Nejlevnější Kärcher WV 2 Premium 10 Years Edition 1.633-426.0
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Kärcher WV 2 Premium 10 Years Edition 1.633-426.0

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší stěrky na sklo 2024
Přehledně:
nejlepší stěrky na sklo z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší stěrky na sklo? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu. Jsme féroví: přestože je žebříček zpracován zcela nezávisle z širokého spektra informací dostupných na internetu, nejedná se o reklamu, ale vyjadřuje subjektivní názor a nikoho nenutí se jím řídit. Může také obsahovat partnerské affiliate odkazy.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené stěrky na sklo podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat stěrku na sklo?

 1. Při výběru stěrky na okno byste se v první řadě měli rozhodnout, zda upřednostníte ruční model nebo stěrku s akumulátorem.
 2. Pozornost věnujte výdrži její baterie, výkonu a objemu nádoby na vodu
 3. Praktická je také možnost měnit hlavy stěrky a tím přizpůsobit její velikost udržované ploše.

 

Podívejte se na nejlepší stěrky na sklo:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP stěrky na sklo v České Republice

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší stěrky na sklo.

 

TOP stěrky na sklo na Slovensku

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší stěrky na sklo.

 

TOP stěrky na sklo v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené stěrky na sklo
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Windomatic Power Myjka Do Szyb Okien Ściągaczka Windomatic Power Myjka Do Szyb Okien Ściągaczka 1,2
2. Vikan Ściągaczka do szyb 25cm 707752 Vikan Ściągaczka do szyb 25cm 707752 1,1
3. Skrobaczka do szyb Murska 585 Skrobaczka do szyb Murska 585 1,5
4. Ściągaczka do szyb vileda Ściągaczka do szyb vileda 2,1
5. ŚCIĄGACZKA DO WODY PARY SZYB KABIN LUSTER OKIEN METALOWA CZARNA SEVANTE 26B ŚCIĄGACZKA DO WODY PARY SZYB KABIN LUSTER OKIEN METALOWA CZARNA SEVANTE 26B 1,1

 

TOP stěrky na sklo v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené stěrky na sklo
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Leifheit Fensterwischer Window und Frame Cleaner L mit Rundum-Bezug ... Leifheit Fensterwischer Window und Frame Cleaner L mit Rundum-Bezug ... 1,4
2. Glaswischer von Sealskin schnell und günstig kaufen Glaswischer von Sealskin schnell und günstig kaufen 1,3
3. Duschabzieher Für Glastür, -fensterabzieher Reinigungswerkzeug Für Duschabzieher Für Glastür, -fensterabzieher Reinigungswerkzeug Für 1,4
4. Profissimo Duschkabinenabzieher Profissimo Duschkabinenabzieher 2,4
5. Reinigungssystem ‐ Fensterabzieher Reinigungssystem ‐ Fensterabzieher 1,2

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

  

DOPORUČENÍ: Kde sehnat stěrky na sklo? Projděte si obchody s nejširší nabídkou

 Rozhodně NEPŘEHLÉDNĚTE – ať vám neuniknou obchody kde mají opravdu velký výběr. Stěrky na sklo jaké vás jen napadnou mají v nejširší nabídce především v těchto obchodech, tak si je nezapomeňte projít: Poradíme, kde seženete, co hledáte 

 • Alza.cz – nejnovější technologie a elektronika, a taky stěrky na sklo často za nejlepší ceny na trhu
 • Allegro.cz – máte rádi nakupování? Potom je to pro vás to pravé místo! Mají vše, od kosmetiky po spotřebiče
 • Okay.cz – oblíbené produkty na jednom místě. Objevte širokou škálu elektroniky a domácího vybavení
 • Exasoft.cz – zvyště svoji efektivitu, modernizujte IT infrastrukturu za dobré ceny
 • 4home.cz – nejnovější trendy v bytovém designu, nábytek a dekorace pro každou místnost a každý vkus
 • lidl-shop.cz – online supermarket s širokou nabídkou legendárních produktů

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Mytí oken je pro většinu lidí nutným zlem. Hledáme různé zlepšováky, které nám tuto neoblíbenou činnost ulehčí, v mnoha případech se na špinavá okna raději nedíváme. Jak to udělat, aby byla naše okna vždy perfektně čistá a nás to nestálo příliš mnoho času ani námahy? Řešením je stěrka na sklo, která si poradí s běžnou špínou i hůře odstranitelnými nečistotami a poskytne vašim oknům odpovídající péči. Pro ještě větší ulehčení vaší práce jsou na trhu k dispozici dokonce stěrky akumulátorové. 

 

Z jakých druhů stěrek na okna můžete v současné době vybírat? 

