Nejlevnější Afirmax BiClick 41022 Scandinavian Oak 2
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Afirmax BiClick 41022 Scandinavian Oak 2

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší podlahoviny 2024
Přehledně:
nejlepší podlahoviny z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL. Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší podlahoviny? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu. Jsme féroví: přestože je žebříček zpracován zcela nezávisle z širokého spektra informací dostupných na internetu, nejedná se o reklamu, ale vyjadřuje subjektivní názor a nikoho nenutí se jím řídit. Může také obsahovat partnerské affiliate odkazy.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené podlahoviny podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat podlahoviny (vinylové, laminátové a PVC)?

 1. Před tím než se vydáte pro novou podlahovou krytinu, měli byste mít jasno v tom, jaký materiál upřednostníte. Volit můžete z vinylu, laminátu, PVC, dřeva, korku, dlažby, a dalších.
 2. Podlahovinu volte také v závislosti na parametrech místnosti, do níž ji chcete položit. Některé typy jako například laminát či dřevo jsou nevhodné do vlhkého prostředí.
 3. Ohled berte také na cenu krytiny. Koberec či linoleum z PVC patří k těm levnějším, za laminát či dřevo si naopak připlatíte.

 

Podívejte se na nejlepší podlahoviny:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP podlahoviny v České Republice

Dlouhodobě nejlépe hodnocené podlahoviny
Pořadí Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Afirmax BiClick 41602 Calvia Oak 2,196 m² Afirmax BiClick 41602 Calvia Oak 2,196 m² 1 424 1,1
2. Afirmax BiClick 41022 Scandinavian Oak 2,196 m² Afirmax BiClick 41022 Scandinavian Oak 2,196 m² 1 424 1,3
3. Afirmax BiClick 41622 Cornwall Oak 2,196 m² Afirmax BiClick 41622 Cornwall Oak 2,196 m² 1 424 1,0
4. Afirmax BiClick 41582 Monument Oak 2,196 m² Afirmax BiClick 41582 Monument Oak 2,196 m² 1 424 1,4
5. Afirmax BiClick 41492 Alpi Concrete 1,86 m² Afirmax BiClick 41492 Alpi Concrete 1,86 m² 1 255 1,0

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší podlahoviny.

 

TOP podlahoviny na Slovensku

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší podlahoviny.

 

TOP podlahoviny v Polsku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené podlahoviny
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. Panele winylowe Mayum Medio Artens Panele winylowe Mayum Medio Artens 1,5
2. Goodhome Panele Podłogowe Winylowe Dąb Deska Szarobrązowa Postarzana 2,2M2 ... Goodhome Panele Podłogowe Winylowe Dąb Deska Szarobrązowa Postarzana 2,2M2 ... 2,5
3. Panele winylowe LVT Ultimo Chapman Oak 24126 Click Panele winylowe LVT Ultimo Chapman Oak 24126 Click 1,4
4. CV-winylowe podłogi | Dąb Bartek | Raymond | na wymiar | wiele szerokości CV-winylowe podłogi | Dąb Bartek | Raymond | na wymiar | wiele szerokości 1,1

 

TOP podlahoviny v Německu

Dlouhodobě nejlépe hodnocené podlahoviny
Pořadí Název Obrázek Hodnocení
1. vidaXL Selbstklebende PVC Bodenbelag vidaXL Selbstklebende PVC Bodenbelag 1,7
2. Forbo Linoleum Marmoleum Click Pacific Beaches Bodenbelag Günstig Forbo Linoleum Marmoleum Click Pacific Beaches Bodenbelag Günstig 1,3
3. Yaheetech Holzfliesen, 27 Stück Bodenbelag aus Tannenholz für Garten ... Yaheetech Holzfliesen, 27 Stück Bodenbelag aus Tannenholz für Garten ... 1,4
4. Amtico Spacia Vinyl Designbelag Blackened Spa Wood Wood zum verkleben, Kanten ... Amtico Spacia Vinyl Designbelag Blackened Spa Wood Wood zum verkleben, Kanten ... 1,1
5. Casa Pura Teppichfliese Vienna, 50 x 50 cm, Bodenschutzfliese, Fliese ... Casa Pura Teppichfliese Vienna, 50 x 50 cm, Bodenschutzfliese, Fliese ... 1,1

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

  

DOPORUČENÍ: Kde sehnat podlahoviny? Projděte si obchody s nejširší nabídkou

 Rozhodně NEPŘEHLÉDNĚTE – ať vám neuniknou obchody kde mají opravdu velký výběr. Podlahoviny jaké vás jen napadnou mají v nejširší nabídce především v těchto obchodech, tak si je nezapomeňte projít: Poradíme, kde seženete, co hledáte 

 • Siko.cz – specialista na krásné koupelny a kuchyně a nejširší TZB sortiment
 • Allegro.cz – máte rádi nakupování? Potom je to pro vás to pravé místo! Mají vše, od kosmetiky po spotřebiče
 • Dektrade.cz – kvalitní stavebniny a stavební materiály za super ceny. O tom se musíte přesvědčit

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Rekonstruujete své stávající nebo stavíte úplně nové bydlení a řešíte, jaký typ podlahy do něho bude nejvhodnější? Při výběru kvalitní a zároveň vzhledově příjemné podlahoviny je potřeba zvážit celou řadu kritérií. Tomu byste měli věnovat především dostatek času, ale také mít dost informací a znalostí, abyste se dokázali rozhodnout zodpovědně a podlahová krytina vám vydržela co nejdéle. 

