. LG OLED55BX LG OLED55BX 24 390 1,1
3. LG 32LM550B LG 32LM550B 4 290 1,5
4. LG 43UN7100 LG 43UN7100 7 983 1,4
5. LG 49NANO86 LG 49NANO86 14 990 1,1

 
 

Nejlepší televizory Samsung seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory Samsung? Chcete vědět, které modely v kategorii (Samsung) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory Samsung jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory samsung
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Samsung UE43TU7172 Samsung UE43TU7172 8 499 1,4
2. Samsung UE50TU8502 Samsung UE50TU8502 11 551 1,4
3. Samsung UE55TU7172 Samsung UE55TU7172 11 450 1,4
4. Samsung UE55TU8072 Samsung UE55TU8072 10 990 1,1
5. Samsung QE55Q80T Samsung QE55Q80T 21 785 1,6

 
 

Nejlepší televizory Sony seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory Sony? Chcete vědět, které modely v kategorii (Sony) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory Sony jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory sony
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Sony Bravia KDL-32WE615 Sony Bravia KDL-32WE615 6 666 1,3
2. Sony Bravia KD-49XH8096 Sony Bravia KD-49XH8096 14 490 1,1
3. Sony Bravia KD-43XH8096 Sony Bravia KD-43XH8096 13 989 1,1
4. Sony Bravia KD-65XH8096 Sony Bravia KD-65XH8096 22 221 1,6
5. Sony Bravia KD-75XH8096 Sony Bravia KD-75XH8096 33 310 1,3

 
 

Nejlepší televizory Philips seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory Philips? Chcete vědět, které modely v kategorii (Philips) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory Philips jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory philips
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Philips 32PHS5505 Philips 32PHS5505 4 057 1,6
2. Philips 24PFS5505 Philips 24PFS5505 3 459 1,4
3. Philips 50PUS8505 Philips 50PUS8505 14 575 1,3
4. Philips 32PHS6605 Philips 32PHS6605 4 952 2,1
5. Philips 43PUS7505 Philips 43PUS7505 7 990 1,3

 
 

Nejlepší televizory Panasonic seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory Panasonic? Chcete vědět, které modely v kategorii (Panasonic) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory Panasonic jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory panasonic
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Panasonic TX-50HX580E Panasonic TX-50HX580E 8 843 1,4
2. Panasonic TX-24GS350E Panasonic TX-24GS350E 4 499 1,3
3. Panasonic TX-40FS503E Panasonic TX-40FS503E 9 790 1,4
4. Panasonic TX-32FS503E Panasonic TX-32FS503E 6 988 1,2
5. Panasonic TX-43HX580E Panasonic TX-43HX580E 9 978 1,8

 
 

Nejlepší televizory Sencor seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory Sencor? Chcete vědět, které modely v kategorii (Sencor) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory Sencor jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory sencor
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Sencor SPV 7012T Sencor SPV 7012T 2 389 1,8
2. Sencor SLE 1963T Sencor SLE 1963T 2 749 1,6
3. Sencor SLE 43F16TCS Sencor SLE 43F16TCS 5 666 1,8
4. Sencor SLE 40F16TCS Sencor SLE 40F16TCS 5 310 1,6
5. Sencor SLE 3227T Sencor SLE 3227T 3 589 1,1

 
 

Nejlepší televizory Hisense seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory Hisense? Chcete vědět, které modely v kategorii (Hisense) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory Hisense jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory hisense
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Hisense 40A5600F Hisense 40A5600F 6 013 2,1
2. Hisense 50AE7000F Hisense 50AE7000F 8 489 1,5
3. Hisense 43A7300F Hisense 43A7300F 7 989 1,3
4. Hisense 58AE7000F Hisense 58AE7000F 9 998 1,4
5. Hisense 43AE7000F Hisense 43AE7000F 6 999 1

 
 

Nejlepší televizory levné do 10000 Kč seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory levné do 10000 Kč? Chcete vědět, které modely v kategorii (levné do 10000 Kč) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory levné do 10000 Kč jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory levné do 10000 kč
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Samsung UE43TU7172 Samsung UE43TU7172 8 499 1,4
2. LG 32LM6300 LG 32LM6300 6 013 1,4
3. Sencor SPV 7012T Sencor SPV 7012T 2 389 1,8
4. LG 32LM550B LG 32LM550B 4 290 1,5
5. LG 43UN7100 LG 43UN7100 7 983 1,4

 
 

Nejlepší televizory od 10000 do 20000 Kč seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory od 10000 do 20000 Kč? Chcete vědět, které modely v kategorii (od 10000 do 20000 Kč) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory od 10000 do 20000 Kč jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory od 10000 do 20000 kč
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Samsung UE50TU8502 Samsung UE50TU8502 11 551 1,4
2. Samsung UE55TU7172 Samsung UE55TU7172 11 450 1,4
3. Samsung UE55TU8072 Samsung UE55TU8072 10 990 1,1
4. Samsung QE50Q64T Samsung QE50Q64T 14 474 1,1
5. LG 49NANO86 LG 49NANO86 14 990 1,1

 
 

