Nejlevnější Joyetech eGo AIO ECO Friendly elektronická cigareta 1700 mAh Gradient Grey 1 ks
Dlouhodobě skvěle hodnoceno: Joyetech eGo AIO ECO Friendly elektronická cigareta 1700 mAh Gradient Grey 1 ks

Už jste to četli? Tady jsou ty nejlepší elektronické cigarety 2023
Přehledně:
nejlepší elektronické cigarety z hodnocení, recenzí i testů

 

Výběr nejdůležitějších informací:

 

NOVÝ žebříček TOP produktů v ČR, SK, DE a PL
Tohle byste měli číst a vyhnete se chybě, kterou udělá většina lidí

Většina lidí dělá při výběru chybu. Hledají rychlá řešení, podcení množství informací a neověří si je z více zdrojů. Neopakujte to, co ostatním denně komplikuje jejich život. Srovnejte si to, co je zajímavé na našem trhu s tím, co oceňují zákazníci v okolních zemích.
Proč? Budete si jistí, že neplatíte pouze za produkt s dobrou reklamou, ale vyberete si to, co vám skutečně bude spolehlivě sloužit.
Hledáte nejlepší elektronické cigarety? Pak jste na správném místě. Připravili jsme pro vás přehledné žebříčky nejzajímavějších výrobků z českého a zahraničního trhu. Jsme féroví: přestože je žebříček zpracován zcela nezávisle z širokého spektra informací dostupných na internetu, nejedná se o reklamu, ale vyjadřuje suběktivní názor a nikoho nenutí se jím řídit. Může také obsahovat partnerské affiliate odkazy.

S námi máte jistotu správného výběru značky, modelu, nejvýhodnějších parametrů i TOP poměru cena / výkon.
Oblíbené elektronické cigarety podle zákazníků z českého, slovenského, německého a polského trhu vám usnadní rozhodnutí jaký výrobek vybrat. Tak pojďme na to!

 

Jak vybrat elektronickou cigaretu?

  1. Při výběru e-cigarety podřiďte míře své závislosti zejména kapacitu akumulátoru a obsah nikotinu v náplni.
  2. Chcete-li intenzivně šlukovat a vypouštět přitom velké množství páry, volte modely s vyšším výkonem žhavicího tělesa.
  3. V současné době k nejoblíbenějším konstrukčním typům elektronických cigaret patří tzv. grip umožňující regulovat výkon i množství páry.

 

Podívejte se na nejlepší elektronické cigarety:
toto jsou vítězové recenzí, hodnocení, srovnání a testů

Všechny žebříčky a hodnocení pro vás pravidelně aktualizujeme a doplňujeme. Poslední aktualizace proběhla dnes.
Klikněte na odkaz v tabulce a přečtěte si detailní informace o výrobku
.

 

TOP elektronické cigarety v České Republice

Zobrazte si další informace k tématu Nejlepší elektronické cigarety.

 

TOP elektronické cigarety na Slovensku

Dlouhodobě nejlépe hodnocené elektronické cigarety
TOP Název Obrázek Cena od [Kč] Hodnocení
1. Joyetech eGo AIO 1500 mAh čierna 1 ks Joyetech eGo AIO 1500 mAh čierna 1 ks 353 1,7
2. Vaporesso Sky Solo Plus elektronická cigareta 3000 mAh Rainbow 1 ks Vaporesso Sky Solo Plus elektronická cigareta 3000 mAh Rainbow 1 ks 518 1
3. Joyetech eRoll MAC Vape Pen 180 mAh čierna 1 ks Joyetech eRoll MAC Vape Pen 180 mAh čierna 1 ks 235 1,3
4. Smoktech Priv N19 Grip 1200 mAh Full Kit 7-Color Black 1 ks Smoktech Priv N19 Grip 1200 mAh Full Kit 7-Color Black 1 ks 565 2,8
5. SMOK Stick Prince sada 3000 mAh Duhová 1 ks SMOK Stick Prince sada 3000 mAh Duhová 1 ks 754 1,1

Výběr dalších zajímavých produktů z kategorie Nejlepší elektronické cigarety.

 

TOP elektronické cigarety v Polsku

Žebříček pro vás připravujeme…

 

TOP elektronické cigarety v Německu

Žebříček pro vás připravujeme…

Některé z produktů mohou být určeny pouze pro zahraniční trh.

Alternativní produkty z této kategorie výhodně nakoupíte ZDE.

 

Potřebujete poradit ještě víc? Čtěte rady pro správný výběr

Kouření je stále velice rozšířený zlozvyk, kterým se snaží snížit dopady stresu či nervozity na svůj organismus celá řada lidí. Zdravotní rizika kouření však mnohem převažují nad jeho výhodami. Proto se někteří kuřáci zaměřují na náhradu klasických cigaret, která jim poskytne vše, co potřebují v zdravotně méně závadné podobě. Ačkoliv elektronická cigareta není naprosto zdravotně nezávadná, přechod k ní lze chápat jako pokus o snížení negativních důsledků kouření klasických cigaret na své zdraví.

 

Co vlastně je a jak funguje e-cigareta?