 

Z jakých typů podlahových krytin máte v současné době na výběr?

 

Pro každou místnost se hodí jiný typ podlahové krytiny. Jako uživatelé klademe také na podlahové krytiny v různých prostorech jiné nároky. Například podlaha v kuchyni by měla být především odolná, snadno udržovatelná a nemělo by vadit občasné vylití vody nebo upadnutí zbytků jídla. Naopak podlaha v obývacím pokoji by měla být na dotek příjemná a hebká a měla by pomoci navodit tu správnou domácí atmosféru. Při výběru podlahy závisí také na tom, zda doma máte malé děti nebo je vaše domácnost složena výhradně z dospělých osob. 

Nejčastěji volenými materiály pro podlahovou krytinu jsou v současné době:

 • Podlahy vinylové
 • Klasická linolea a podlahy z PVC
  • Koberce
  • Dlažby
  • Korkové podlahy
  • Dřevěné podlahy
 • Laminátové podlahy
 • Přírodní linolea

 

Nejoblíbenější materiály podlahových krytin a jejich přednosti

 

Snad nejoblíbenější jsou v současné době podlahové materiály z vinylu, což sice není ryze přírodní materiál, ale má celou řadu výhod. Mezi ty patří především vysoká odolnost a vzhled, který je na první pohled k nerozeznání od přírodních materiálů. Roli hraje také výhodná cena a snadná výměna případného poškozeného dílu. Vinylovou podlahu můžete zvolit i do vlhkých prostor a hodí se jak pro domácí, tak i pro komerční použití. Nepatrně dražší alternativou vinylu je laminátová podlaha, která ještě více napodobuje vzhled dřeva a díky možnosti antistatické úpravy navíc odpuzuje nečistoty a prach. Stejně jako v případě vinylu i laminátovou podlahu položíte díky zámkovému systému velice snadno a v případě poškození vyměníte kterýkoliv její kus. Ve srovnání s vinylem je však laminát méně odolný vůči vlhkosti a poměrně dost klouže. Hodí se tedy spíše do obývacích pokojů a ložnic. Stálicí našich domovů i kancelářských prostorů jsou linolea z PVC, ale i z ryze přírodních materiálů. Jejich výhodou je rychlost položení a dlouhá životnost. Linoleum se hodí i pro alergiky, pozor si ale dejte na místa s předpokladem častého dopadu slunečního svitu. Právě díky UV záření může začít linoleum z PVC měnit svoji barvu a degradovat. 

 • Vinylová podlaha dlouho vydrží a hodí se i do vlhkých prostor, například koupelen. 
 • Laminátová podlaha díky antistatické úpravě odpuzuje prach a nečistoty a díky zámkovému systému je velmi snadné ji položit.
 • Linoleum z PVC nebo přírodních materiálů je stálicí mezi podlahovými krytinami. Využijete jej téměř ve všech typech prostorů. 

 

Jaké podlahové krytiny se hodí do konkrétních obytných prostorů?

 

Asi je vám jasné, že ne každý typ podlahy je vhodný pro každý prostor. Abyste pokládkou nové podlahy profitovali z jejích předností, zaměřte se na vhodnost krytiny do typu místnosti. Například v kuchyni kromě tradiční dlažby a linolea uplatníte také vinyl nebo tepelně výborně izolující korek. Pro použití v technických místnostech, chodbách a předsíních uplatníte kromě zátěžových koberců také odolný laminát nebo dlažbu. Do vlhkých koupelen se nehodí laminát nebo linoleum, ale využijete v nich naopak vinyl nebo korek a samozřejmě také dlažbu

 • Do koupelen, v nichž je vysoká pravděpodobnost kontaktu podlahy s vodou, volte vinylovou či korkovou podlahu nebo praktickou dlažbu. S podobnou volbou nešlápnete vedle ani v případě kuchyní.
 • Podlahy v technických prostorech a chodbách ocení nejvíce zátěžové koberce, dlažbu nebo laminát. 
 • Do obývacích pokojů a ložnic můžete sáhnout prakticky po jakémkoliv typu podlahové krytiny.

 

Nejlepší podlahoviny 2024. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt Afirmax BiClick 41602 Calvia Oak 2,196 m². Tady pořídíte Afirmax BiClick 41602 Calvia Oak 2,196 m² nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: Afirmax BiClick 41602 Calvia Oak 2,196 m²“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 

 
 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

4.9/5 - (11 hlasů)