Nejlepší televizory od 20000 do 30000 Kč seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory od 20000 do 30000 Kč? Chcete vědět, které modely v kategorii (od 20000 do 30000 Kč) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory od 20000 do 30000 Kč jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory od 20000 do 30000 kč
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. LG OLED55BX LG OLED55BX 24 390 1,1
2. Samsung QE55Q80T Samsung QE55Q80T 21 785 1,6
3. Samsung QE65Q80T Samsung QE65Q80T 27 990 1,4
4. LG OLED55CX LG OLED55CX 28 937 1,3
5. Samsung UE75TU7172 Samsung UE75TU7172 24 790 1,4

 
 

Nejlepší televizory nad 40000 Kč seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory nad 40000 Kč? Chcete vědět, které modely v kategorii (nad 40000 Kč) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory nad 40000 Kč jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory nad 40000 kč
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. LG OLED65CX LG OLED65CX 44 790 1,2
2. Samsung QE65Q90T Samsung QE65Q90T 42 490 3,3
3. Sony Bravia KD-55AG9 Sony Bravia KD-55AG9 42 451 1,3
4. Samsung QE65Q95T Samsung QE65Q95T 44 990 1
5. Samsung QE65Q800T Samsung QE65Q800T 57 900 1,8

 
 

Nejlepší televizory do 43 palců seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory do 43 palců? Chcete vědět, které modely v kategorii (do 43 palců) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory do 43 palců jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory do 43 palců
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. LG 32LM6300 LG 32LM6300 6 013 1,4
2. Sencor SPV 7012T Sencor SPV 7012T 2 389 1,8
3. Sencor SLE 1963T Sencor SLE 1963T 2 749 1,6
4. Sony Bravia KDL-32WE615 Sony Bravia KDL-32WE615 6 666 1,3
5. LG 32LM550B LG 32LM550B 4 290 1,5

 
 

Nejlepší televizory od 43 do 49 palců seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory od 43 do 49 palců? Chcete vědět, které modely v kategorii (od 43 do 49 palců) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory od 43 do 49 palců jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory od 43 do 49 palců
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Samsung UE43TU7172 Samsung UE43TU7172 8 499 1,4
2. LG 43UN7100 LG 43UN7100 7 983 1,4
3. Samsung UE43TU8072 Samsung UE43TU8072 9 459 1,3
4. Sony Bravia KD-49XH8096 Sony Bravia KD-49XH8096 14 490 1,1
5. Sencor SLE 43F16TCS Sencor SLE 43F16TCS 5 299 1,8

 
 

Nejlepší televizory od 50 do 55 palců seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory od 50 do 55 palců? Chcete vědět, které modely v kategorii (od 50 do 55 palců) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory od 50 do 55 palců jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory od 50 do 55 palců
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Samsung UE50TU8502 Samsung UE50TU8502 11 551 1,4
2. Samsung UE55TU7172 Samsung UE55TU7172 11 450 1,4
3. LG OLED55BX LG OLED55BX 24 621 1,1
4. Samsung UE55TU8072 Samsung UE55TU8072 10 990 1,1
5. Samsung QE55Q80T Samsung QE55Q80T 21 785 1,6

 
 

Nejlepší televizory od 60 do 65 palců seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory od 60 do 65 palců? Chcete vědět, které modely v kategorii (od 60 do 65 palců) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory od 60 do 65 palců jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory od 60 do 65 palců
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Samsung QE65Q80T Samsung QE65Q80T 27 990 1,4
2. Samsung UE65TU8502 Samsung UE65TU8502 17 540 1,2
3. Samsung UE65TU7172 Samsung UE65TU7172 14 847 1,4
4. LG OLED65BX3LB LG OLED65BX3LB 38 799 1,1
5. LG 65UN7100 LG 65UN7100 13 490 1,3

 
 

Nejlepší televizory nad 65 palců seřazené od vítěze

Zajímají vás kvalitní televizory nad 65 palců? Chcete vědět, které modely v kategorii (nad 65 palců) stojí za vaši pozornost? Pak si pozorně projděte tuto tabulku.
Nejlepší televizory nad 65 palců jsou přehledně seřazené od vítěze. Více informací si zobrazíte proklikem na název produktu, který vás zaujal.

Dlouhodobě nejlépe hodnocené televizory nad 65 palců
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Sony Bravia KD-75XH8096 Sony Bravia KD-75XH8096 33 879 1,3
2. Sony Bravia KD-85XH8096 Sony Bravia KD-85XH8096 49 989 1
3. Samsung UE75TU7172 Samsung UE75TU7172 24 790 1,4
4. Samsung QE75Q64T Samsung QE75Q64T 37 624 0
5. LG 75UN7100 LG 75UN7100 23 989 2

 

 

Zdá se vám všechno kolem nějak drahé?

Srovnávač pojištění, energií, ručení a mobilních tarifů
Nejlepší srovnávač pojištění, ručení, tarifů a energií ZDARMA

A neplatíte náhodou zbytečně víc tam, kde nemusíte?

Nenecháme vás v tom! Tady si rychle, jednoduše, přehledně a ZDARMA srovnejte nejlepší nabídky:

 • plynu a elektřiny
 • hypoték, půjček a spoření
 • mobilních tarifů
 • povinného ručení
 • a všech druhů pojištění – nejlepší havarijní, cestovní, životní, úrazové, domácnosti a nemovitostí

Tady najdete ten nejlepší porovnávač a navíc je pro vás úplně zdarma. Srovnejte si vše rovnou teď, ať vám zbude víc na něco lepšího 🙂

 

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.