Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší zastřihovače vousů 2023
Přehledně:
nejlepší zastřihovače vousů z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší zastřihovače vousů? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu. Jsme féroví: přestože je žebříček zpracován zcela nezávisle z širokého spektra informací dostupných na internetu, nejedná se o reklamu, ale vyjadřuje suběktivní názor a nikoho nenutí se jím řídit. Může také obsahovat partnerské affiliate odkazy.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené zastřihovače vousů podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat zastřihovač vousů?

  1. Zastřihovač vousů je přístroj, který slouží nejen k zastřihování vousů, ale i dalších chloupků na těle.
  2.  Při výběru zastřihovače vousů se zaměřte především na univerzálnost jeho použití, ale také na způsob jeho napájení a výdrž baterie.
  3. Dražší a sofistikovanější modely zastřihovačů vousů disponují také omyvatelnou hlavicí, indikátorem nabíjení anebo vestavěným LED displejem.

 

Podívejte se na nejlepší zastřihovače vousů:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP zastřihovače vousů v České Republice

No data found for this sheet

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší zastřihovače vousů.

 

TOP zastřihovače vousů na Slovensku

No data found for this sheet

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší zastřihovače vousů.

 

TOP zastřihovače vousů v Polsku

No data found for this sheet

 

TOP zastřihovače vousů v Německu

No data found for this sheet

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Zastřihovač vousů by neměl chybět v žádné domácnosti. Na trhu můžete najít řadu zastřihovačů odlišných značek, typů, ale i cenových kategorií. V tomto článku poradíme s jejich výběrem. Zjistíte, na co si dát největší pozor a na co se obvykle nakupující ptají.

 

Co je zastřihovač vousů a k čemu slouží?

 

Zastřihovač vousů je skvělým pomocníkem při udržování tělesné hygieny. Zastřihovač je určen nejen k zastřihování vousů, jak plyne z jeho označení, ale také na odstraňování chloupků z jiných partií těla. Velmi dobře ho mohou využít muži, ale i ženy.

  • Zastřihovač vousů je určen pro muže i ženy. Dokáže zastřihnout vousy, ale i odstranit nežádoucí chloupky.

 

Proč si pořídit zastřihovač vousů

 

Mezi hlavní výhody patří snadné používání. Zastřihovač můžete mít v zásuvce nebo ho můžete používat z baterie. Pomocí něho snadno zastřihnete, ale i odstraníte vousy. Nebudete sebou muset vozit žiletky a bát se, že se ztupí. Zastřihovače mají většinou možnost využít několik nástavců. Díky nim si můžete upravit nejen vousy, ale i vlasy nebo chloupky na těle.

  • Díky zastřihovači vousů si upravíte nejen vousy, ale i chloupky na těle.
  • Většina zastřihovačů umožňuje zastřihování, ale i úplné odstranění vousů.

 

Parametry důležité pro výběr zastřihovače vousů

 

Jedním z parametrů při výběru je univerzálnost zastřihovačů. Nejlepší jsou kombinované, které si můžete pomocí nástavce upravit přesně na míru. Dalším důležitým parametrem je napájení. Lze koupit zastřihovače, které jsou určeny pouze pro zapojení do sítě, na klasické AA baterie nebo akumulátorové do nabíjecího držáku. Větší variabilitu přinášejí kombinované, které lze nabíjet ze zásuvky, ale i z akumulátoru. Neméně důležitým parametrem je výdrž baterie. Můžete si koupit zastřihovač, který vydrží méně než hodinu, něco přes hodinu, hodinu a půl nebo modely, které vydrží až 100 a více minut na jedno nabití. Větší výdrž baterie se většinou rovná i vyšší pořizovací cena zastřihovače. Levnější modely tak dlouho nevydrží a je to jeden z jejich největších mínusů. Nejlevější zastřihovače vousů můžete koupit už od 200 Kč, dražší modely mohou stát i okolo 10 000 Kč.

  • Při výběru zastřihovače vousů si všímejte jeho univerzálnosti, ale také výdrže baterie a způsobu napájení. 
  • Čím dražší zastřihovač vousů je, tím déle obvykle také vydrží pracovat na jedno nabití.

 

Zaměřte se i na speciální funkce

 

Lepší zastřihovače mohou mít i další funkce. Může se jednat například o indikátor nabíjení, díky němu budete vždy vědět, jak hodně nebo málo je baterie nabitá. Díky vestavěnému LED displeji se dají zastřihovače i snadno ovládat. Velmi dobrou funkcí je odsávání vousů. Díky tomu se Vám bude holit mnohem lépe, pohodlněji a čistěji. Některé zastřihovače mají omyvatelné hlavice. Plusem mohou být zastřihovače, které umožňují samoostření nožů. Nemusíte je nijak mazat a lze je snadno opláchnout. Vzhledem k tomu, že budete často zastřihovač používat například ve vaně, je plusem, když jsou vodotěsné.

  • Mezi nadstandardní funkce zastřihovačů, které rozhodně oceníte, patří například indikátor nabíjení, vestavěný LED displej anebo omyvatelná hlavice

Zastřihovače vousů jsou dobrým tipem na to, jak si ulehčit holení nebo úpravu vlasů. Raději investujte do dražších zastřihovačů, budou odolnější, budou mít lepší břity a vydrží déle na jedno nabití.

 

Jaké jsou nejlepší zastřihovače vousů – na co se nejčastěji ptáte?

 

  • Jaké břity jsou pro zastřihovače vousů nejlepší?

Na tuto jednu z nejčastějších otázek je snadná odpověď. Břity mohou být ocelové, nerezové, titanové nebo keramické. Ocelové břity jsou klasikou, jsou ostré, levné, ale mohou reznout kvůli působení vody. Trochu lepší jsou nerezové břity, které jsou odolné vůči vodě a nebudou korodovat. Titanové břity jsou moderním materiálem, prakticky se nedají zničit. Jsou samoostřící, ale díky tomu jsou i dražší. A keramické břity jsou nezničitelné, nejsou tak drahé jako titanové, ale zase by se neměly omývat vodou.

 

Nejlepší zastřihovače vousů 2023.*

 

Zdá se vám všechno kolem nějak drahé?

Srovnávač pojištění, energií, ručení a mobilních tarifů
Nejlepší srovnávač pojištění, ručení, tarifů a energií ZDARMA

A neplatíte náhodou zbytečně víc tam, kde nemusíte?

Nenecháme vás v tom! Spočítejte si rychle a jednoduše svou cenu a přehledně si ZDARMA srovnejte nové lepší nabídky na:

Běžte na jistotu a srovnejte si vše ZDARMA rovnou teď, ať vám zbude víc na něco lepšího 🙂

 

 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

4.9/5 - (14 hlasů)