Jádrem e-cigarety je náplň v podobě aerosolu, jejímž zahříváním vzniká pára, kterou kuřák nadechuje a vydechuje stejně jako u klasické cigarety. Na zahřátí náplně se podílí žhavicí spirála nacházející se ihned za náustkem, který se vkládá do úst podobně jako cigareta. Pára vznikající při inhalaci elektronických cigaret nezabarvuje zuby ani prsty do žluta, jak je tomu v případě cigaret klasických, ani není škodlivá pro lidi vyskytující se v blízkosti kuřáka. Mezi výhody elektronické cigarety lze také zahrnout možnost regulace množství nikotinu, který se v zahřívané páře bude vyskytovat. Jestliže si chcete postupně od kouření odvyknout, je právě tato možnost u elektronické cigarety dokonalým prostředkem jak tento cíl zrealizovat.

  • Základem elektronické cigarety je tekutá náplň, která je zahřívána prostřednictvím žhavicí spirály a tím přeměňována v páru.
  • Kouření e-cigaret nezabarvuje zuby ani prsty do žluta, jako je tomu v případě cigaret klasických.
  • E-cigarety jsou díky možnosti regulace množství nikotinu ve vdechované páře, skvělým prostředkem při snaze o odvykání kouření.

 

Základem funkce elektronické cigarety je baterie a náplň

Nevýhodou elektronické cigarety je nutnost pravidelného dobíjení. Aby vám e-cigareta dobře sloužila, je potřeba vybrat kapacitu akumulátoru s ohledem na své potřeby. Vybírat byste měli v závislosti na tom, kolik cigaret denně kouříte. Jestliže se váš denní průměr pohybuje pod 10 cigaret, bude vám dostačovat akumulátor s kapacitou do 1 500 mAh. Jste-li silný kuřák a vaše denní spotřeba je vyšší než 20 cigaret, pořiďte si model s kapacitou alespoň 3 000 mAh.

Míře vaší závislosti podřiďte také vlastnosti náplně neboli e-liquidu. Ty se mohou lišit nejenom barvou a chutí, důležitou roli při jejich výběru hraje zejména obsah nikotinu. Pro příležitostné kuřáky bude stačit náplň obsahující okolo 10 mg nikotinu. Ti náruživější by naopak měli volit náplně s vyšším obsahem nikotinu, který se může pohybovat až na 25 mg. Rozhodně se po nákupu e-liquidu vyvarujte levných napodobenin, které mohou obsahovat škodlivé látky. Zaměřte se na výrobky známých značek s prokazatelným složením.

  • Před kouřením se e-cigareta musí pravidelně dobíjet. Aby vás tato činnost neotravovala, přizpůsobte kapacitu akumulátoru intenzitě využití zařízení. Náruživí kuřáci by měli počítat s kapacitou alespoň 3 000 mAh
  • Míře vaší závislosti podřiďte také obsah nikotinu v tekuté náplni. Začínajícím kuřákům bude stačit 5 mg, ti více závislí by měli volit alespoň pětinásobek.

 

Z jakých typů konstrukcí e-cigarety můžete vybírat?

Nejjednodušším způsobem konstrukce elektronické cigarety je tzv. all-in-one model. Ten má plně spojenou baterii a žhavicí část. Náplň se doplňuje prostřednictvím k tomu určeného otvoru. Další variantou jsou rozdělitelné elektronické cigarety, v nichž je baterie a žhavicí část oddělitelná. Obě komponenty lze tedy vyměnit a nahradit výkonnějšími. Hrozí zde však možnost úniku tekutiny do oblasti s elektronikou. Mezi nejmodernější typy elektronických cigaret patří tzv. gripy. Ty obsahují velkokapacitní baterii a umožňují plynulé nastavení objemu páry, žhavicího napětí, ale i výkonu. Právě výkon žhavicího tělesa ovlivňuje množství páry, kterou e-cigareta vyprodukuje. Udává se ve wattech a samozřejmě platí, že čím vyšší výkon, tím více obláčků vypustíte. S rostoucím výkonem by však měla jít ruku v ruce i kapacita baterie.

  • Pro začátečníky je ideální tzv. all-in-one model, který má jednotlivé části pevně spojeny a k jehož použití stačí pouze doplnit e-liquid.
  • Rozdělitelné elektronické cigarety již ustupují moderním gripům s velkokapacitními bateriemi a možností plynulého nastavení některých parametrů.

 

Nejlepší elektronické cigarety 2023. 

Vybrali jste si? Věříme že ano.

Ale pokud na vás přesto bylo informací moc, podívejte se prostě přímo na tohle

Absolutní vítěz srovnávacího testu v ČR

Tohle je absolutní vítěz srovnávacího testu - produkt Joyetech eGo AIO startovací sada 1500 mAh Černá 1 ks. Tady pořídíte Joyetech eGo AIO startovací sada 1500 mAh Černá 1 ks nejvýhodněji!
„Absolutní vítěz srovnávacího testu: Joyetech eGo AIO startovací sada 1500 mAh Černá 1 ks“

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu!

 

 

Zdá se vám všechno kolem nějak drahé?

Srovnávač pojištění, energií, ručení a mobilních tarifů
Nejlepší srovnávač pojištění, ručení, tarifů a energií ZDARMA

A neplatíte náhodou zbytečně víc tam, kde nemusíte?

Nenecháme vás v tom! Spočítejte si rychle a jednoduše svou cenu a přehledně si ZDARMA srovnejte nové lepší nabídky na:

Běžte na jistotu a srovnejte si vše ZDARMA rovnou teď, ať vám zbude víc na něco lepšího 🙂

 

 

   

Inspirujte se zajímavými produkty i v dalších kategoriích. Návštěvníci našich stránek jako jste vy, se často zajímají také o hodnocení zboží z těchto kategorií:

Vyber-si.cz vaše nejsnazší cesta ke správnému produktu.

4.9/5 - (44 hlasů)