 

Finančně nejméně náročná je ruční stěrka, která však předpokládá jistou fyzickou zdatnost. Výsledek není vždy dokonalý a občas je potřeba zbylé šmouhy doleštit. Vzhledem k ceně však tento nešvar ruční stěrce rádi odpustíte. Výhodou je naopak to, že se s ní dostanete prakticky do každého rohu okna a připevníte-li ji na teleskopickou tyč i na hůře dostupná místa. Kromě stěrky budete na práci potřebovat i hadr, kterým odstraníte přebytečnou vodu stékající na parapet. Co se týče materiálu ručních stěrek na okna, nejčastěji je využíván plast nebo kov s gumovou stírací plochou. Váha stěrek je velice nízká, typicky se pohybuje maximálně do 300 g. Poradí si s ní tedy prakticky každý. Stírací plocha je u většiny stěrek na okna široká několik desítek centimetrů. Nejširší stěrky určené na velké plochy oken, disponují maximálně šířkou 0,5 metru. Práci trochu ulehčí ruční aku stěrka na okna. Tu přiložíte k oknu a rovnoměrným pohybem vysáváte vodu a zároveň prosklenou plochu leštíte. Tento způsob údržby oken nevyžaduje odstraňování vody stékající na parapet a nezpůsobuje tolik šmouh jako při využití ruční stěrky. V mnohém tak ušetří práci. Aku stěrka si však neporadí s hrubými nečistotami na oknech, ty je potřeba předem ručně odstranit. V poslední době se objevují i robotické vysavače na okna, které se na prosklené ploše udrží díky podtlaku a nevyžadují lidskou asistenci.

 • Nejlevnější a nejjednodušší varianta stěrky na okna je model do ruky, který ale při použití zanechává šmouhy, které je potřeba doleštit. Použít ji lze ve variantě se stírací plochou širokou 0,5 m i na velké prosklené plochy.
 • Aku stěrka okna myje a zároveň leští. Přitom odsává i přebytečnou vodu, takže k práci není potřeba hadr.
 • Moderní domácnosti uvítají pomoc robotických vysavačů na okna, které se na okně udrží pomocí podtlaku a vyčistí jej bez lidské asistence.

 

Na co se zaměřit při výběru kvalitní aku stěrky?

 

V první řadě byste měli mít jasno v tom, jak velkou plochu hodláte se stěrkou udržovat. Tomu pak přizpůsobte kapacitu akumulátoru přístroje. Nabíjení baterie aku stěrky trvá obvykle 3 až 4 hodiny a nikomu se nechce uprostřed práce čekat, až se nabije baterka jeho přístroje. Výdrž baterie se obvykle pohybuje okolo 30 až 40 minut, což plně dostačuje na většinu běžných oken. K některým modelům je možno si přikoupit akumulátor náhradní, který výrazně prodlouží dobu vaší práce. Na kvalitu práce s aku stěrkou má vliv také její výkon. Ten by se v optimálním případě měl pohybovat alespoň okolo 15 W, rozhodně si nepořizujte modely s výkonem nižším než 10 W. Z praktického hlediska je velmi důležitý také tvar čistící hlavy. U některých aku stěrek najdete dokonce několik hlavic, které můžete měnit podle potřeby a aktuálně uklízené plochy. Hlavice se obvykle liší v šířce a tvaru. Některé se hodí spíše na úklid menších ploch, kachliček a podobně, jiné na úklid velkých oken. V neposlední řadě je důležitým parametrem aku stěrky na okna také objem její nádrže na vodu. Ten se nejčastěji pohybuje v hodnotách do 200 ml, což je pro běžnou činnost plně postačující. Platí ale, že čím větší nádoba na vodu, tím méně často ji bude potřeba vyprazdňovat.

 • Největší vliv na komfort práce s aku stěrkou na okna má kapacita její baterie. Čím větší bude, tím více oken najednou umyjete.
 • Běžné stěrky by měly mít výdrž baterie alespoň 30 minut. Dobíjení poté trvá v řádech hodin, obvykle 2 až 3.
 • Výkon aku stěrky by se pro domácí použití měl pohybovat optimálně okolo 15 W
 • Na výsledek práce se stěrkou má vliv také šířka její hlavice, případně možnost využití hlavic jiných rozměrů.

 

 

Nejlepší stěrky na sklo 2024. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt Leifheit 51016 vysavač na okna Window Cleaner s mopem a 43 cm tyčí + sací hubice 17 cm černá. Tady pořídíte Leifheit 51016 vysavač na okna Window Cleaner s mopem a 43 cm tyčí + sací hubice 17 cm černá nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: Leifheit 51016 vysavač na okna Window Cleaner s mopem a 43 cm tyčí + sací hubice 17 cm černá“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 

 
 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

4.9/5 - (60 hlasů)